Hamilemiyim

gamze_nurr

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2023
113
-12
24
Kızlar merhaba Ben 1 hafta önce adetime 1Gün kala gebelik testi yaptım silik çıktı o gün kan verdim negatifti ve Bi Kaç Gün Tekrarladım Testi Çift çizgi oluştu Oluştu Dün Yaptım 2 Tane Tek çizgi
Hala adet olmadım 7 gün gecikti
Ve Adet olacakmışım gibi karın Kasık Ağrılarım Var 1 haftadır Ara Ara Oluyor Midem Bulanıyor Gibi Gelmiyor
Sizce Hamilelik Varmıdır Bu Durumu Yaşayan Var Mı

Eklentiler

• Screenshot_20240113-130724_Gallery.jpg
    Screenshot_20240113-130724_Gallery.jpg
    52,4 KB · Görüntüleme: 380
Kızlar merhaba Ben 1 hafta önce adetime 1Gün kala gebelik testi yaptım silik çıktı o gün kan verdim negatifti ve Bi Kaç Gün Tekrarladım Testi Çift çizgi oluştu Oluştu Dün Yaptım 2 Tane Tek çizgi
Hala adet olmadım 7 gün gecikti
Ve Adet olacakmışım gibi karın Kasık Ağrılarım Var 1 haftadır Ara Ara Oluyor Midem Bulanıyor Gibi Gelmiyor
Sizce Hamilelik Varmıdır Bu Durumu Yaşayan Var Mı
Bu kadar testin yanlış çıkması enteresan olur, bence tekrar kan testi yaptırın.

Laboratuvar d bir yanlışlık olabilir çünkü bu kadar testin yanlış çıkması imkansız farklı bir hastane de kan verin

Benim 7 gün kahverengi akıntım oldu, arada pecetede pembemsi leke gördüğüm de oldu adetlerim duzensiz test yaptim testlerim bu şekilde negatif sonra pozitife donermi bilemedim

Eklentiler

• IMG_20240113_142450.jpg
    IMG_20240113_142450.jpg
    59,2 KB · Görüntüleme: 178
  • IMG_20240113_125019.jpg
    IMG_20240113_125019.jpg
    72,7 KB · Görüntüleme: 291
Benim 7 gün kahverengi akıntım oldu, arada pecetede pembemsi leke gördüğüm de oldu adetlerim duzensiz test yaptim testlerim bu şekilde negatif sonra pozitife donermi bilemedim
Cnm Bnm Sadece Karın Kasık Ağrım Var Mide Bulantım Var Ama Akıntım Yok Ben Pazartesi Kan Vericem
Sende Bİ kan Ver Kanda belli Olur

Cnm Bnm Sadece Karın Kasık Ağrım Var Mide Bulantım Var Ama Akıntım Yok Ben Pazartesi Kan Vericem
Sende Bİ kan Ver Kanda belli Olur
Gittigi yere kadar bekliycem kan bnm icin en son seçenek, ilk hamileligimde testte cift cizgiyi gorunce kanda çıktı, hep negatifi gorunce kandada negatifi gordum, yani suan testin pozitifligini gorup kana giderim ancak... Ama herkes bir değil insallah sen hamilesindir🙏🏻🙏🏻

Gittigi yere kadar bekliycem kan bnm icin en son seçenek, ilk hamileligimde testte cift cizgiyi gorunce kanda çıktı, hep negatifi gorunce kandada negatifi gordum, yani suan testin pozitifligini gorup kana giderim ancak... Ama herkes bir değil insallah sen hamilesindir🙏🏻🙏🏻
İnşAllah cnm Rabbim sanada Nasip Etsin İnşAllah 🥰🙏

Kac gun gecikmede gordunuz pozitifi acaba

Bende aynı durumu yaşadım. Kanda çıkmadı ama idrarda gebelik çoktı. Bir kaç gün sonra kan verdim beta hcg 43 çıktı ama benim beta değerim ikiye katlayarak gitmedi … maalesef kürtaj oldum. Önce kanda sonra idrarda pozitif çıkması gereken test neden öyle çıktı bende anlamamıştım siz tekrar kan verin … inşallah güzel haber alırsınız 🙏🏻

Bende aynı durumu yaşadım. Kanda çıkmadı ama idrarda gebelik çoktı. Bir kaç gün sonra kan verdim beta hcg 43 çıktı ama benim beta değerim ikiye katlayarak gitmedi … maalesef kürtaj oldum. Önce kanda sonra idrarda pozitif çıkması gereken test neden öyle çıktı bende anlamamıştım siz tekrar kan verin … inşallah güzel haber alırsınız 🙏🏻
Bnm De 1 Hafta Önce Öyle Olmuştu adetime 1Gün kala gebelik testi yaptım pozitif çıktı ama kanda negatif Pazartesi Günü Tam 9 Gün Geciktiydi pazartesi sabah doktora Gideceğim Gün Lekelenmem Oldu Sonra Çoğaldı Adet olmuşum doktora gittiğimde ultrason da çıkmadı kan verdim onda da Çıkmadı Eve Geldim Adetliyken Test Yaptım Silik Çıktı Bu Adetim Bitince Tekrar Test Yapmayı Düşünüyorum

Kızlar gebelik varmı

Eklentiler

• IMG-20240119-WA0005.jpg
    IMG-20240119-WA0005.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 269
Kızlar hamile kalmam için süt hormonlarım kaç olması lazım ve hangi doktorda kan vermem lazım

X