Hamilelik belirtilerinizi en erken nasıl yaşadınız? Sizce ben de şüphelenmeli miyim?

sdctn333

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2024
4
0
24
Arkadaşlar herkese merhabalar. Ben en son 3 ocakta adet gördüm. Adetim yaklaşık olarak 3 gün sürer. Yaklaşık 7 aydır korunmuyorum ve bu ay da doğurganlık günlerimi değerlendirdik. Fakat ilişkiden yaklaşık 6 gün sonra göğüslerimde çok fazla bir hassasiyet hissetmeye başladım. Şimdi reglme 9 gün var ve ben hala göğüslerimde hassasiyet hissediyorum fakat görünüşte bir değişiklik yok. Ayrıca dün ve bugün kasıklarımda hafif sızı gibi bir his var. Ara ara gelip hemen geçiyor. Çok fazla gazım var 1 haftadır. Sizce hamilelik belirtisi olabilir mi? Yine hayal kırıklığı yaşayacağımı hissederek yazıyorum. Sizin bu süreçleriniz ve gebelik belirtileriniz ne zaman, nasıl oldu?

Arkadaşlar herkese merhabalar. Ben en son 3 ocakta adet gördüm. Adetim yaklaşık olarak 3 gün sürer. Yaklaşık 7 aydır korunmuyorum ve bu ay da doğurganlık günlerimi değerlendirdik. Fakat ilişkiden yaklaşık 6 gün sonra göğüslerimde çok fazla bir hassasiyet hissetmeye başladım. Şimdi reglme 9 gün var ve ben hala göğüslerimde hassasiyet hissediyorum fakat görünüşte bir değişiklik yok. Ayrıca dün ve bugün kasıklarımda hafif sızı gibi bir his var. Ara ara gelip hemen geçiyor. Çok fazla gazım var 1 haftadır. Sizce hamilelik belirtisi olabilir mi? Yine hayal kırıklığı yaşayacağımı hissederek yazıyorum. Sizin bu süreçleriniz ve gebelik belirtileriniz ne zaman, nasıl oldu?
Benim reglim 5 gün gecikmişti hiçbir belirtim yoktu sadece kendimi tuhaf ve farklı hissediyordum.Çok gergin ve bitap duurmdaydım tek belirtim oydu

Arkadaşlar herkese merhabalar. Ben en son 3 ocakta adet gördüm. Adetim yaklaşık olarak 3 gün sürer. Yaklaşık 7 aydır korunmuyorum ve bu ay da doğurganlık günlerimi değerlendirdik. Fakat ilişkiden yaklaşık 6 gün sonra göğüslerimde çok fazla bir hassasiyet hissetmeye başladım. Şimdi reglme 9 gün var ve ben hala göğüslerimde hassasiyet hissediyorum fakat görünüşte bir değişiklik yok. Ayrıca dün ve bugün kasıklarımda hafif sızı gibi bir his var. Ara ara gelip hemen geçiyor. Çok fazla gazım var 1 haftadır. Sizce hamilelik belirtisi olabilir mi? Yine hayal kırıklığı yaşayacağımı hissederek yazıyorum. Sizin bu süreçleriniz ve gebelik belirtileriniz ne zaman, nasıl oldu

Göğüslerde ağrı olması normal kasıklardq da bir anormallik oluyor ben 5 gün kala regl günüme erken gebelik testi yapmıştım silik çizgi ile öğrenmiştim sen de yapabilirsin elbet olacak bu ay olmazsa diğer ay olacak inşallah en yakın zamanda sağlıkla bir yavrun olur 😍

Nasıl korunuyodunuz? İlaç kullandiysaniz bı sure hamilelik gecikebilir. Adet düzeniniz nasıl günü gününe olurmusunuz?

Arkadaşlar merhaba. Bende size bişey danışmak istiyorum adetim 38 gün gecikti benim 23. Gün geciktiginde gitmiştim doktora kan testinde gebelik çıkmadı sonrasinda da birkaç defa ilişkim oldu dün akşamdan beri de kahverengi akıntı geliyo hamile miyimdir acaba diye dusunmuyo degilim başına böyle birşey gelen var mı acaba aradabir karnım ağrıyo geciyo hemen sonra akıntı da bazen geliyo bugün oruç da tutamadim akintimdan ötürü

X