Hamilemiyim acaba

Yumurta takibi hiç yapmadigim için bilmiyorum soylemeseydin bilmezdim mesela bunu gördüğümde aklıma direk hamilelik testi ve pozitif geldi 😂😂
Burda okudum işte adet olmadım ovulsyon testim pozitif bikere ikisinin kullanım amacı farklı garip geliyor bazen 😂😂😂 kalkıp yapıcam şimdi görüceksiniz hdjsj😂

Merhaba tarlusal kullanırken bir yakınlaşma oldu ben ella kullandım zevk suyundan şüphe duyup ama aynı zamanda tarlusal kullanmaya devam ettim hap bittikten 1 gün sonra adet oldum ve 5 gün oldu Yani ilişki üzerinden 5 gün sonra adet oldum sizce gebelik gibi bir durum olur mu yardımcı olur musunuz
Adet olmuşsun zaten hamile değilsin.

Eklentiler

• IMG-20231125-WA0009.jpeg
    IMG-20231125-WA0009.jpeg
    109 KB · Görüntüleme: 37
Arkadaşa ovulasyon testi yapıp atacağım dedim direk çıkana bakın adet bekliyorum bu yine yumurtlama gösteriyor sizce neden böyle oldu 😂

Eklentiler

• IMG_8142.jpeg
    IMG_8142.jpeg
    53,8 KB · Görüntüleme: 34
Öncelikle şöyle bir durum var rahimniz ince olduğunda adet oluyoruz rahimimiz kalın olduğunda bebek tutunuyor yani rahim iz ince olduğu için tutulma riski ortadan kalkıyor öyle düşünün
Evet doğru ama bazı hamile kadınlar adet oluyor o bebek tutunduran sonra olur dimi tutunurken olmaz ?

tabi normalde pkolu kişiler tarsulla bile zor sökülüyor siz bırakır bırakmaz hemen olmuşsunuz korkmayın bende gebelik yoktur

E bu testler hamile olduğunu göstermiyor mu işte 😂
Ezgi makarasını geçiyordum hatta dün sana bak hamilelik göstermiyor adet olacağımız zaman çizgiler çok silik çıkıyor diye yaptığım testlere bak ya cidden yumurtluyorum yada gebelik var ya şehir efsanesi yada doğru 😂😂😂

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    75,3 KB · Görüntüleme: 36
Merhaba bana yardımcı olur musunuz 20 kasımda çatlatma iğnesi oldum dün öğlen 12 de kahverengi akıntım geldi saat suan 10 buçuk ve hala kırmzıı bi renk göremiyorum sadece peçeteme gelen kahverengi akıntılar acaba hamilemiyim normalde hemen sökülürdum

Merhaba bana yardımcı olur musunuz 20 kasımda çatlatma iğnesi oldum dün öğlen 12 de kahverengi akıntım geldi saat suan 10 buçuk ve hala kırmzıı bi renk göremiyorum sadece peçeteme gelen kahverengi akıntılar acaba hamilemiyim normalde hemen sökülürdum
Ertesi gün kan verin insaolahm ya da adet gününüzün gecmesini bekleyin. Bir iki gün. İnşallah oylesinizdir

Adetim şuan 2 gün geçti ağrımda ara ara oluyor anlamadım bende yardım edin lütfen
İstemediğin bir hamilelik mi ? İstiyor misin. Adetin normalde hiç gecikmiyorsa hamilelik olabilir tabiki. Kahverengi leke geliyo diyorsun o yerleşme kanaması olabilir neden olmasın. Erken gebelik testi alıp ya test yap ya da kan verin acilde 2 saate cikiyo .

X