Hamilelik belirtilerinde uzman oldum beklerim

ya benim bugün hiç midem bulanmıyor 1 kerelik mide bulantısını gebeliğe yormam aptallık oldu herhalde diğer belirtileri yaşıyorum ama galiba ben yine beceremedim:KK43:(

gebelik belirtilerinden biri daha saç kaş ve kirpiklerin aynı anda gözle görülecek kadar fazla dökülmesindende gebe kaldığını öğrenenler varmış şaşırdımmmmmmmmmmmm ama çok fazla kişi onaylayınca yazıyım bizim kızlara dedim iyi yapmışmıyım hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisositososito

evet canım bi çok insanın gebelikte saç ve kaşları dökülüyor benimde çok az bi dökülme oluyo ama öyle aşırı değil tabi:CüvCüv:
ALLAHIM SİZEDE HAYIRLI GEBELİKLER NASİP ETSİN SABIR VE DUA TABİ BİDE MORAL DÜZGÜNLÜĞÜ EN İYİ İLAÇ ALLAHTAN HİÇ Bİ ZAMAN ÜMİT KESMEYİN DUA ETTİNİZ Mİ TAM ANLAMIYLA İSTEYİN ALLAHIM ELBET KABUL EDER:Saruboceq:

ya arkadaşlar bu yumurtalar çatlayınca ve gebelik oluşunca akıntılar nasıl olur??? benim bu ay şu yumurta akı kıvamındaki beyaz akıntı geldi geçen hafta. cuma günü falandı. o gün eşimle beraber olduk, sonra pazartesi günü de çok acayip bi şekilde geldi. böyle hani sümkürürsün ya çok afedersiniz biraz iğrenç oldu ama o kadar fazla ve yoğun pantolonum bile ıslandı yani o akıntıdan. şimdi onu merak ediyorum. ayrıca sümüksü akıntılar hala devam ediyo.
adetime 4-5 gün var ama belirtilerim akıntının dışında her ay yaşadığım adet belirtileri. göğüslerde şişme, ucunda koyuluk, sızlama, karnımda batmalar ağrılar, bir ishal bir kabızlık hali vb..

canımcım anlattığın sıvı yumurtlama sıvısı olarakta belirtiliyor bide gebelikte olan sıvı rengi bazılarında şeffaf iki parmak arasına alındığında uzayan bazende bembeyaz yine uzayabilen koyu kıvamda evet sümüksü bi halde tarif ediliyo ama en belirgin olan daha önce akıntı fazlalığı olmayan bi bayanda akıntının çoğalması dikkat çekicidir hakkında hayırlısı bakemsositososito

ya benim bugün hiç midem bulanmıyor 1 kerelik mide bulantısını gebeliğe yormam aptallık oldu herhalde diğer belirtileri yaşıyorum ama galiba ben yine beceremedim:KK43:(

daha dur bakem benim hiç bir gebeliğimde miğde bulantısı yaşamadım belki seninde öyledir bilinmezkiyasakkelime

evet canım bi çok insanın gebelikte saç ve kaşları dökülüyor benimde çok az bi dökülme oluyo ama öyle aşırı değil tabi:CüvCüv:
ALLAHIM SİZEDE HAYIRLI GEBELİKLER NASİP ETSİN SABIR VE DUA TABİ BİDE MORAL DÜZGÜNLÜĞÜ EN İYİ İLAÇ ALLAHTAN HİÇ Bİ ZAMAN ÜMİT KESMEYİN DUA ETTİNİZ Mİ TAM ANLAMIYLA İSTEYİN ALLAHIM ELBET KABUL EDER:Saruboceq:

katılıyorum sana kankaaaaaaaaaaaaaaaaaaahihoyyyt

inşallah hamileyimdir ama yine umudum kırıldı üzülüyorum ama peşinide bırakmak istemiyorum üstüne üstüne gidip başarcam bu işi.

inşallah hamileyimdir ama yine umudum kırıldı üzülüyorum ama peşinide bırakmak istemiyorum üstüne üstüne gidip başarcam bu işi.

sen böyle azimli olsan pes etmesen bak daha neleri başarırsın kendine güven bir kadının en iyi silahıdır hem hayata karşı koymaya hemde kötü insanlara karşı koymaya unutma sen bunuda amma kafiye yaptım öp.:kahve:

kızlar sonra görüşekmi iftara hazırlık yapacam çabuk bitirirsem size geri dönem olumu caNLARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRopuyorumnanaktan:eek::lepi:delikafadulden

beyaz gelin takma kafana ALLAH BÜYÜKTÜRdaha yeni evlisin canım sende demek ki daha hayırlı görmemiş ALLAH niye kendine ve bedenine zülüm ediyosun
senelerce bebekleri olmayan olupta kaybeden annelerde var bu kadar büyütme dua ve sabır dilew ALLAHTAN isyan et canım YÜCE RABBİM HERŞEYİN EN DOĞRUSUNU BİLİR

doğru sölüyorsun benimki saçmalııkzaten bakmıorm sadece biras istemiştim amazamana bırakıorm. Allah beterin beterinden korusun...

Kızlar ben de test yaptırım 1 çıktı. Adetime 11 gün kala baş dönmesi ve halsizlik şikayetlerinden gittim doktora... Şimdi bu değer yükselir mi?? Bir de en düşük değer 1 mi? Yoksa 0,1 mi???

Kızlar ben de test yaptırım 1 çıktı. Adetime 11 gün kala baş dönmesi ve halsizlik şikayetlerinden gittim doktora... Şimdi bu değer yükselir mi?? Bir de en düşük değer 1 mi? Yoksa 0,1 mi???

bacım arada bi bakıyorum sana amma valla akıl sır erdiremedim. kafamçokkarıştı bu ne telaş bu ne heyecan. burdaki herkes çocuk istiyor burada anlaşalım. ama 11 gün önce kan testi yapan bi seni duydum. yapma gözünü seviyim. sana eşine yazık. :umursamaz: belli ki o gün yumurtlamışsın ağrıların ondandır. olsa bile şimdi belli olmaz. madem adetini bekliyemiyorsun bari 2-3 gün kala kan testini yap allah tez zamanda sana çocuk verir de kurtuluruz gıız senden kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile2 :eek:

bi de unutmadan erkeklerde dahi 5 kadar değer çıkabilir öle 1 mi 0.1 mi diye umutlanılmaz ok. kaydirigubbakcemile

bi de unutmadan erkeklerde dahi 5 kadar değer çıkabilir öle 1 mi 0.1 mi diye umutlanılmaz ok. kaydirigubbakcemile

iyi hoş demişsin nevkicim :1hug:
hakkaten yok yere umutlanmamak için böyle uyarıları dikkate almak lazım yoksa çok kurguluyoruz :çok üzgünüm: ama dikkatimi çekti erkeklerde bile 5 çıkabilir demişsin peki bizde 1 çıkması garip değil mi? erkekte bile 5 ken ??? :uhm:
hele bnm de 0.1 çıkmıştı bi keresinde fisfisfis

iyi hoş demişsin nevkicim :1hug:
hakkaten yok yere umutlanmamak için böyle uyarıları dikkate almak lazım yoksa çok kurguluyoruz :çok üzgünüm: ama dikkatimi çekti erkeklerde bile 5 çıkabilir demişsin peki bizde 1 çıkması garip değil mi? erkekte bile 5 ken ??? :uhm:
hele bnm de 0.1 çıkmıştı bi keresinde fisfisfis

yok canım garip değil çıkabilir demişim çıkar dememişim di mi delikafadulden heeçç bir erkeğin 5 geçmez mesela. yoksa geçer mi :uhm: şaka şaka tabii ki geçmez. 5 in altındaki değerler vucudun özelliğine bağlı canım. benim bir ay 3 bir ay <1 - terbiyessizler o kadar azmış kı ne olduğunu bile yazmamışlardı ayıpp la biz umut ediyoz yanee akannehir - çıkmıştı. yani her ay bizde de değişik çıkabiliyo öleeem işteee -tatlicadiarzu-

bacım arada bi bakıyorum sana amma valla akıl sır erdiremedim. kafamçokkarıştı bu ne telaş bu ne heyecan. burdaki herkes çocuk istiyor burada anlaşalım. ama 11 gün önce kan testi yapan bi seni duydum. yapma gözünü seviyim. sana eşine yazık. :umursamaz: belli ki o gün yumurtlamışsın ağrıların ondandır. olsa bile şimdi belli olmaz. madem adetini bekliyemiyorsun bari 2-3 gün kala kan testini yap allah tez zamanda sana çocuk verir de kurtuluruz gıız senden kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile2 :eek:

Canım ben özellikle gebelik için test yaptırmaya gitmedim... Hastaydım iki gün boyunca doktor şüphelendi ve test yaptı. Ayrıca ultrasondan kist var mı diye de baktı. Ben bekleyecektim yoksa, en azından adetim daha yakın olana kadar... Hem ben sorularıma burda cevap bulamazsam nerde bulucam... Bi de hamile kalırsam hiiiç kurtulmazsınız benden:)):lepi:

Son düzenleme:
Canım ben özellikle gebelik için test yaptırmaya gitmedim... Hastaydım iki gün boyunca doktor şüphelendi ve test yaptı. Ayrıca ultrasondan kist var mı diye de baktı. Ben bekleyecektim yoksa, en azından adetim daha yakın olana kadar... Hem ben sorularıma burda cevap bulamazsam nerde bulucam... Bi de hamile kalırsam hiiiç kurtulmazsınız benden:)):lepi:

heheeh ben de dua mı ona göre ediyom. allahım önce nurem e sonra bana ver :roflol: senden önce hamile kalanlar yandı tabii o ayrı :icecream:

heheeh ben de dua mı ona göre ediyom. allahım önce nurem e sonra bana ver :roflol: senden önce hamile kalanlar yandı tabii o ayrı :icecream:

Kıss neden benden önce hamiş kalanlar yandı:)) Rabbim sana da versin bana da:)) İkimize aynı anda versin:))))

Senin regl tarihin ne zaman??opuyorumnanaktan

X