Hamilelik

Bu mantıkla çokta çalışkan degillermiş doğru söylüyorsunuz 🤭 3 haftalık eczaneden alınan testte mi çıktı yoksa hastanede mi öğrendiniz peki?
Önce evde testte çıktı reglim 5 gün falan gecikmişti yanlış hatırlamıyorsam, ertesi gün Kan testinde, hcg değerim 62 miydi neydi, 15 gün geç döllenme demişti doktor

Ben 8 senedir hiç hap kullanmadim prezervatif bile kullanmadım hep geri çekilmeydi. Bir yerde de bu yöntemle korunup hamile kalmadiysaniz sorun olabilir felan demişti biraz tedirgin olmuştum açıkçası
Geri çekilme zaten korunma yöntemi asla değil, bide zevk suyunda bile sperm var . başlangıçta değil, sonradan boşalma olmadan önce yani condom kullandığımız halde ben hamile kalmistim

geri çekilme bir korunma yöntemi olmadığından ve 8 senedir olmadıysa eşiniz bir muayeneye gitmeli bence de

Ahahaha kendimi gördüm sizde. Acaba hamile miyim dediğim ay o kadar heyecanlı geçmişti ki . Biz hazırız sanırım dedik. 2 senedir bekliyorum yavrumu ☺️ rabbim dileyen isteyen herkese versin canım benim. En yakın zamanda sanada versin💕
Yaaa umarım en yakın zamanda hayirlisi ile alırsınız kucağınıza 🤍

Geri çekilme yöntemiyle olacak iş değil, bence zaten hamilelik oluşmayacaktı hiç. 8 sene çok uzun bir süre. Adet olsanız da olmasanız da doktora gidin. Sonucu yazın ben de merak ettim mucize korunmanızı.

Geri çekilme yöntemiyle olacak iş değil, bence zaten hamilelik oluşmayacaktı hiç. 8 sene çok uzun bir süre. Adet olsanız da olmasanız da doktora gidin. Sonucu yazın ben de merak ettim mucize korunmanızı.
Eski konularima bakarken denk geldim şimdi sonucu yazın demissiniz. Hamileyim ✨ umarım sağlıklı bir hamilelik geçiririm 🌼

X