Hamilelikte vücut temizliği??

tüm yazılanları okudum ve şaşırdım ben eşime yaptırıyorum ikimizde bu durumdan menmunuz kuaföre gidip başkalarına açıp günaha gireceğime eşime yaptırırım daha iyi kaş yapayım derken nıye göz çıkartayım temiz olacam derken başkalarına bayanda olsa açarak günah işlemeye hiç gerek yok

gerçekten bende size şaşırdım eşinize ii yaptırıyorsunuz valla.. 2 gün sonra adam sizden tiksinirse yazmaya başlarsınız.. ya bu tür durumlar eşleri soğutur hiç okumuyormusunuz

Eslerine yaptiranlara ben de sok oldum. Daha neler ya!

Kuafore gidin alsin bu kadar basit. Kocalarinizi killarinizla muhattap etmeyin kizlar, yapmayin. Dusuncesi bile korkunc..

ya arkadaşlar başka işi yaptırmak için herşey normalde temizlik için mi anormal geldı hamıleyım ve de tüp bebek eğilip doğrulup riske atamıyorum kuaföre gidip açmak ne zamandan beri normal oluyor bende bunu anlamıyorum bile bile ben günah işlemeye gidiyorum der gibi

arkadaşlar ben doktoruma sordum böyle bir şayin sakıncası olmadığını söyledii hadi rahatlayın artık kendimi kasacam psikolojisine girmeyin bende korktum biran yaaa :)
eşime yaptırma düşüncesi beni çok tuhaf yaptı:))))))

Gerçekten çok trajikomik.

Ben zamanında lazer epilasyon yaptırdım temelli kurtuldum. Bu niye günah olsun??? Dinimizi arapça okuta okuta, insanları din cahili yaptılar maalesef.

İnsan vajinasının temizliğini nasıl eşine yaptırtır yahu? Ayıptır.Nasıl doktora gidip açıyorsan, temizlik yaptırmak için de gidebilirsin işin ehline. Günah filan değil. Günah olması için işin içinde başka niyetler olması gerekir. Kimse kimsenin kılını temizlerken de (ki hemcinsin o senin) fuhuş düşünmez. İnsanları asıl günaha sokan bu kadar bel altı düşünmektir.

İşi yine günaha sokmuşlar yahuu. doktora nasıl gidiyorlar anlamadım. hastaneye gittiklerinde acile hayıır ben kadın doktoristiyorum diyip geri mi çıkıyorlar acaba ?

gönüllü olarak başka bir kurumda bedava doktorluk yapan bir doktor beyle tanışma fırsatım olmuştu. durumu kötü olanlar bedava muayne oluyordu kurm da kullanma tarihi geçmemiş fazla ilaçları alıyordu, ordan doktor ilaç verdiği oluyordu filan çok iyiydi hemde haftanın yanlış hatırlamıyorsam 2 günü ordaydı...

birgün konuşurken Hataya memlekete giderken özel arabasıyla bir yolcu otobüsünün yeni kaza yapmış yan yattığını ve ambulans beklediğini görmüş, durmuş ilk yardım için.

bacağı kopmak üzere olan bir bayan ciddi kan kaybı varmış kanamayı azaltmak için bişeyler yapacakmış ki içlerindeki en ciddi yaralılardanmış kocası da yanında yatıyo demesin dokunmayın karıma günah :KK70: lan kadın ölecek kan kaybından elleme diyorsun:KK70:

hayat garip gerçekten...

Temizliğe gelince kuaföre gidiyorum çok rahat çabuk ve tamiz oluyor. daha karnım çıkmamasına rağmen 2 saat iki büklüm duramam direk ağrı giriyor hemen kendini hissettiriyor. ve eşin kılları tamizlemesine gelince bana göre değil. Eşimin benim en iğrenç hallerime birebir şahit olmasını istemem kaldıki henüz bekarken bir prof.un evlilikle ilgili değerlendirmelerinde ilişkilerde yakınlığın önemli olduğunu fakat yakınlıklarında belli sınırları olması gerektiğini nasılki evliliklte saygının herzaman korunmasında hem fikirsek bu tarz kişisel temizliklerdede sınırlarımızı korumamız gerektiğini belirtmişti... yani bu bi karikatür vardı çok güzel bir mankenle adam karşılaşıyo aman allahım bu ne güzellik bu insan değil melek vs diyo hayranlıkla izliyo daha sonra kadın tuvalete gidiyo büyük tuvaletini yaparken gaz filan çıkartıyo adamda bütün hayallerim yıkıldı oğlum güzel kadınlarda ...ıçıyormuş meğer diyordu :)

bence kocalarınızın hayallerini yıkmayınböyyyğğğ

Sevap da gunah da ne hallere geldi artik.İkisi de yerlerde..Azcik okuyalim arastiralim. Kuaforde gunahsa arkadaslar size katiliyorum ve ekliyorum. Evden cikilmamali. Kocaya yaptirmaya gelince, tercih meselesi, ben katiyen tercih etmem ama cidden bu pozisyonda beni gorsun istemem.
Bu arada kizlarini okutmayip, hastaneye gittiklerinde karilarina kadin doktor arayanlarla ayni havayi soluyoruz.Neden sasiriyoruz ki...

arkadaşlar hepinizin düşüncesine saygı duyuyorum bu benım düşüncem dinimizi kuranıda iyi bilen biriyim ayrıca tüp bebeği ve kontrollerını de erkek doktora yaptırdım sağlıkta hangısı ıyıyse onu tercih ederim.bu konunun bu kadar uzayacağını bilseydım yazmazdım pişman oldum sadece düşüncemi belirtmek istemiştim sanırım hata ettim

Gerçekten çok trajikomik.

Ben zamanında lazer epilasyon yaptırdım temelli kurtuldum. Bu niye günah olsun??? Dinimizi arapça okuta okuta, insanları din cahili yaptılar maalesef.

İnsan vajinasının temizliğini nasıl eşine yaptırtır yahu? Ayıptır.Nasıl doktora gidip açıyorsan, temizlik yaptırmak için de gidebilirsin işin ehline. Günah filan değil. Günah olması için işin içinde başka niyetler olması gerekir. Kimse kimsenin kılını temizlerken de (ki hemcinsin o senin) fuhuş düşünmez. İnsanları asıl günaha sokan bu kadar bel altı düşünmektir.

canım nasıl memnun musun? yüzde kaç verim aldın diye sorsam daha doğru olcak galiba.biraz bilgi verirmisin genital bölge lazerinden. ne kadar zaman aldı? çok acı verici bir işlem mi? genital bölgenin iç kısımlarıda işleme tabi tutuldu mu? inşallah doğumdan sonra bende başlıycam.

canım nasıl memnun musun? yüzde kaç verim aldın diye sorsam daha doğru olcak galiba.biraz bilgi verirmisin genital bölge lazerinden. ne kadar zaman aldı? çok acı verici bir işlem mi? genital bölgenin iç kısımlarıda işleme tabi tutuldu mu? inşallah doğumdan sonra bende başlıycam.

Merhaba :)

Ben çok memnun kaldım, toplam 5 seansta % 90 verim aldım. İnsanın kıl tüy sıkıntısı olmaması kadar güzel bir duygu yok... Arada tek tük çıkıyor.

Yalnız şöyle bir şeye dikkat edilmesi gerekiyor eğer benim gibi beyaz tenli ,siyah saçlı&tüylü isen kesinlikle "alexandrite lazer", koyu tenliysen "Diod Lazer" yapılması gerekiyor.
Piyasada bir de IPL diye bir şey var, lazer diye kakalamaya çalışıyorlar bilmeyen insanlara, aklında bulunsun kesinlikle lazer değil ve hiçbir kalıcılığı yok.

Canın biraz acıyor ama inan ağda kadar değil...Genital bölgende tüy olan her yere yaptırabiliyorsun.

Şiddetle tüm hemcinslerime tavsiye ederim! :KK66:

Merhaba :)

Ben çok memnun kaldım, toplam 5 seansta % 90 verim aldım. İnsanın kıl tüy sıkıntısı olmaması kadar güzel bir duygu yok... Arada tek tük çıkıyor.

Yalnız şöyle bir şeye dikkat edilmesi gerekiyor eğer benim gibi beyaz tenli ,siyah saçlı&tüylü isen kesinlikle "alexandrite lazer", koyu tenliysen "Diod Lazer" yapılması gerekiyor.
Piyasada bir de IPL diye bir şey var, lazer diye kakalamaya çalışıyorlar bilmeyen insanlara, aklında bulunsun kesinlikle lazer değil ve hiçbir kalıcılığı yok.

Canın biraz acıyor ama inan ağda kadar değil...Genital bölgende tüy olan her yere yaptırabiliyorsun.

Şiddetle tüm hemcinslerime tavsiye ederim! :KK66:

canım cevabın için çok teşekkür ederim. inan cesaretlendirdin:KK34:

doktorum bana tecrübeli birinin yapması kaydıyla ağdanın hiçbir zararı olmayacağını söyledi.zaten işinin ehli biriyse hamilelere daha farklı pozisyonlarda yapiiyorlar ağdayı.hiçbir zararı yokmuş..günah olayına gelince erkek doktorlara muayene oluyoruz sırası gelince o zaman günah olmuyorda hemcinsimizin ağda yapmasımı günah olacak..tamamen karşıyım bu fikre.herkesin bir işi var doktor doktor,ağdacı ağdacı yani herkes işini yapiyor..bunda günah,ayıp gibi kavramları aramamak gerekiyor..eşlerden yardım almaya gelince..belki bir çok şeyde yardımına ihtiyac duyacağız eşlerimizn fakat temizlik olayı bambaşka.bu birçok doktor ve araştırmacı tarafından gözlemlenmiş bir şey..tabiiki yardımcı olurlar ama onların üzerinde bu tip şeylerin farklı bir psikolojiye yol açtıını okumuştum.yani bu işe onları karıştırmaya gerek yok =))lazer olayıda inanılmaz rahatslık fakat hamilelkte yapılmaması tavsiye ediliyor.

bende bunca sene ağda eldiven kullanmıştım bu sebeple zaten azaldı ve şu ana kadar kendim idare edebildim ama eşimin bana yardım etmesinde hiç problem yok bunlar hayatın gerçekleri hep genç kalmayacağız yaşlılığımızda ne olacak bence eş olmak bu karşılıklı yardımlaşma zaten sevdiğiniz insanın hiç bir şeyinden tiksinilmezki.Gerektiği yerde bende ona yardım ediyorum başkasına açmaktansa eşime yaptırmayı tercih ederim ben

Valla ben yıllardır jiletçiyim :KK1:

Bi kere ağda yaptırdım gözlerimden yaş geldi,ben bıyık bölgeme lazer yaptırdım topu topu 3-4 atış yapıyordu onda bile gözlerim yaşarıyordu bölge hassastı ama o yüzden..

Bugün duşta jilet denedim karnım büyümeye başladığı için biraz zorlandım sanki,napıcam eşime aldırıcam artık:KK53:

yıllardır aynı kişiye ağda yaptırıyorum çokta rahatım, aylık gidiyorum tertemiz çıkıyorum. kocaya yaptırmakta neymiş?
bırakın adamlar sizin temiz halinizi görsün,erkekler böyle şeyleri zor kabullenirler, hamilesiniz diye ses çıkarmıyorlardır.
günah- sevap olayına gelince; erkek doktora gidince daha çok günaha giriyorsun, o zaman gitme, eşin eve bir ultrasyon alsın o baksın.
böyle basit şeyleri saptırmak anlamsız bence. İyi bir kuaför bulup bu işi halletmek en kolayı, hem daha iyi oluyor orda burda kaldı diye düşünmüyorsun.

Benim bildiğim eşininde özel bölgeni görmesi günah. Ben epilasyona gidiyordum ama hamileyen zararlı olduğu için şuan nasıl yapsam bilmiyorum. evde ağda makinamda var epilatörde ama kendim yapamam epilasyon gibi temiz alamam diye düşünüyorum. Nasıl yapıcam bakalım

Benim bildiğim eşininde özel bölgeni görmesi günah. Ben epilasyona gidiyordum ama hamileyen zararlı olduğu için şuan nasıl yapsam bilmiyorum. evde ağda makinamda var epilatörde ama kendim yapamam epilasyon gibi temiz alamam diye düşünüyorum. Nasıl yapıcam bakalım
Ya nasıl bu kadar cahil olabiliyorsunuz anlamakta güçlük çekiyorum. Eşinin özel bölgeni görmesi günahtır ne demek? Çocuk nasıl yapılıyor? Hiç mi görmüyor? En yakın eşinken neden yardım alamayasın? Artık biraz gözünüzü açın ya? Dinimizi bu kadar basite almayın!!

X