Hamilelik belirtilerinde uzman oldum beklerim

inşallah amin allah herkeze istediğini versin,birde bu göğüslerde beliren mavi damarlanmaları merak ediyorum çoğu kişi bahsediyo,bu olay hamilelik oluşmasında oluyor yoksa adet yakınlaştığında da mavi damarlar çıkıyormu ,göğüsler şişer acır ama mavi damar olayına hiç dikkat etmemiştim ben

canım benim sana nasıl teşekkür etsem azdır canımsın yaaaaaaaaaaa:nazar:

Bana teşekkür edeceğin bir durum yok.Yine de bu ince düşüncen için teşekkür ederim.
Ben sadece bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalıştım sorusu olanlara;ama sen döndüğüne göre ben yine dinleme moduna geçsem iyiy olacak :dance:

hayatım benim üç gebeliğimde birbirinden farklı ama üç gebeliğimdede idrar testi yanlış çıktı çünkü benim hormonalim idrara düşmüyor yani hcg em sonuncusunda kan testi bile yanıldı yok dendi negatif dendi 1 hafta sonra yaptırdım bir buçuk aylık çıktı ama idrar testinin yanılma payı çok hele buzaman da bukadar hormonlu şey yedikten sonra kan testi en iyisi üç çocuğumdada idrar testi tek çizgi çıktı kan testi ultrasonda birbuçuk aylık çıktılar hatta daha fazla ben idrar testine güvenemiyorum bu yüzden canım baştaki eleştirmenlere gelince meyve veren ağaç taşlanır onlar umrumda değil ama şuraya girip soru sorsalar mutlaka cevaplarım ben kin tutmam insan kırmam sende takılma boş ver :lepi:öp. Canım
inşallah benim testimde yanılmıştır gerçi ümidim çok yok çünkü hiççç belirti yok ne akıntı ne göğüs ağrısı ne kasık batması ama öte yandanda adet belirtiside yok benim adetlerim ağrızı yok denecek kadar az belirtiyle geçer en belirgin belirtisi yumurtalıklarımda sızlama be bel ağrısı ama onlarda yok

nerdesin bacım sen türkiyeyi bizi bırakıp nereye uçtun kız

Amerikadayım malesef uzun bir süredir :gitme: Ama kısa bir zaman sonra yeniden Türkiye'de olacağım ve o günü iple çekiyorum. :teytey:

inşallah amin allah herkeze istediğini versin,birde bu göğüslerde beliren mavi damarlanmaları merak ediyorum çoğu kişi bahsediyo,bu olay hamilelik oluşmasında oluyor yoksa adet yakınlaştığında da mavi damarlar çıkıyormu ,göğüsler şişer acır ama mavi damar olayına hiç dikkat etmemiştim ben

canım bu olay hem regli önceside damarlarda renkler belirgin olabiliyor ama gebelik tede olur sana tiyo gebelikten şüphelendiğin zaman renklere takılma elinle göğsünü muayene et süt bezlerin çok katılaşmışsa dokununca çok agrı yapıyorsa kaşınıyorsa evet göğüsler kararı açıklamıştır gebesin sen diye haber verir unutmayın vücudumuz bizle konuşur dinlemesini bilmeliyizCADIARZU

Amerikadayım malesef uzun bir süredir :gitme: Ama kısa bir zaman sonra yeniden Türkiye'de olacağım ve o günü iple çekiyorum. :teytey:

canım hasretle yolunu bekliyorum kendine iyi bak ve hemen kapat neti uyu sabah gözlerin mor ve şiş olsun istermisin hadi uykuya:eek:klava:

canım hasretle yolunu bekliyorum kendine iyi bak ve hemen kapat neti uyu sabah gözlerin mor ve şiş olsun istermisin hadi uykuya:eek:klava:

Tamammmmm gidiyoruuuuummmmm! senağlama
Sizlere iyi muhabbetler;artık uyanınca okurum gerisini. delikafadulden

Bana teşekkür edeceğin bir durum yok.Yine de bu ince düşüncen için teşekkür ederim.
Ben sadece bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalıştım sorusu olanlara;ama sen döndüğüne göre ben yine dinleme moduna geçsem iyiy olacak :dance:

hayır ben nekadar bilgili insanlarla konuşsam benim için servettir o yüzden bilen bilgili olan herkez sorulara cevap versin lütfen ben prof değilim benimde bilmediklerim var senden ve başkalarından öğrenebilirim hep beraber öğrenebiliriz canımyasakkelime

canım sana bildiğim kadarını söyleyim bel ve kasık ağrısı evet erken gebelik belirtisi olarak başlarda yer alıyor ama çoğu gebede ğögüsler2 veya3 haftada kendini keskin bir biçimde gösteriyor tabi her gebelik bir değil neden olmasın hadi güzel haber duyarız işallah burdakilerede umut olursun öptüm anne adayıŞeniz

bende şaşırdım canım ya geçen ay ikizlere hamile olduğumu gördüm rüyamda eşimin amcasının çocukları ikiz acaba diyorum kendi kendime.
valla sen bu forumu bırakma canım.inşallah olurum bakalm hamile hımm sende anne adayı demişsin hamiş adayı dememişsin allah mı söyletti acaba.bu aralar kimi arasam bişey demeden daha yine teyze mi yapcan beni diyolar.allah gönlündekini versin canım sen,nde.:emir_bebek:

inşallah benim testimde yanılmıştır gerçi ümidim çok yok çünkü hiççç belirti yok ne akıntı ne göğüs ağrısı ne kasık batması ama öte yandanda adet belirtiside yok benim adetlerim ağrızı yok denecek kadar az belirtiyle geçer en belirgin belirtisi yumurtalıklarımda sızlama be bel ağrısı ama onlarda yok

ümidini yitirmiş insan yaşamayı bitirmiş insandır böyle moral bozmak yok ben hep burda ne derim biliyormusu sen sağlıklı ol eşin sağlıklı olsun geri kalan aylar sizden korksun önce anna baba sağlığı sonra gelsin bebişler lütfen kendini toparla nice sağlıksız ve anne olma hakkını kaybetmiş insan var sen çok şanslısın dua et bol bol bizlerde duacıyız allahtan en kısa zaman da inadına anne olacaksın değilmi şişşşşşşşşşşşşşt:eek:klava:

bende şaşırdım canım ya geçen ay ikizlere hamile olduğumu gördüm rüyamda eşimin amcasının çocukları ikiz acaba diyorum kendi kendime.
valla sen bu forumu bırakma canım.inşallah olurum bakalm hamile hımm sende anne adayı demişsin hamiş adayı dememişsin allah mı söyletti acaba.bu aralar kimi arasam bişey demeden daha yine teyze mi yapcan beni diyolar.allah gönlündekini versin canım sen,nde.:emir_bebek:

canım inanırım güzel şeylerim rüyada görülmesine evet anne adayı demek içimden geldi işallah allah söyletmiştir hayırlı haberlerini alırız beklemedeyim öp.opuyorumnanaktan

kızlar bikaç saat yokum öğleden sonra burdayım testlerin sonucunu almaya gidicem görüşürüz hepinizi öptümby

ümidini yitirmiş insan yaşamayı bitirmiş insandır böyle moral bozmak yok ben hep burda ne derim biliyormusu sen sağlıklı ol eşin sağlıklı olsun geri kalan aylar sizden korksun önce anna baba sağlığı sonra gelsin bebişler lütfen kendini toparla nice sağlıksız ve anne olma hakkını kaybetmiş insan var sen çok şanslısın dua et bol bol bizlerde duacıyız allahtan en kısa zaman da inadına anne olacaksın değilmi şişşşşşşşşşşşşşt:eek:klava:
orası öyle tabi...
Bişey daha var baht bu ayda hamile değilsem 4.ayım oalcak ve bi doktora gitmek istiyorum yumurtalıklarda bir sorn varmı diye kontrol amaçlı bunun için adet bitimindemi gitmem gerekiyor?

Canım daha sağlıklı bir karar vermek için kısa bir hesap yapalım seninle. :)
28 günde bir regl oluyorsan ve satın 6 Ağustossa demekki 20 Ağustos senin ovulasyon tarihin.Bu durumda yerleşme kanaması olduysa ya da olacaksa bugünlerde olmalı.Ama akıntının ovulasyon tarihinle birlikte kesilmemesi beni de olumlu yönde kuşkulandırmadı desem yalan olur :) Çünkü normalde olmaz sonrasında diyorsun.Ama bahsettiğin kanama senin ovulasyon günlerin civarında olmuş sanırım.Acaba bu ay tam olarak ovulasyon gününü söyleyebilir misin?Eğer 20si civarıysa bahsedilen şey yerleşme kanaması olmaz. :KK43: Yani iki tezat durum avr ortada.

Erken gebelik testine gelince ; eğer erken döllenme olduysa bile şu an için çok erken ayın 2sine çok var.Çok dayanamayacak gibi olursan önümüzdeki günlerde kan testi yaptır diyeceğim ama regl gecikmesinden önce ben pek tasvip etmiyorum çünkü doktorların da dediği erken tesbit edilen gebeliklerinin yarısı ve bazen daha fazlası düşükle sonuçlanıyormuş.Yine de sen bilirsin.

Gelişmelerden haberdar et olur mu kaydirigubbakcemile5

Günaydın şekerim

cevapların için teşekkür ederim öncelikle....
6 ağustos regli ilk günü 14-15-16 ağustos ovulasyon günlerim ovulasyon testi kullandığım için biliyorum.kanamam ovulasyondan yaklaşık bir hafta sonra oldu ...son 6 gün beklemeye devam bakalım sonuç ne...tuhaf olan ne biliyormusun şimdiye kadar bu kadar uzun süreli kasık ağrıları yaşamamam ve kanamanın hiç olmaması...iyi bak kendine opuyorumnanaktan

hayır ben nekadar bilgili insanlarla konuşsam benim için servettir o yüzden bilen bilgili olan herkez sorulara cevap versin lütfen ben prof değilim benimde bilmediklerim var senden ve başkalarından öğrenebilirim hep beraber öğrenebiliriz canımyasakkelime

Tamam canım!Buralarda oldukça anladığım konularda girdi yaparım o halde,anlaştık :)

orası öyle tabi...
Bişey daha var baht bu ayda hamile değilsem 4.ayım oalcak ve bi doktora gitmek istiyorum yumurtalıklarda bir sorn varmı diye kontrol amaçlı bunun için adet bitimindemi gitmem gerekiyor?

Canım!Reglinin 2. veya 3. gününde gitmen en mantıklısı olur.Takibe o süreçten başlıyorlar.

Günaydın şekerim

cevapların için teşekkür ederim öncelikle....
6 ağustos regli ilk günü 14-15-16 ağustos ovulasyon günlerim ovulasyon testi kullandığım için biliyorum.kanamam ovulasyondan yaklaşık bir hafta sonra oldu ...son 6 gün beklemeye devam bakalım sonuç ne...tuhaf olan ne biliyormusun şimdiye kadar bu kadar uzun süreli kasık ağrıları yaşamamam ve kanamanın hiç olmaması...iyi bak kendine opuyorumnanaktan

Canım benim!Ovulasyon gününden anladığım kadarıyla eminsin.O zaman lekelenmen tam da implimantasyonun olması gereken tarihle örtüşüyor.Bu durumda hamile olma olasılığın yüksek yaaaa alkisalkisalkis
Başka ne gibi belirtilerin var?Ayy inşallah güzel haberlerini alırız.Topiğimizin ikinci hamişi belkide sen olursun :emir_bebek:

Son düzenleme:
kızlar bikaç saat yokum öğleden sonra burdayım testlerin sonucunu almaya gidicem görüşürüz hepinizi öptümby

Canım testlerin soucu ne oldu merak ettim?İnşallah güzel haberlerin vardır bizlere.

merhaba kızlar :dance:
uzun süredir eskisi gibi düzenli nete giremiorum.. ne var ne yok??
yazdıklarınızdan takip etmeye çalışıyorum ama kaçırdığım bişiler var mı?
hamişlerimizin sayısı çoğaldı mı güzel haberler duyarız inş.
bahtcım sen nasıl oldun nedir son durumun arkadaşım?
nevkicim gelecek ay beraber bekleriz inş demişsin arkadaşım ama benim eşim asker, ülke dışında :KK43: izinde denemiştik bu ay. :eek:
artık eylül sonrasına kaldı umudum.. bayramda gelecek eşim çalışmalara devam edicez :kedi:

giremediğim zamanlarda hepinizi çok arıyorum özlüyorum valla..merakta bırakmayın beni emi.. :1hug:

X