Gebelik sigortası

aras5527

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2024
3
0
27
Merhaba
Gebeyken özel hastaneler için sigorta yaptırmak istiyoruz.aranızda yaptıran var mı hamile olduktan sonra?

Merhaba
Gebeyken özel hastaneler için sigorta yaptırmak istiyoruz.aranızda yaptıran var mı hamile olduktan sonra?
merhaba dün bende özel hastaneye gittim hastane yaptı analık sigortası var ordan giriş yapalım faydalan dediler hatta ödediğim paranın bir kısmını bana iade ettiler

Hangi hastaneydi acaba? Birde paket şeklinde mi yaptılar ? Devlete gitmek istediğim de randevu bulamıyorum özeller de aşırı pahalı geliyor araştırıyorum bende böyle

Hangi hastaneydi acaba? Birde paket şeklinde mi yaptılar ? Devlete gitmek istediğim de randevu bulamıyorum özeller de aşırı pahalı geliyor araştırıyorum bende böyle
İzmir’de özel bir hastane
valla paket şeklindemi nasıl hiç bilmiyorum bende ilk defa dün duydum bebek için işi bıraktım ilk defa sgk olmadan hastaneye gittim eşimin de sgk yok özel bir sektörde çalışıyor eşinin de sgk olmaması gerekiyormuş bunda sanırım doğuma kadar devam eder analık sgk
hani şunu bilin diye yazdım özel hastaneye gittiğinizde başlatabiliyorlar analık sgk en azından bunu biliyorum yardımcı olayım dedim

X