Doğuma Hazırlık hamilelik ve dualar

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Allah razı olsun arkadaşım ,bunları yapamasam bile ramazan ayında hatmi şerif okumak istiyorum yada dinlemek...Allah tüm inanaların dua ve ibadetlerini mübarek ramazanda kabul etsin ve bizleride sağlık ve huzur içerisinde bebeklerimizi kucaklamamızı nasip etsin inşallah..

Allah razı olsun arkadaşım ,bunları yapamasam bile ramazan ayında hatmi şerif okumak istiyorum yada dinlemek...Allah tüm inanaların dua ve ibadetlerini mübarek ramazanda kabul etsin ve bizleride sağlık ve huzur içerisinde bebeklerimizi kucaklamamızı nasip etsin inşallah..

merhaba senin de ramazanı şerifin şimdiden hayırlı olsun..
hayırlısı ile hamile kalıp sağlıklı sıhhatli bi bebeğim olması için dualarında bana da yer verirsen çok sevinirim

merhaba senin de ramazanı şerifin şimdiden hayırlı olsun..
hayırlısı ile hamile kalıp sağlıklı sıhhatli bi bebeğim olması için dualarında bana da yer verirsen çok sevinirim

inşallah canım Allahım senin nezdinde tüm bebek hasreti çekenlere bu özel duyguyu tattırmasını dilerim canım.. AMİN

çok çok teşekkürler bacım allah razı olsun... bazı şeyler için geç kaldık ama son 23 günüm kaldı bugünlerde neler yapabilirim bana yardımcı olursan çok sevinirim... şimdiden çok teşekkür ederim ...

doğum esnasında okumuştum
umarım yanlış hatırlamıyorum
bilenler düzeltsin lütfen

sümmes sebileh yesserah
doğumun kolay geçmesi için

Allah paylaşımlarınız için sizden razı olsun ben de yazayım bildiklerimi
bu duayı okuyun
Bismillahirrahmanirrahim.
Vellezîne yekûlûne rabbenâ heb lenâ min ezvâcinâ ve zurriyyâtinâ gurrete e’yuniv vecalnâ lil müddegîne imâmâ
ANLAMI: "Onlar, “Ey Rabbimiz! Eşlerimizi ve çocuklarımızı bize göz aydınlığı kıl ve bizi Allah’a karşı gelmekten sakınanlara önder eyle” diyenlerdir.."(Furkan,25/74)

Her gün 1100 adet YA NUR CC okuyun.hamileyken ve 40 ı çıkana kadar

birde yusuf suresini okuyun çocuğunuz için.maddi ve manevi yönden çok güzel bi evlat olması için.birdeee RABBı HEBLı MıNESSALıHIYN

canım yazın için teşekkürler; çok faydalı oldu benim için.
ben şimdiye kadar sadece yusuf suresini indirdim internetten sesli olarak. onu dinleyip dinletiyorum bebişime hem yüzü hem huyu güzel olsun diye.
bundan sonra bu yazdıklarına da dikkat etmek isterim.
hem kendim hem bebeğim içina.s.

kitabın ismini bende merak ettim arkadaşlar bilen varsa yazabilirmi acaba? bu faydalı bilgiler için teşekkürler.. allah herkese kolay doğum hayırlı evlat nasip etsin.

paylaşımlar için teşekkürler herkese. 7.aydan itibaren namazı normal kılabiliyormuusnuz. ben 6.aydayım şimdilik pek sorun yok rahatça ayakta kılabiliyorum.
ileriki aylarda eğer ayakta kılamazsak oturup nasıl kılıcaz?
yerde mi? sandalyede mi? ayakları uzatıcaz mı vs vs....

X