Hamilelikte Karın Ağrısı Çeken Var mı?

benimde son bir haftadır karnımda kasıklarımda genital bolgede bıcak saplanır gibi oluyo, netten okuduklarıma göre rahim genişlemeye başladığından dolayı gerilme oluyomuş galiba , bebege bişey oluyo sanıyodum bende, kontrole gidince anlatıcam yine doktoruma

bendede bu son 4 gundur karın agrısı var hani adet olacagınız zaman sizi hafif hafif rahatsız eden bi agrı aynısı oluyor inş kötü bşy yoktur :KK43:

14 haftalıktı cnm doktor gelişemediğini söledi ve vücut dışarı atmaya başlamş aynı gün kürtaj oldum senağlama

geçmiş olsun canım benimde ilk gebeliğim kimyasal gibi düşük yaşamıştım şimdi 2. ye 6 haftalık gebeyim doktorum karnımda bi sıvı var senin için onemli diil ama benim için önemli dedi arada adet sancısı gibi anlık sancım oluyo korkuyorum yine bşi olursa diye:KK43:

Bende sanirim dort haftalik hamileyim. Doktora daha gidenedim. Benimde midenin ust kisminda agrim var. acaba dusuk tehlikesi olabilirmi cunku adet olcagim zamanda kahverengi lekeler gelmisti. Birde bu zamanlarda mide eksimesi olabiliyormu

Bende sanirim dort haftalik hamileyim. Doktora daha gidenedim. Benimde midenin ust kisminda agrim var. acaba dusuk tehlikesi olabilirmi cunku adet olcagim zamanda kahverengi lekeler gelmisti. Birde bu zamanlarda mide eksimesi olabiliyormu

canım bence sen hemen güvenilir bir dr git ve muayene yapsın seni eğer kahverengi bir akıntı geldiyse dikkatli ol hareket etm bol bol dinlen ama özellikle en kısa zamanda dr git

benimde dün akşam saatlerinde yemek yerken birden mide bulantısı ve ardından şiddetli bir karın ağrısı oldu ama bu zmana kadar böylesini hiç çekmemiştim gaz sancısı değildi kendimi banyoya attım hemen kusmaya çalıştım ama kusamadım kendimden geçtim sanki çocuğum düşüyormuş gibiydi ölüyorum zannetim arada sürekli kendimden geçmişim dr bile gidemedim yürüyemedim eşime söyledim ayaklarımı hemn yükseğe kaldırttım tam 3 saat çektim o sancıyı süt içtim daha sonra geçti ama o sancıyı galiba uzun bir süre unutamam :KK43:

Merhaba arkadaşlar bende yeni katildim:KK17:3. Bebegimi bekliyorum bu sefer sanırım ağrım otekilerine göre biraz daha fazla:-( 4+6 günlük hamileyim bütün hamileliklerimi tam adet günümü 1 gün geçmesine rağmen öğrendim goguslerdeki agri tabi fix:-) bu çok değişik adet günü sabah tuatette kan 1 damla görünce adet oldum sandım pedimi takip çıktım akşam temizdi pet:-) doktorummunda dediği gibi bebek rahime düşer düşmez belirtiler + cikiyor 1 damla kanda normalmis ama bu ağrılar 2 gebelik yaşamama rağmen kötü hissettiriyo umarım düşükle sonuçlanmaz ve 3. Bebegimi alırım kucagima:KK54:Allah hepimizin gönlüne göre versin rahat gebelikler hepimize:KK16:

karnım ağrıyor geçmiyor.kasıklarımda baskı var sanki gazımda var bi ilginçç:KK43:

Ben 20 haftalik hamileyim dunden beri karnima ara ara agri giriyo.ozellikle sagdan sola donerken yada kalkarken daha cok agriyo .doktoruma dun soyledim fakat ustunde durmadi pek.kanama olmadigi surece korkmaniza gerek yok dedi.ama icim hic rahat degil:KK43:

Ben 20 haftalik hamileyim dunden beri karnima ara ara agri giriyo.ozellikle sagdan sola donerken yada kalkarken daha cok agriyo .doktoruma dun soyledim fakat ustunde durmadi pek.kanama olmadigi surece korkmaniza gerek yok dedi.ama icim hic rahat degil:KK43:
bende doktorumla görüştüm ve dediki bebek şu an çok hareket ediyor büyüdükçe hareketleri azalacak o zaman bu kadar canın yanmayacak ama şuan kendisi de sürekli şekil değiştirdiği için hissediyorsun

bende doktorumla görüştüm ve dediki bebek şu an çok hareket ediyor büyüdükçe hareketleri azalacak o zaman bu kadar canın yanmayacak ama şuan kendisi de sürekli şekil değiştirdiği için hissediyorsun

Ilgin icin cok tesekkur ederim.:KK54:
hayirli saglikli dogumlar diliyorum.

Kizlar merhaba bende hamileligimin 5+1 haftasindayim. Karnimda degisik bi agri var ara sira oluyo agri gibi de degil midemin ustunde sag kaburgamin altinda hissediyorum sizce neden olabilirim :KK43: korkuyorum

Kızlar selam, benim de beim ağrıyor sürekli bir de çok yeni hamile olmama rağmen pantolonlarim baskı yaptıkça ağrım artıyor kilo almadım ama bir şişlik var vucudumda çok değişik bir durum

selam kizlar,benimde karnimda hafiften boyle adet sancisi gibi ıgıl ıgıl agri var,onceki haftalarsa cok belim agriyorsu,aimdi karnim agriyor,kasiklarimada agri giriyor,bazen sag bazen sol kasigim agriyor,sonra geciyor,bende hamilemiyim hastamiyim cozemiyorum bazen

Karnımda bi rahatsızlık var ama tam olarak ağrıyor diyemiyorum ara ara elektrik çarparmış gbi hissediyorum kasık ustunde kasıkta degil.. Normal mi yaşayan var mı.?

Merhaba ben 14 haftalık gebeyim karnım o kadar ağrıyor ki hareket edemiyorum birde 3 gün devam eden ishalim de var bebişin iyi OLDUĞUNU söylediler bağırsaklarımda da sorun olabilir dediler ilaç yazmadılar yarın tekrar çağırdılar gece boyunca hiç uyumadım karın ağrısından basına gelen varmı lütfen paylaşsın .

X