Hamilelikte Çatı Ağrısı

aynı ağrılar bende de başladı malesef.dün akşamn ve bugün çok feci.sapğımdan soluma dönemiyorum yatarken.ayağa kalkınca hele felaket oluyor ilk 10 adım falan dayanılmaz ama sonra az az oluyor.oturuncada aynı şeyler.dr a bugün sordum o çatıdan kaynaklı dedi.önemsemedi.halbuki bi bilse nası bişi..

33 haftamdayım kızlar aynı sıkıntıları yaşıyorum ben de...şimdilik az az işlerimi yapabiliyorum kendi kendime ama sonra ne olur bilmiyorum...hayırlısı....

2 aydır catı agrısından mahvolmus durumdayım 38.haftamdayım ve kemık yapımın normal dogum ıcın cok elverıslı olmadıgını ogrendım... 15-20 sı arası sezeryan olucam. barı o kadar agrıya degseydı ya bilmiyorumkismile

bendede aynı sorun var çok rahatsız oluyorum daha 24.haftamdayım şimdiden bu kadar ağrım oluyorsa ilerde ne olucak çok merak ediorum...bilmiyorumkismile

24. haftamdayım ve aynı durumu yaşıyorum. yürüyemeyecek kadar zorluyor. doktorunuza sormuşmuydunuz kızlar?
yatamıyorum kalkamıyorum yürüyemiyorum.önce üşüttüm mü acaba dedim ama üşütmüş gibi değil bu ağrı. bacak aralarımdaki kemikler hareket etmeme izin vermiyor.konu açılalı çok olmuş. inşallah hatırlıyorsunuzdur:KK43:

24. haftamdayım ve aynı durumu yaşıyorum. yürüyemeyecek kadar zorluyor. doktorunuza sormuşmuydunuz kızlar?
yatamıyorum kalkamıyorum yürüyemiyorum.önce üşüttüm mü acaba dedim ama üşütmüş gibi değil bu ağrı. bacak aralarımdaki kemikler hareket etmeme izin vermiyor.konu açılalı çok olmuş. inşallah hatırlıyorsunuzdur:KK43:
Cnm ben şimdi ikinci hamileliğimi yaşıyorum ve doğuma çok az kaldı, önceki hamileliğimde daha fazla çatı ağrısı çektim, bu hamilelikte o kadar değil, kişiden kişiye hatta gebelikten gebeliğe bile değişiyor, sen ağrılarını hafifletmenin yollarını araştırdın mı hiç,açıkçası benim çok bilgim yok bu hususta, umarım en kısa zamanda azalır ağrıların

Kızlar bu sorunu bende bir süredir yaşıyorum.15 haftam bitti.bel ağrımda oluyor birde çatı ağrısı eklenince ayakta bile duramıyorum çok kötü oluyorum.bu kadar erken olması normalmi acaba.doktor kontrolüm e 2hafta var

Kızlar bu sorunu bende bir süredir yaşıyorum.15 haftam bitti.bel ağrımda oluyor birde çatı ağrısı eklenince ayakta bile duramıyorum çok kötü oluyorum.bu kadar erken olması normalmi acaba.doktor kontrolüm e 2hafta var

Canım olabilir.kalça kemik ağrısı üstüne basamama gibiağrılar olmuştu bende. Ama geçti çok şükür

Doktor gebelikten dolayı vücut doğuma hazırlanıyor demişti. Kaslar gevşiyormuş.

cok kotu bi agri artik dayanamiyorum 37. haftam bitecek nerdeyse bir aydir bu agriyla bas etmeye calisiyorum icmedigim magnezyym kalsiyum ilaci kalmadi ama fayda etmiyor Allah rizasi icin bu agriyi ne hafifletiyor bilen varsa yazsin :dua:

X