Hamilemiyimmmm

Elif16611

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2024
9
1
32
Merhaba benim adetim 2 gün gecikti beta hcg kan testi yaptırdım 9 cıktı sizce hamilemiyim bilgi verirmisiniz ? Konuyla ilgili yardımcı olabilirmisiniz nasıl bi yol izlemeliyim

Merhaba benim adetim 2 gün gecikti beta hcg kan testi yaptırdım 9 cıktı sizce hamilemiyim bilgi verirmisiniz ? Konuyla ilgili yardımcı olabilirmisiniz nasıl bi yol izlemeliyim
Evet tebrik ederim hamilesiniz🥰. İki gün arayla kan verip artışı takip edin, her iki günde bir iki katı artıyorsa sağlıklıdır

Hadi inşallah ya teşekkür ederim 🥰🥰valaha korkuyorum ya yükselmezse ya bişiy diye 10 ve üzeri hamile olunur yazan yerde cok tereddütte kalıyorumm

Gebeliğimi öğrendiğimde beta 8'di. Hayırlı olsun tebrikler 🌸

Yükselir benjmde oyleydi yukseldi kan degerlerinede habire baktirma bence kulak arkasi et hic bisey olmaz
2 gün geçti adet günümde inşallah yükselir ya öyle yapmayı düşünüyorum bi hafta bekliyip tekrar kan testi yaptırıcam sizin kaçtı degeriniz ve adet gününüz geçmişmiydi ilk yaptırdıgınızda

2 gün geçti adet günümde inşallah yükselir ya öyle yapmayı düşünüyorum bi hafta bekliyip tekrar kan testi yaptırıcam sizin kaçtı degeriniz ve adet gününüz geçmişmiydi ilk yaptırdıgınızda
Benim 4 gun gecikmeyle idrar testim negayif cikti yoplam 8 ghn gectiginde silik cizgi kan verodgimde ertesi gün 43. 7 idi

Merhaba kızlar 14 Nisan da adet oldum 7 Mayıs’ta kan verdim 2.48 çıktı adetim Salı günü gösteriyor uygulamada belirtileri de bir haftadır kasık ağrım göğüste damarlanma bol sivilcelenme bugün bel ağrısı ve perşembe günü başlayan nezle gibi bir halsizlik sizce değerim yükselmiş midir Salı günü tekrar kan vereceğim yükselme ihtimali var mı

X