Hamilelikte oluan atlaklar doumdan sonra geiyor mu,zellikle popoda oluanlar:((

kızlar bende yeni doğum yaptım. 1 aylık anneyim. karnım ve bacaklarımın üst tarafı 9. ayıma girdikten hemen sonra çatladı. görüntü içler acısı. anacım birde sızım sızım sızlıyor. bilsem ki tezek sürünce geçecek sürerim valla. ama bildiğim kadarıyla beyaz beyaz kalacak. karnım dünya haritasına döndü. üstelik sönen bir balon gibi kocaman bir karın:KK43: dietebaşladım yakında platese de başlıyorum.

kadın olmak ne zormuş. evleneli 11 ay oldu ama ben kızlık vücudumu arar oldum:KK43:(:-)çok üzgünüm::çok üzgünüm:

slm kızlar doğum yapalı bir ay oldu.ve kimsede görülmemiş çatlaklarım var.herkesten saklanıyorum kocamdan bile hatta aynalara bakmıyorum çok moralim bozuluyor.lazer tedavisini araştırdım fakat hiç fiyat alamadım aramızda fiyat bilgisi olan varmı çok kafaya takmış durumdayımmafoldumben

benim hamilelikde hiç olmadı 17 kilo almam rağman..
çünkü hergün 3-4 ltre su içiyordum
ve kayısı,badem,susam.portakal, kakao yağlarını karıştırıp
sabah akşam karnıma süğrdüğüm için olmadı

slm ya bende 5 ay once dogum etim benimde popomun ustunde cok var ama gecmiyor tek gorduyum sey biraz beyazlasiyor okadar.kocamin yaninda bende gizlicene ustunu cikariyorum.gorduyundede bu yirtiklara bi cozum bulamadinmi diyo morelim bozuluyo. beni beyenmediyini dusunuyorum ozaman.

bayanlar ben doğum yaptım kızım 17 aylık yanı doğumumun uzerınden 17 ay gectı dace göğüslerim ve popomda hafı oldu ama asla geçmiyo bosuna ümitlenmeyin:eek:lmaz::1no2:

siz yine iyisiniz.
ben 52 kiloydum tam 40 kilo aldım gittim doğuma.. 92 yle düşünebiliyormusunuz! :KK43:
eşim hep işte ben annemde ankara karlı hav bi yürüyüş bile yapamadım
sıkıntıdanda yedim allah yedim...
daha 22 yaşımda bunları yaptığım için çok pişmanım.
bebeğimi sağlıkla kucağıma aldım çok şükür.. ve çok kilom kalmadı sadece 3-4 kg..
benimde tek derdim göbeğim deliği vs. eskisi gibi değil eskisine yakın olsa en azından :KK43:
ve bel göğüs baldırda oluşan çatlaklar.. hatta benim ayak bilek kısmımda bile oluşmuş çatlak..
ee 9 ayda 52 den 92 ye çıkmak kolaymı? çook pişmanım en azından iyice giyinip kendim yürüyüşlere çıkabilirdim :KK43:((((

Ne yazik ki geçmiyor tatlim. Zamanla beyazlasir ama önemli bir nokta var, bunu asla unutma, benim doktorum söylemisti. Dogum yaptiktan tam 1 sene boyunca asla günese çikma, yani mayo giymiyeceksin. Cûnkü yanan bölgeler kahverengi olup, ôyle kalip ve asla kaybolmazmis.

Benim şimdiden çatlaklarım var,doğumdan sonra kendimi düşünemiyorum zaten.Eşim sürekli alay edermiş gibi ,bak burda da yenisi çıkmış diyor.Hamile olduğumu öğrendiğimden beri sürmediğim şey kalmadı ama banamısın demiyor.

X