Hamilelikte öne eğilme lütfen cevap :(

Linaduru39

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2024
127
32
28
Kızlar bugün arabada telefonum yere düştü oturduğum yerde yere öne şekilde eğildim almak için biraz karnımdan zor eğildim karnımı zorlamış olabilir miyim? İcerde bebek sıkışmış oluyor mu yada bi zararı var mı bir an tedirgin oldum zor eğildim çünkü 20 haftalık olduk sizce bisey olmamıştır dimi ya

Kızlar bugün arabada telefonum yere düştü oturduğum yerde yere öne şekilde eğildim almak için biraz karnımdan zor eğildim karnımı zorlamış olabilir miyim? İcerde bebek sıkışmış oluyor mu yada bi zararı var mı bir an tedirgin oldum zor eğildim çünkü 20 haftalık olduk sizce bisey olmamıştır dimi ya
korkmayin onun icinde bulundugu amniyotik sıvı onu darbelerden ve o tur sıkışmalardan korur. Hem daha minnoştur o annesi yeri geniştir. Bundan sonra yinede daha dikkatli olun 🌹

Bişey olmaz kız nolcak

Abartmayın isterseniz ya 24 haftaya kadar ambulansta vaka yaptım hasta taşıdım karnımda kocamandı riskli gebe değilseniz sosyal yaşamda kısıtlamaya gerek yok

Koca karnımda hobidik hobidik eğilen ben buna biraz güldüm. Bir şey olmaz merak etmeyin 🌺 Olsaydı benim tosuna olurdu,şimdi kucağımda uyuyor bile 🥰

X