Hamileyim ama korkuyorum 🥺

busenurkaay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2020
348
275
Selamlar kızlar
Uzun zaman sonra yazıyorum. Bugün 2.bebeğime hamile olduğumu öğrendim kızım 13 aylık,planlı bir gebelik değildi. Kızım hala emiyor, sadece memede uykuya geçiyor. Çok korkuyorum kızımı nasıl memeden keseceğim aramızda ki bağa zarar mı gelecek öğrendiğimden beri çıkmazdayım. Kızıma tedaviyle 2 yılın sonunda hamile kaldım. Evet 2.çocuğu istiyordum ama sanırım bu kadar erken değil ben tekrar tedavi olurum diye düşünüyordum 😔 Çok şükür Rabbim bu sefer bi anda nasip etti 🙏🏻 Ama sorularla boğuşuyorum sevinemedim bile ve düşündükçe daha çok üzülüyorum kızıma hamile olduğumu öğrendim zaman bayram havası vardı evde şimdi ki bebeğime haksızlık etmiş gibi hissediyorum. Kızımı nasıl memeden keseceğim tecrübeli anneler bana yardımcı olabilir mi? Aynı durumu yaşayan benim gibi hisseden oldu mu aranızda? Şimdiden çok teşekkür ederim 🙏🏻

Kesmek zorunda değilsiniz , tandem emzirme diye araştırın. Bebeğiniz doğduktan sonra da ikisini birlikte emzirmeye de devam edebilirsiniz . Facebook ta " emzirme akademisi" diye bir grup var , katılıp ordan da sorun , emzirme danışmanları ücretsiz yardımcı oluyorlar o grupta .
Bebeğiniz hayırlı olsun ve sağlıkla gelsin inşallah 🧿

Kesmek zorunda değilsiniz , tandem emzirme diye araştırın. Bebeğiniz doğduktan sonra da ikisini birlikte emzirmeye de devam edebilirsiniz . Facebook ta " emzirme akademisi" diye bir grup var , katılıp ordan da sorun , emzirme danışmanları ücretsiz yardımcı oluyorlar o grupta .
Bebeğiniz hayırlı olsun ve sağlıkla gelsin inşallah 🧿
Kız ikisini birlikte nasıl emzirsin ona mememi dayanır?Yazık kadına.Minik bebegede süt lazım.1yaşı olmuş zaten memeden ayrılma zamani gelmiş.Memeden ayrıldi diye bağ bozulmaz.

X