Hamilelik belirtilerinde uzman oldum beklerim

hı? :bbo: kim? ne? nolmuş? -tatlicadiarzu-
kim kimi takip etmiş? kim kime çemkirmiş? delikafadulden
noluyo uleeyynn :jeyyar:

nevkicim bahtcım hayırdır bir durum mu var?
ben ikinizinde msjlarını alabiliyorum ve cvp gönderebildiğimi düşünüyorum :eek:
mevzu ne? fransız kaldım kaydirigubbakcemile3

sitaree sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey

gül gül gül:eek:klava:

zaten daha afyonum patlamamış ne oluo oldum bi an :roflol:

ben sık giremioyrum artık cicim. böylede mevzulardan kopuyom haliylen arada bana özet geçin bacılar :1hug:

gül gül gül:eek:klava:

zaten daha afyonum patlamamış ne oluo oldum bi an :roflol:

ben sık giremioyrum artık cicim. böylede mevzulardan kopuyom haliylen arada bana özet geçin bacılar :1hug:

ne biliyim gıııııı mesajda sorun vamış cadı nevki öyle diyo anlamadımki strese girdim gebe mevzusu bile beni bu kadar germedi şu mesaj seçenekleri 2 gündür beni delürtü-tatlicadiarzu-

bugün çok güzel bir rüya gördüm ilginç bilinç altımmı oynadı bu oyunu bana ama güzeldi ya benim yumurtalıklarıda sorun va demişti ya doktor rüyamda o sorun bebekmiş yani gebeymişim normal adet oluyom o yüzden kimse kestiremiyomuş gebe olduğumu hemen doğurdum çok güzel bi bebekti sarışın uzun kirpikli bi oğlan aynı ablalarına benziyodu mavi tulum giydirdim elime aldım bi çoştum bi çoştum uyandım rüyaymış olsun rüyada olsa güzeldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:1no2::sm_confused:

bu havalar serinledi üşütüm neym hasta olupta gebeliğe yormayın karnınız ağrır miğdeniz bulanır başınız döner dikkat edin emiiiiiiiii:eek:klava:

bugün çok güzel bir rüya gördüm ilginç bilinç altımmı oynadı bu oyunu bana ama güzeldi ya benim yumurtalıklarıda sorun va demişti ya doktor rüyamda o sorun bebekmiş yani gebeymişim normal adet oluyom o yüzden kimse kestiremiyomuş gebe olduğumu hemen doğurdum çok güzel bi bebekti sarışın uzun kirpikli bi oğlan aynı ablalarına benziyodu mavi tulum giydirdim elime aldım bi çoştum bi çoştum uyandım rüyaymış olsun rüyada olsa güzeldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:1no2::sm_confused:

çocuklarının cinsiyeti neeee

erkek mi istiyon var mı taktiklerin :kedi:

ne bileyim işim allaha kalmış birileri sağdanmı soldanmı kalk dedi ama anlamadım benim koca bu işi kıvıramadı her halde hep kızı tuturuyo şaka allaha şükür sağlıklı sıhatli kızlarım var ama olan olmayanı istiye gönül bu:sm_confused:

pazartesi yine gidiyom doktora içten dua edin bana bacular kafayı yiycem ha bu hastane olayından hadi hayılısıkafamçokkarıştı

Bebeğin kız veya erkek olması, kadınla mı ilgilidir ?

Bebeğin cinsiyeti, daha erkeğin spermi ile kadının yumurtası tüplerde birleştiğinde belirlenir. ınsanın tüm vücut bilgilerini taşıyan kromozomlar, toplam 46 tanedir. Bu 46 kromozomun 23 tanesi anneden yumurta yolu ile 23 tanesi de babadan sperm yolu ile gelir. 46 kromozomdan 2 tanesi cinsiyeti belirleyen kro­mozomlardır, di­ğer 44 tanesi ise vücudun diğer özelliklerinin bil­gilerini taşırlar. Bu kromozom­lar, insanın bütün hücrelerinde aynı sayıda iken sade­ce eşey hücreleri 23 kromozom yani diğer hücrelerin yarısı kadar kromozom içerirler. Bu 23 kromo­zomdan 1 tanesi cinsiyet kromozomudur. Cinsiyet kromozomları X ve Y harfleri ile gösterilir. Kadının yumurta hücreleri her zaman X kromozomu taşırken, erkeğin spermlerinin bazıları X, bazıları ise Y kro­mozomu taşır. Döllenme sırasında X taşı­yan sperm yumurtayı döllerse bebek kız, Y taşıyan sperm yumurtayı döllerse, bebek erkek olur. Bu yüzden bebeğin erkek ve­ya kız olması, babadan gelen spermlerin taşıdığı cinsiyet kromozomlarına göre be­lirlenir.
kendim için araştırdım sizin içinde yazdım:lepi:

Az Kanamalı veya Kısa Süreli Adet Görme ("hipomenore")

Bir döngüde görülen kanama miktarının veya gününün azalması durumudur.

Adet döneminde görülen kanama miktarı yaşla birlikte azalma eğilimi gösterir. Doğum kontrol hapı kullanımı da adet kanamasını önemli ölçülerde azaltan bir durumdur.

Sorunlu seyreden kürtajlar sonrası oluşan Asherman sendromu rahim iç tabakasında ortaya çıkan yapışıklıklar nedeniyle az adet görülmesine, ileri derecede yapışıklıklar nedeniyle ise hiç adet görülememesine neden olabilir.

Halk arasında "üstüne görme" adı verilen durum, gebelik olmasına karşın, beklenen adet kanaması zamanında genellikle normalden az ve farklı niteliklerde kanama görülmesi durumudur. Bu nedenle kanama miktarının az olması durumunda muhtemel bir gebelik yönünden araştırmalar da mutlaka yapılır.

:enbuyukkk:

pazartesi yine gidiyom doktora içten dua edin bana bacular kafayı yiycem ha bu hastane olayından hadi hayılısıkafamçokkarıştı

hadi hayırlısı canım bu hastane olayından bende nefret ediyorum 1 gidiyorsun ondan sonra git gel git gel kafayı yiyorsun hadi hakkında hayırlısı inş.

hadi hayırlısı canım bu hastane olayından bende nefret ediyorum 1 gidiyorsun ondan sonra git gel git gel kafayı y
iyorsun hadi hakkında hayırlısı inş. valla can ya bişey için gidiyon 10 şey çıkıyo neyapcan orasızda oralıda olunmuyo:1no2:

cnm mrb benım goguslerım acaip şiler yaa ve acıyoalr:kedi:esıme bıle ellettırmıyorum adetım gectı test yatım ngatıf cıktıı halada adet olmadımm :S

yok nevki cim şafak 4 ama bugün hiç bir belirtim yok sanki yine adet olacam ben.
haklısın baht cım hastanesizde olmaz bebek için katlanıyoruz valla onlarda artık bu kadar nazlı olmasalar.

X