hamilelikte böbrek ağrısı yaşayanlar ?

gizgiz1007

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2022
164
55
28
Merhaba arkadaşlar 23 haftalık hamileyim 2 gündür böbreklerimden olduğunu düşündüğün yanlarımda ağrılarım var. bugun daha da arttı ağrım ve sol taraf bacağıma kadar vuruyor ağrı. daha önce kasık ağrım için acele acele doktora gitmiştim büyüyor artık ağrıların olacak aralarda demişti. acaba bu da öyle birşey mi yoksa böbrek ağrısı için ürolojiye hemen bir randevu almalı mıyım? tecrübesi bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

Geçmiş olsun, Şu an depremden dolayı sinirlerim çok bozuk ama başlığınızı görünce yazmak istedim. Ben gebeliğimde çift taraflı böbrek büyümesi yaşamıştım. Ağrısı dayanılmazdı. Uykularım haram olmuştu. idrar tahlili, idrar kültürü ve düzenli ultrasonla kontrol edildi doğuma kadar. Doğumdan sonra düzeldi. Bence ürolojiye bir görünün.

teşekkür ederim cevabınız için hemen yarına randevu alayım. hepimiz perişanız günlerdir ancak söz konusu bebişler olunca ihmal edemiyoruz, etmemeliyiz de.
Su anda bende sizin gibiyim ve hastanedeyim ilk iki gun hafifti i3 gun dayanilmaz hale geldi benimkiler arada hafifliyor bazen surekli.oluyor uykum haram yemek dahi yemeye zorlaniyorum bence hemen bi doktora gidin ve bilgi verirseniz sevinirim

Su anda bende sizin gibiyim ve hastanedeyim ilk iki gun hafifti i3 gun dayanilmaz hale geldi benimkiler arada hafifliyor bazen surekli.oluyor uykum haram yemek dahi yemeye zorlaniyorum bence hemen bi doktora gidin ve bilgi verirseniz sevinirim
doktora gittim ürolojiye büyüme olduğunu söyledi orta seviyedeymiş kontrol ettir ayda bir takipte kalınsın dedi. kadın doğum doktoruma da gittim oda sonuçlara baktı o da takipte kalıcaz çok şiddetli ağrın olusa saat kaç olursa olsun gel dedi serum tedavisi uygulayıp yatış vermemiz gerekebilir dedi. ama şimdilik ağrılarım dayanılmaz değil çok şükür. doğuma kadar idare edicez bi şekilde

Kac haftaliksiniz bu arda ben su anda hastanede yatiyorum agrilarim dayanilicak gibi deildi agri kesici yapildin serumlar hic ise yaramadi

X