Hamilemiyim sizce

Evet kimyasal gebelik hayırlısı hiç üzülme kendi kendine düşüyo bak dış gebelik olsa o çok zor oluyo inşallah öbür aya hemen sağlıklı gebelik yaşarsın arkası hemen olur derler çünkü rahim kendini hazırlamış gebeliğe
İnşallah canım benim güzel dileklerin için çok teşekkür ederim. Evet öyle diyolar ama şimdi bu benim ki adet olmuşum gibi kaç gün sürer bir dahaki döngü kaç gün sonra olur bilmiyorum. Bir de ben folik asit falan kullanmadım hiç çünkü gebelik beklemiyordum. Tanıdıklarımdan folik asit çok önemli gelişimi için neden kıllanmadın ondan da olmuş olabilir diyen oldu. Bende anlamadım neden böyle oldu üzgünüm 😞

Son adet tarihim 14aralık 2aydır adet görmüyorum doktora gittim duphaston verdi ilacı kullandım bitirdim hala olmayınca tekrar aynı ilaçtan aldım yarısını kullandım 4-5gündür ilaç kullanmıyorum ama hala adet görmedim 13şubatta korunmasız ilişki gerçekleşti 14şubatta ise Ovulasyon testi yaptığımda pozitif gördüm panelden araştırıp okuduğum kadarıyla ovulasyonda pozitif gördükten 15-16gün sonra test yapılabilir diyordu bugün test yaptım önce tuhaf iki çizgi gibi bişi çıktı az önce çöpe atacakken baktım test aşağıda gördüğünüz gibi
(Soldaki ve ortadaki sabah yapar yapmaz çıkan sonuç en sağdaki ise az önce çöpe atacakken baktığımda gördüğüm sonuç)

Eklentiler

• 2209D917-6A9B-4F4E-9FFC-A769797D0D36.jpeg
    2209D917-6A9B-4F4E-9FFC-A769797D0D36.jpeg
    128,9 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_4973.jpeg
    IMG_4973.jpeg
    58,2 KB · Görüntüleme: 20
  • A10A9FC3-D6A6-4A0A-A9E7-9C92F7AA3EDD.jpeg
    A10A9FC3-D6A6-4A0A-A9E7-9C92F7AA3EDD.jpeg
    75,8 KB · Görüntüleme: 22
İnşallah canım benim güzel dileklerin için çok teşekkür ederim. Evet öyle diyolar ama şimdi bu benim ki adet olmuşum gibi kaç gün sürer bir dahaki döngü kaç gün sonra olur bilmiyorum. Bir de ben folik asit falan kullanmadım hiç çünkü gebelik beklemiyordum. Tanıdıklarımdan folik asit çok önemli gelişimi için neden kıllanmadın ondan da olmuş olabilir diyen oldu. Bende anlamadım neden böyle oldu üzgünüm 😞
Yok canım kendini suçlama folik asit önemli ama çoğu kişi onu gebe kaldıktan sonra kullanıyor diye biliyorum onunla alakalı değil de bazen sağlıksız sprem oldugu için rahim onu atmak istermiş belki sende öyle bişey yaşadın. Kimyasal geçirip hiç adet bile görmeden gebe olanlar olmuş

Son adet tarihim 14aralık 2aydır adet görmüyorum doktora gittim duphaston verdi ilacı kullandım bitirdim hala olmayınca tekrar aynı ilaçtan aldım yarısını kullandım 4-5gündür ilaç kullanmıyorum ama hala adet görmedim 13şubatta korunmasız ilişki gerçekleşti 14şubatta ise Ovulasyon testi yaptığımda pozitif gördüm panelden araştırıp okuduğum kadarıyla ovulasyonda pozitif gördükten 15-16gün sonra test yapılabilir diyordu bugün test yaptım önce tuhaf iki çizgi gibi bişi çıktı az önce çöpe atacakken baktım test aşağıda gördüğünüz gibi
(Soldaki ve ortadaki sabah yapar yapmaz çıkan sonuç en sağdaki ise az önce çöpe atacakken baktığımda gördüğüm sonuç)
İki çizgi var ama hemen belirdi mi belki gebelik vardır

Merhaba. Bugün adet olmam gerekiyordu ama olmadım. Dün karnım ağırdı biraz akıntım oldu ama normalde akıntı gittikçe koyulaşırdı beyaz akıyor. Ara da sol kasığa hafif sızıntı şeklinde ağrı giriyor. Karnımda şişkinlik bar tuvalete çıkamıyorum 2-3 gündür bir de gaz var. Göğüslerim de aşırı büyüdü. Ama 2 gün önce erken gebelik testi aldım yaptım çıkmadı. İkinci çizgi 1 saat sonra çıktı kuruma çizgisi olabilir. Adetim de hiç şaşmaz her ay günün de olurdum. Şüphelenmeye başladım. Elimde 2 tane daha gebelik testi var. Ne zaman yapsam sizce ?
Sonucunuz ne oldu

X