Hamilelik belirtilerinde uzman oldum beklerim

İyi akşamlar arkadaşlar,benim adetim 3 gün geçti ara ara kasığımda ve belimde ağrı oluyor.adetim 1 gün geçince evde test yaptım.negatif cıktı:KK43:idrar testleri nezman doğru sonuç veriryor.Acaba hamilemiyimmm ???

Bata 2 gün kaldı sol kasığımda dehşet bi acı var.Batma şeklinde.Neler oluyordur?Bi yardım lütfen...:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

merhaba aranızda yenıyım ama uzun suredır takıp edıyorum bırcok konuyu :) ben size benım sıkayetlerımden bahsetmek ıstıyorum ve yardımcı olursanız sevınırım . dört ay önce düşük yaptım ama kurtajsız daha dokuz aylık evlıyım ve yumurtalığımda bes cm lık kıtle olduğu ıcın ya amelıyat ya da hamılelık dedıler . eşimde bende ameliyattan cekındıgımız ıcın hamılelıge karar verdık .cunku yumurtalığımın alınma rıskı vardı . dört ay once gelısmedıgı ıcın gebelik düşükle sonuçlandı . uc ay bekledik ve sımdı tekrar deniyoruz. reglım 16sında bıttı . ve o günden berı 3 kere ılıskıye gırdık . benım bır hafta once kasıklarımda batar seklınde agrı başladı usuttum dıye ustunde durmadım . kramp seklındeydı . ağrılarım hala devam edıyor ama sag kasıgım ve bacağımla beraber bu sefer . batarlar azaldı hemen hemen yok dıyebılırım . en buyuk acı veren ıse goguslerım (benı suan hamılelık ıcın dusunduren de bu belırtı) gogus uçlarım resmen acıyor . ozellıkle sag göğsüm cok ağrıyor . dun cok kotuydum kasık ağrısı gogus ağrısı yüzünden erkenden uyudum hatta esimde yalnız bırakmadı benı . sıze sorum usutmeden dolayı goguslerde acı ve agrı olur mu? bırde test ne zaman yapmalıyım ben dusuk yaptığım hamılelıgımde hısstemedım bıle hamılelıgımı batarlar cok az olmuştu gogus agrısıda bu sefer cok farklı sankı:/

Merhaba arkadaslar araniza yeni katildim bende :) yazdiklarinizi teker teker okuyorum ve umarim banada biseyler soylersiniz diye bekliyorum..ben 17 ocakta adet oldum 19 ocakta sabah bitti belki gelir diye oglene kadar bekledim sonra banyoya girdim.aksaminada esimle iliskiye girdik.onceden esim korunuyordu ama artik bebek istedigimiz icin artik korunmuyoruz.19 ocak-24ocak-28 ocak iliskiye girdigimiz gunler.bu arada 22 ocakta doktora gittim bi problem varmi kist yada enfeksiyon gibi doktor yok dedi.hamilelige uygunsuz herhangi bir rahatsizligin yok dedi ve folik asit yazdirdim.sizlere sorum su :
belki psikolojiktir bilmiyorum ama (insallah degildir) ilk baslarda kasik alt karin ve belimde batmalar oldu su son zamanlarda gobek deligimin altlarinda bi sey varmis gibi hissediyorum bi şişlik dolgunluk hissi var.karnima ufacik baski yapsam kotu oluyorum aci oluyo.kasigimdaki batmalar ara ara devam ediyor ama belimdeki batma nerdeyse gecmiyo . Ayni zamanda goguslerim biraz buyudu gibi ( esimde farketti hatta ilk o soyledi)ve hassas.uclari biraz daha koyulasti diye dusunuyorum .ozellikle sabah kalktigimda cok agriyo.surekli uyku halim var biraz halsizligim var.2-3 gundur su gibi akintim var ama rengine bakmadim acikcasi.bunlarin yaninda midemde bulanti yada eksimede degilde afedersiniz gegirme hissi oluyo ve cok gazim var ve afedersinz kabizim ..adetim muhtemelen ya 15subatta olur yada 17 subat daha zaman var yani..bilmiyorum bunlar nedendir sizce.biraz uzun oldu ama bilgilerinize tecrubelerinize ihtiyacım var.

merhaba arkadaşlar,aranıza yeni katıldım ben de.10 gunluk bir adet gecikmesinden sonra(10 gundur kasıklarım ağrıyor hep regl olucam diye bekledim)evde test yaptım pozitif cıktı.hesaplamalara göre eğer hamileysem 5.5 haftalık hamileyim,ama hiçbir belirti yok sadece kasıklarım ağrıyor.yarın kan testi yaptırmak için gidicem, inşallah dış gebelik falan değildir?bu kasık ağrıları ondan dolayı olabilir mi yoksa herşey yolundamıdır?uzun zamandır bebek istiyoruz,inşallah bi sıkıntı çıkmaz.teşekkürler...

merhaba ya benim adetim en son 11.ocakta oldu bu gün 15.02 ayın 8de olmam gerekiyodu geçti kasıklarım agırıyo ama idrarda cıkmadı acaba hamile olabilirmiyim

bi yorum yapar mısınız bat 3 gün geçti. ama bu bat dan 3 gün öncesi

Eklentiler

• 20151021_224431.jpg
    20151021_224431.jpg
    63,8 KB · Görüntüleme: 117
Slm kizlar.ben 12 ekimde adet oldum 19unda ovulasyon gunu olarak takvime gore tahmin ediyorum esimle 2 ya da 3 gunluk arayla iliskiye girdik 25i tam ovulasyon gunum olarak isaretliydi o gun de devam ettik .ara ara bu gunden sonra kasiklarimda hafif batmalar oldu.dun yani ayin 29unda tekrar iliskide bulunduk ve ben kalkip lavaboya gittigimde cok afedersiniz spermle beraber lekelenme seklinde acik renkte kanama gibi bisey oldu su an bisey yok adetime daha 9 gun var ayrica bu nedir korkacak bisey degildir ins.ilk defa basima geldi yardim eder misiniz hamile olabilir miyim bel agrim fln da var

Canim naptin adet oldun mu
Oldum canım bugün sonunda oldum gayet ağrılı bir şekilde.... en azından belirsizlikten kurtuldum diye sevindim. Zaten kan da vermiştim çarşamba günü 0.1 çıkmıştı. Bekliyordum ateşim perşembe sabahi 36.8 den 36.4 e düştü.bugün sabah da 36.2 ye düştü zaten bekliyordum artık. Size nasip etsin inşallah en kisa zamanda Allah.ben oglumla bir ay daha geciricem tek çocuk anası olarak :KK70:

Oldum canım bugün sonunda oldum gayet ağrılı bir şekilde.... en azından belirsizlikten kurtuldum diye sevindim. Zaten kan da vermiştim çarşamba günü 0.1 çıkmıştı. Bekliyordum ateşim perşembe sabahi 36.8 den 36.4 e düştü.bugün sabah da 36.2 ye düştü zaten bekliyordum artık. Size nasip etsin inşallah en kisa zamanda Allah.ben oglumla bir ay daha geciricem tek çocuk anası olarak :KK70:
Hayirlisi canim insallah

senin soruna gelince demet nur 3 cü çocuğuma 6 ayda zor hamile kaldım çünki idrarında enfeksiyon vardı doktor yardımıyla tedavi olup hamile kaldım daha önce idrar yolu enfeksiyonu için gitmemiştim kendim çözmeye kalktım ama en güzeli doktor yardımı
sakın kulaktan dolma şeylere kanma atkadaşım
Arkadasim karin sancisiyla gitmis diktora hamile oldugunu ogrenmis ve idrar yolu enfeksiyonu oldugu icinmis sancilanmalar. Yani oylede hamile kalinabiliyormus..

sizlerde sormak istediklerinizi sorun içtenlikle cevaplarım:CüvCüv: ben 4 sayfada hamilelik belirtilerini hem kendimde yaşadıklarımı hemde arkadaşlarımın tecrübelerini ve araştırmalarım dahilinde öğren diğim gebelik belirtilerini yazdım oradan okuyp karşılaştırma yapabilirsiniz banada soru sora bilirsiniz bildiğimce size yardım etmeye çalışırım

Merhaba bende polikistik over hastasiyim. Tedavide görüyorum ama bu ay çok midem bulanıyor çok fazla akintim var göğüslerim çok fazla hassas çok sık tuvalete gidiyorum.birazda gaz sancim oluyor acaba usuttum mu yoksa hamilemiyim test yaptım negatif çıktı.ne yapmalıyım tarlusal kullanıp adet olmam gerekiyor kullanmalı miyim sizce yardım eder mısınız

Bana da bir yardimci olabilir misiniz? 8 aylık evliyim ve bu ay korunmadik.Gecen ay 3 Ekim de adet olmuştum ve dongum 27 günde bir.Bu ayin 30 unda olmam gerekiyordu bugun gecikmesinin 4.günü. Fakat olmadım ve sunlari yasiyorum göğüslerim çok sis, yeşil yeşil damarları çok belli olmuş, sürekli olarak bir uykulu uyumak ister hallerdeyim, bir iki kere baş ağrısı ve hafif mide bulantısı oldu, yüzümde bir solgunluk var ve dudaklarım ağzım kuruyor.Son olarak bir iki gündür wc ye gidip Afedersiniz silindikce çok açık böyle sanki pembe ile kahverengi karışmış gibi bir renkte peçeteye leke çıkıyor arada da kasiklarimda batma oluyor.Ne dersiniz?

Bana da bir yardimci olabilir misiniz? 8 aylık evliyim ve bu ay korunmadik.Gecen ay 3 Ekim de adet olmuştum ve dongum 27 günde bir.Bu ayin 30 unda olmam gerekiyordu bugun gecikmesinin 4.günü. Fakat olmadım ve sunlari yasiyorum göğüslerim çok sis, yeşil yeşil damarları çok belli olmuş, sürekli olarak bir uykulu uyumak ister hallerdeyim, bir iki kere baş ağrısı ve hafif mide bulantısı oldu, yüzümde bir solgunluk var ve dudaklarım ağzım kuruyor.Son olarak bir iki gündür wc ye gidip Afedersiniz silindikce çok açık böyle sanki pembe ile kahverengi karışmış gibi bir renkte peçeteye leke çıkıyor arada da kasiklarimda batma oluyor.Ne dersiniz?
Bence test yap canım hamilelik belirtileri yaşıyosun anlattıklarına bakılırsa aklında soru kalmamış olur inşallah hamilesindir canım :)

bence de hamile olma ihtimalin çok yuksek hemen test yapmalisin

X