Hamilelikte karabasan olan varmi

gyulche

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2022
682
156
31
Merabalar biliyorum baslik biraz garip ama ben bundan cok muzdaribim interneteki yazilar beni korkutu acikcasi bu yuzden yasayip bebeyini kucagina alan varmi acaba ben ilk bebeyimi ilerleyen aylarda kaybetim ve simdi tekrar hamileyim ilk gebelimdede oluyordu ama hic kafama takmazdim ayetel kursi okuyodum simdi yine oldum uyandikca tekrarladi ilkinde de oyleydi ve internete cok korkunc seyler yaziyodu bebeyin kalbi durur felan ben ona inanmiyorum aslinda ilk gebelimde cok oldum ama kalbi durmadi tam hic olmadim aylarda durmustu neyse ama simdi ikinci gebelim ve cok korkiyorum bende anksiyete ve panik atakta var yani 2 misli hasasim korkuyorum ne yapmaliyim kadin hocama yazsam dedim kafam cok karisik turkcem kotu Bulgaristanliyim yalnisim varsa af ola

Merabalar biliyorum baslik biraz garip ama ben bundan cok muzdaribim interneteki yazilar beni korkutu acikcasi bu yuzden yasayip bebeyini kucagina alan varmi acaba ben ilk bebeyimi ilerleyen aylarda kaybetim ve simdi tekrar hamileyim ilk gebelimdede oluyordu ama hic kafama takmazdim ayetel kursi okuyodum simdi yine oldum uyandikca tekrarladi ilkinde de oyleydi ve internete cok korkunc seyler yaziyodu bebeyin kalbi durur felan ben ona inanmiyorum aslinda ilk gebelimde cok oldum ama kalbi durmadi tam hic olmadim aylarda durmustu neyse ama simdi ikinci gebelim ve cok korkiyorum bende anksiyete ve panik atakta var yani 2 misli hasasim korkuyorum ne yapmaliyim kadin hocama yazsam dedim kafam cok karisik turkcem kotu Bulgaristanliyim yalnisim varsa af ola
Canım gece uyumadan saffat süresi aç dinle çok iyi gelecek bnde de var karabasan kâbus falan

Korkma. Hamilelikte kabuslar artabiliyor hem psikolojik olarak hem de hormonel olarak değişiyoruz. Benim de kabuslu gecelerim oldu, olabiliyor maalesef. Ben de ayet-el kürsi okuyarak yatıyorum kendime ve bebeğime. Manevi olarak rahatlıyorum kabus görüp uyanırsam yine bir tane okuyup yatıyorum.

Korkma. Hamilelikte kabuslar artabiliyor hem psikolojik olarak hem de hormonel olarak değişiyoruz. Benim de kabuslu gecelerim oldu, olabiliyor maalesef. Ben de ayet-el kürsi okuyarak yatıyorum kendime ve bebeğime. Manevi olarak rahatlıyorum kabus görüp uyanırsam yine bir tane okuyup yatıyorum.
Evt bu aksam felak nas ve ayetel kursiyi okuyarak uyudum ama korka korka bazen korkuyorum bazende korkmuyorum

Bende hamileyim ve bende korkunc ruyalar hatta uyandgmda nefesim.kesilecek gbi vs. Ayetel kursi okuyup uyuyun .

Bende olmustum ama daha genc kizken oldu çok korkmuştum yanliz uyuyamadim sonunda annemle uyudum 2 ay yani berbatti benim için ruyamda boguluyordum korkunc sozler falan duyordum anneme soyleyince şok oldu yani annem dua yazdirtmişti suya okuyub içiyosun birde uzerinde gezdirmek icin yapinca gecti yani karabasan olanlar için ozel birsey yaziyorlar oglumdada daha kucukken oldu 8 9 aylikdi onada oyle yaptik hemen gecti yani sadece felak nas okumakla kendi başina duzelmiyor malesef iyi bir hoca olunca sorun kokden çozuluyor karabasana ozel birseyler onlar biliyor çunki
Hamilesin ve daha kotu yani insan daha stresli oluyor benim yuregim agzima gelmişti sanada oneririm boyle yapmayi yinede sen bilirsin

X