Hamilelik ihtimali nedir var mi

gzm asmakci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2020
73
21
26
Dogum kontrol hapı kullanıyorum ama geçen ay kulllanmamistim bu ay başladım ama hiç saati saatine alamadım gibi bisey aynı zamanda 4 gün içmeyi unutmuşum yumurtlama dönemine denk gelmis ve yumurtlama gününün ertesi gün eşimle korumasız birliktelik yaşadık. Daha önce bir hamilelik geçirdim ve sezeryyan oldum. Dünden beri ameliyat yeri bölgemde ağrı hatta kasılmalar yaşıyorum neden olabilir ihtimal var midir

Doğum kontrol hapını kullandığınız ilk ay genelde ek bir korunma yöntemi de öneriyor doktorlar. Ayrıca her gün aynı saatte içmezseniz de koruculuğu azalıyor. Buna çok dikkat etmelisiniz. Şuan riskli gibi geldi bana yani hamile de kalabilirsiniz bu şekilde.

Doğum kontrol hapını kullandığınız ilk ay genelde ek bir korunma yöntemi de öneriyor doktorlar. Ayrıca her gün aynı saatte içmezseniz de koruculuğu azalıyor. Buna çok dikkat etmelisiniz. Şuan riskli gibi geldi bana yani hamile de kalabilirsiniz bu şekilde.
İhtimal olabilir mi bana da öyle geliyor ama şuan bu agrinin sebebi o olamaz diye düşünüyorum gerçi bir hamilelik yasadim

X