Hamilelikte microbilading

Merhaba hamile iken microbilading yaptıran var mı
Kaş laminasyonu yaptırmıştım asla tavsiye etmiyorum sağ tarafımdan felç geçirecektim yüzüm kaç gece uyuştu acile gittik doktor böyle şeyler sakıncalı asla yaptırmayın dedi aniden otururken kaşım oynamaya başlayıp sağ tarafım uyuşuyordu soğuk suyla yüzümü yıkayıp dondurucudan buz çıkartıp koyardık

Kaş laminasyonu yaptırmıştım asla tavsiye etmiyorum sağ tarafımdan felç geçirecektim yüzüm kaç gece uyuştu acile gittik doktor böyle şeyler sakıncalı asla yaptırmayın dedi aniden otururken kaşım oynamaya başlayıp sağ tarafım uyuşuyordu soğuk suyla yüzümü yıkayıp dondurucudan buz çıkartıp koyardık
23 haftalık hamileyim bn de dün bi anlık duyguyla yaptırdım orada hamile olduğumu belirttim ama gebeler de yaptırıyor ürünlerimiz kaliteli dedi eve gelince bi pişmanlık hissi geldi bebeğime bir zarar gelir diye çok korkuyorum. Çok vicdan azabı duyuyorum. Benim gibi olan var mı başka?

merhabalar, hamileliginizde bu islemi yaptirmanizin bir negatif sonucu olmaz. Yukaridaki uye farkli bir sebepten dolayi yasamis yasadigi problemleri. Vicdan azabi cekmeyin luitfen :)
Ayyy Allah sizden binlerce kez razı olsun. Dünden beri perişan oldum. Hamilelikte aldığım kilolar saçlarımın ve kaşlarımın dökülmesi beni kötü bir psikolojiye itti güzel görünmek istedim ama bebeğime zarar gelirse diye düşünmekten mideme kramplar giriyor . Çok teşekkür ederim 🌸💜

23 haftalık hamileyim bn de dün bi anlık duyguyla yaptırdım orada hamile olduğumu belirttim ama gebeler de yaptırıyor ürünlerimiz kaliteli dedi eve gelince bi pişmanlık hissi geldi bebeğime bir zarar gelir diye çok korkuyorum. Çok vicdan azabı duyuyorum. Benim gibi olan var mı başka?
Hayır canım bebeğe ne zararı olacak oğlum 22 aylık aslan gibi😂

X