Hamilelikte akıntı yaşıyanlar

melekmek

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2023
340
58
20
Kızlar gebelik belirtisi olarak beyaz sulu akıntı ve sarı sulu akıntı yaşadınızmı koku vs yok yumurtlamamın üstünden 8 gün geçti 2 gündür daha yoğun akmaya başladı bide goğsümün acı acimaya basladı

Benim sürekli akıntım olduğu için bu konu hakkında bir şey diyemeyeceğim ama adete iki üç gün kala göğüs ağrısı, bel ağrısı, aşırı duygusallık gibi belirtiler yaşamıştım.

Kızlar gebelik belirtisi olarak beyaz sulu akıntı ve sarı sulu akıntı yaşadınızmı koku vs yok yumurtlamamın üstünden 8 gün geçti 2 gündür daha yoğun akmaya başladı bide goğsümün acı acimaya basladı
Döllenmiş yumurtanın rahme yerleşme çabaları akıntılara sebep olabilir. Sık sık belirgin akıntıların gelmesi en erken hamilelik belirtileri arasında bulunur

Bende de akıntı var şeffaf uzayan kokusuz akıntı reglime daha 7 gün var dün kan verdim duramadım negatif :KK43:

Sonucun ne oldu

X