Hamilelik / test

akrepmio

Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2023
520
119
26
Kızlar gebelik şüphem var. 4 Aralık ve 9 Aralık ovülasyon testinde en pik günlerdi iki defa koyu çizgiyi yakaladım o yüzden hangisini ele almam lazım bilmiyorum. Reglim iki gün gecikti normalde günü gününe hatta hep sabah saatlerinde olurum. Regl günü erken gebelik yaptım IND diye bir marka hiç duymadım da negatif çıktı. Acaba marka kaynaklı mı yoksa erken mi yaptım?

Canım istersen biraz daha bekle geç döllenmede olabiliyor, o zaman tekrar yaparsın normal testi inşallah gebesindir. Bi heyecan bende bekliyom kendimi :)

Adetin geciktimi bekle 1 2 gün daha sonra yine yap regl olmazsan
İki gün geciktim canım adet gününe kadar belirtilerim vardı şuan bel ağrısı hariç belirtim yok resmen. Öncesinde hep göğüslerim dolardı şuan o da yok 😭 beklemek çok 🙁 sende ne gibi belirtiler var canım

İki gün geciktim canım adet gününe kadar belirtilerim vardı şuan bel ağrısı hariç belirtim yok resmen. Öncesinde hep göğüslerim dolardı şuan o da yok 😭 beklemek çok 🙁 sende ne gibi belirtiler var canım
Bende de bu ay iki kez yumurtlama oldu birisi adete bir hafta kala oldu. dün regl olmam gerekiyordu bugün de bir şey yok henüz test için erken olduğunu bildiğim için tutuyorum kendimi 😂 ve benimde hiç belirtim yok sadece arada adet sancısı geliyor başka hiç bir şey yok canım

Bende de bu ay iki kez yumurtlama oldu birisi adete bir hafta kala oldu. dün regl olmam gerekiyordu bugün de bir şey yok henüz test için erken olduğunu bildiğim için tutuyorum kendimi 😂 ve benimde hiç belirtim yok sadece arada adet sancısı geliyor başka hiç bir şey yok canım
Kaç günde bir adet oluyorsun canım😂

Valla kasık ağrısı bel ağrısı akıntı oluyor ama bilemiyorum bekliyorum işte test yapmsmak için direniyorum

X