Hamilelik ihtimalim var mı?

selenn1921

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2022
5
0
23
merhabalar selen ben 21 yaşındayım istanbul da yaşıyorum, ben direkt bu konuyu açma nedenlerimi söyleyip malum yere geleyim çok stresliyim
öncelikle bundan 5 6 ay önce çok düzenli regl olurdum 28 gündü hep ama son 2 3 aydır hep değişiyor bende çok evhamlı biriyim galiba ki hep hasta olduğumu bir sorun olduğunu düşünüyorum neyse bu 28 gün son olarak 35 günlük bir periyoda çıktı ben reglimi 17 ağustosta oldum 23 24 ağustosta geçti o sırada 2 yıllık ilişkim olan erkek arkadaşımla yakınlaşma yaşadık kesinlikle bir ilişki olmadı ama belli başlı bazı durumlar yaşandı erkek arkadaşım asla cinsel bölgeme bir temasta bulunmadı cinsel organıyla, eliyle temasta bulundu sonrasında silebilir misin orayı dedi bende neden diye sorduğumda elimle dokundum aynı zamanda cinsel organıma da dokunmuştum elimde meni değil ama zevk suyu vardı galiba emin değilim ya bir şey olursa dedi bende daha dün reglim geçti olamaz öyle bir şey dedim ayrıca bir meni gelmesi durumu da yaşanmadı neyse dedim sildim ıslak mendille orayı bir kaç kez, sonrasında aklıma gelip durdu 3 5 gün boyunca, beyaz akıntılarım oldu korktum ama regl sonrası normal diye düşünüyorum araştırdım ve öyleymiş ama atlatamadım erkek arkadaşımda imkansız diyor ama ben çok tedirginim, son olarak bugün kasıklarımda ağrı oldu çok şiddetliydi internette yumurtlama döneminde olabilir yazıyordu yumurtlama dönemindeki belirtilerden olan karında hafif kramp ve sancı, hafif lekelenme memede hassasiyet ve şişkinlik yaşıyorum bende emin olamadım ben mi çok evham yapıyorum bilgisi olan yardım edebilir mi

Yumurtlamada regli ağrısı kramp akıntı göğüs hassasiyeti yaşanabiliyor. Bende her ay bu belirtiler olur. Gebe kalma olasılığında yok ayrıca. Bir dahakine hiç elletme

merhabalar selen ben 21 yaşındayım istanbul da yaşıyorum, ben direkt bu konuyu açma nedenlerimi söyleyip malum yere geleyim çok stresliyim
öncelikle bundan 5 6 ay önce çok düzenli regl olurdum 28 gündü hep ama son 2 3 aydır hep değişiyor bende çok evhamlı biriyim galiba ki hep hasta olduğumu bir sorun olduğunu düşünüyorum neyse bu 28 gün son olarak 35 günlük bir periyoda çıktı ben reglimi 17 ağustosta oldum 23 24 ağustosta geçti o sırada 2 yıllık ilişkim olan erkek arkadaşımla yakınlaşma yaşadık kesinlikle bir ilişki olmadı ama belli başlı bazı durumlar yaşandı erkek arkadaşım asla cinsel bölgeme bir temasta bulunmadı cinsel organıyla, eliyle temasta bulundu sonrasında silebilir misin orayı dedi bende neden diye sorduğumda elimle dokundum aynı zamanda cinsel organıma da dokunmuştum elimde meni değil ama zevk suyu vardı galiba emin değilim ya bir şey olursa dedi bende daha dün reglim geçti olamaz öyle bir şey dedim ayrıca bir meni gelmesi durumu da yaşanmadı neyse dedim sildim ıslak mendille orayı bir kaç kez, sonrasında aklıma gelip durdu 3 5 gün boyunca, beyaz akıntılarım oldu korktum ama regl sonrası normal diye düşünüyorum araştırdım ve öyleymiş ama atlatamadım erkek arkadaşımda imkansız diyor ama ben çok tedirginim, son olarak bugün kasıklarımda ağrı oldu çok şiddetliydi internette yumurtlama döneminde olabilir yazıyordu yumurtlama dönemindeki belirtilerden olan karında hafif kramp ve sancı, hafif lekelenme memede hassasiyet ve şişkinlik yaşıyorum bende emin olamadım ben mi çok evham yapıyorum bilgisi olan yardım edebilir mi
Bilgili değilim. Yumurtlama donemındesın

Hamilesin 🤪 sonucuna katlanamayacağınız ilişkiler yaşamayın öyle hamilelik oluşmaz

öncelikle bundan 5 6 ay önce çok düzenli regl olurdum 28 gündü hep ama son 2 3 aydır hep değişiyor bende çok evhamlı biriyim galiba ki hep hasta olduğumu bir sorun olduğunu düşünüyorum neyse bu 28 gün son olarak 35 günlük bir periyoda çıktı ben reglimi 17 ağustosta oldum 23 24 ağustosta geçti o sırada 2 yıllık ilişkim olan erkek arkadaşımla yakınlaşma yaşadık kesinlikle bir ilişki olmadı ama belli başlı bazı durumlar yaşandı erkek arkadaşım asla cinsel bölgeme bir temasta bulunmadı cinsel organıyla, eliyle temasta bulundu sonrasında silebilir misin orayı dedi bende neden diye sorduğumda elimle dokundum aynı zamanda cinsel organıma da dokunmuştum elimde meni değil ama zevk suyu vardı galiba emin değilim ya bir şey olursa dedi bende daha dün reglim geçti olamaz öyle bir şey dedim ayrıca bir meni gelmesi durumu da yaşanmadı neyse dedim sildim ıslak mendille orayı bir kaç kez, sonrasında aklıma gelip durdu 3 5 gün boyunca, beyaz akıntılarım oldu korktum ama regl sonrası normal diye düşünüyorum araştırdım ve öyleymiş ama atlatamadım erkek arkadaşımda imkansız diyor ama ben çok tedirginim, son olarak bugün kasıklarımda ağrı oldu çok şiddetliydi internette yumurtlama döneminde olabilir yazıyordu yumurtlama dönemindeki belirtilerden olan karında hafif kramp ve sancı, hafif lekelenme ve şişkinlik yaşıyorum bende emin olamadım ben mi çok evham yapıyorum bilgisi olan yardım edebilir mi
Hamile değilsin kesinlikle %100. Çok takmışsın hepsi bu yazısının içerisinde de aslında kendine cevap vermişsin. İlişki yaşamadan içeri boşalma olmadan hamile kalırsan bir ilk olurdu. Biz aylarca boşuna uğraşıyoruz 😂.

Sana bir abla tavsiyesi kesinlikle pişman olacağın bir şey yapma. Her şeyin zamanında yapılması daha uygun illa bir şey yaşayacağım dersen de sadece hamilelik değil sağlık ve hijyen amaçlı korun, erkek arkadaşında korunsun.

Hamile olursaniz evlenirsiniz canim bisey olmaz sevdigin adam bebisin ohhj misss niye korkuyon evham yapiyon

Hamile değilsin kesinlikle %100. Çok takmışsın hepsi bu yazısının içerisinde de aslında kendine cevap vermişsin. İlişki yaşamadan içeri boşalma olmadan hamile kalırsan bir ilk olurdu. Biz aylarca boşuna uğraşıyoruz 😂.

Sana bir abla tavsiyesi kesinlikle pişman olacağın bir şey yapma. Her şeyin zamanında yapılması daha uygun illa bir şey yaşayacağım dersen de sadece hamilelik değil sağlık ve hijyen amaçlı korun, erkek arkadaşında korunsun.
çok teşekkür ederim içime su serptiniz :KK70: ama hem size hem diğer arkadaşlara da cevap vermek istiyorum evet acemiyiz böyle bir durum oldu neyse öğrenciyiz ikimizde ve 6 senelik bi arkadaşlığımız ve 2 senelik bi ilişkimiz var biz çok kötü çok iyi günlerdede beraberdik birbirimizin en kötü zamanlarında da yanındaydık o yüzden demek istediğim şu ki (evet biliyorum hayatta her şey olabilir ama) ben bu konuyu onunla olmasından korktuğum için değil sadece zamanlama olarak daha öğrenciyken olmasından korktum her şeyim onunla olsun istiyorum biraz kötü şeyler yazanlar olmuşta onlara da teşekkür ederim ama :KK70:

X