Hamilelikte Estrofem Kullanımı

benimde dondurulmuş embriyo dr. bu haftadan itibaren kullnmana gerek yok dedi ama crıno jel e 12. haftaya kadar devam dedi
sen jelden sonra yatıyormusun yoksa geziyormusun hemen gezmek gerekiyor en az 15 dk
en az 15 dk dolanıyorum artık parça parça akıyor doktor aslında croneli keselim dedi sonra garanti olsun 12. hafta keseriz dedi seni de tahriş etti mi

en az 15 dk dolanıyorum artık parça parça akıyor doktor aslında croneli keselim dedi sonra garanti olsun 12. hafta keseriz dedi seni de tahriş etti mi
çok sorun yaşamadım ama kapağı koparırken biraz dikkat et bazen kıymık gibi diken gibi birşey kalıyor oda tahriş edebilir ben yavaş ve dikkatli açıyorum birde açmadan büyük kafa kısmına bir iğneyle delik açıyorum akmasın diye

çok sorun yaşamadım ama kapağı koparırken biraz dikkat et bazen kıymık gibi diken gibi birşey kalıyor oda tahriş edebilir ben yavaş ve dikkatli açıyorum birde açmadan büyük kafa kısmına bir iğneyle delik açıyorum akmasın diye
yok ben artık tecrübe kazandım benim bir de oğlum var iğne felan işini biliyorum da neyse az kaldı kurtulacaz haftaya :)

Merhaba hamilelikte estrofem sizde kullanmissiniz bende 10. Haftamda hala kullanıyorum bi sıkıntı oldu mu acaba bebeğinizde

ben de 10. haftada kanama basladigi icin kullaniyorum suan 12. haftadayim
14e kadar kullancaksin dedi ama benjm de icim rahat degil

X