Hamilelikte ağda problemi..

doğuma gidecekler gönül rahatlığıyla kuaförde ağda yaptırabilirler. hiçbir zararı yok. bunu hem kuaförüm hem doktorum söyledi ben de yaptırdım çok da rahat ediyor insan. jiletle kremle vs geçici çözümlerle uğraşılmaz

3 aylik hamileyim ama benimde simdiden aklimi celen konu. Bende jilet kullanmam hep agda ve hep kendim yaparim bilmiyorum zaman yaklastikca ne yapacam. Sanirim ust kisma agda alt dudaklarin oldugu kisima istemeyerek de olsa jilet yaparim. Yillardir agda yapiyorum heralde bir iki sefer hilet vurunca ormana donmez

Böyle de konu olur mu diyeceksiniz ama..
Benim için bu sıralar gerçekten dert haline geldi..

Yıllardır ağda yaptıran bir insanım, şu anda da hamileyim.
Doktorum bana artık ağda yaptırmamamı, bu aşamadan sonra malum bölgenin çok hassaslaştığını ve kanama olabileceğini, bunun enfeksiyon yaratabileceğini anlattı.

Tüy dökücü krem dedim, "olmaz, içindeki bir madde erken doğumu tetikliyor" dedi.

Jilet önerdi, ki yıllardır yapmadığım birşeydi. Zaten bu göbekle nasıl olur ki? İlla ki jilet derse elime jileti alıp gene ağdacıya gideceğim. Ama ağdadan daha çok korkacağım bu defa.

Doğum da yaklaştı, artık her an temkinli olmalıyım ağda konusunda. Siz neler yapmıştınız, var mı bir öneriniz, tecrübeniz arkadaşlar..:26:

benim ağda için gittiğim yerdeki bayan 5 ay önce doğum yapmış ve hamileyken yaptığı ağda sancısını getirmiş. o da prensip olarak doktordan izin almadan ağda yapmıyor.
demek ki bazı vücutlarda sıkıntı yaratıyor. doktorunuzu dinleyin derim.
benim doktorum bi sıkıntı görmediği için ben gidiyorum şükür

Of bu konuyu görünce bende hep düşünüyorum bu konuyu hamile değilim ama hamileyken nasıl olur diye düşünüyorum bende ağdaya gidiyorum sürekli hamileyken bir sorun yaratır mı bilmiyorum zaten koca göbekle insan ne jiletle kolay yapabilir ne eldivenle ne de ağda bandıyla jilet zaten 2 güne aynı oluyor elle de yapamazsın o göbekle inşallah bir sorun olmaz da ağdaya giderim en azından jiletten daha uzun sürüyor. Doğuma yakın gidilir ve temiz olunur :) benim için vaya bilgilendirici oldu bu konu

Kizlar bende hep agda yaptiriyorum suan 2 aylik hamileyim ama korkuyorum kasilmada filan birsey olur mu diye ilk aylar yaptirdiniz mi

Ben 2 doğum geçirdim üst üste hep ağdacıya gittim riskim de vardı hiç bişi olmadı Doğum tarihim belliydi 1 gün önceden gittim ertesi gün Doğum yaptım hiçbirşey olmuyor göbeğinizi aldırmayın sadece.

benim bildiğim ağda olmakta bir sorun yok hamilelik esnasında. ama belki sizinki özel bir durumdur

X