Hamilelikte hangi cilt bakım ürünleri kullanılabilir?

Chyjinx

Quizás este mundo sea el infierno de otro planeta.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2022
713
790
Merhaba. Henüz yeni hamileyim genel olarak makyaj yapan biri değilim ama cilt temizliğine önem veriyorum. Hamile arkadaşlar hangi cilt temizleme ürünlerini kullanıyorsunuz? Bir de kullandığınız kremler var mı? Gündüz kremi vs gibi. Nemlendirici de olur. Ya da içeriğinde ne olmalı, ne olmamalı kullanabilmem için. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler 😇🌸

Yok mu ya hamileyken en azından yüzünü temizleyici ile yıkayan 😃

Merhaba ben de arayış içindeyim, temiz içerikli ürünler bulabildiniz mi? Hem haşimato hastasıyım hem hamileyim, doktorum şampuan dahil tüm kozmetik ürünleri kullanmamı yasakladı. Sadece beyaz sabun kullanabiliyorum ve çok can sıkıcı oldu. Kuru ciltliyim nemlendirici bulamadım. Lütfen bulduğunuz ürünleri paylaşın

Nemlendirici olarak Mustela'nın avakado balsam yeşil renkli kremi güzel :) çok çok kuru ciltlere belki nem vermesi az gelir. Ama normal, kuru ciltlere yeter diye düşünüyorum kış ayı harici. İçeriği doğal, bebekte anne de kullanabiliyor. %99 doğal içerik diye hatırlıyorum öneririm. Yüzüme kullanıyorum ben alerjik bir yapıya sahip olmama rağmen hiç rahatsız etmedi.

X