Hamileyim bi bakarmısınız lütfenn

Nurr1617

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2023
23
12
22
Kızlar adetimi düzenli olarak 28 günde bi olurum geçen ay 13 Eylül adetimi oldum bu ayda 9 unda olmam gerekiyordu 2 gün gecikti ve ben bi erken gebelik testi yaptım birde kaset test yaptım sizce hamilemiyim bakarmisiniz birde 29 Eylül de adetime 10 gün kalaraktan sağ kasığıma ağrılar girmisti

Eklentiler

• 20231110_201849.jpg
    20231110_201849.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 134
  • 20231110_191716.jpg
    20231110_191716.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 117
Silik ama var hayırli olsun inşallah diyelim ama hafta sonu sabırsızlıktan çatlamamak için test yapabilirsin eğer gebelikse günden güne o çizgi koyulasacak, ben sabredemeyip randevuma kadar 7 8 test yaptığımı hatirliyorum ☺️

Silik ama var hayırli olsun inşallah diyelim ama hafta sonu sabırsızlıktan çatlamamak için test yapabilirsin eğer gebelikse günden güne o çizgi koyulasacak, ben sabredemeyip randevuma kadar 7 8 test yaptığımı hatirliyorum ☺️
3 gün sonra yani pazartesi günü bu şekilde oldu testim

Eklentiler

• 20231113_120415.jpg
    20231113_120415.jpg
    129 KB · Görüntüleme: 92
3 gün sonra yani pazartesi günü bu şekilde oldu testim
E gayet güzel kaç haftalık bı hesaplayin 5i geçtiyse gidip kontrolünuzu olun inşallah hayirlisiyla❣️ bebek kesin görünmeyebilir ama kese gorunur altıncı yedinci haftadan sonra bebeği de rahat görürsünüz kalp atışını duyarsınız inşallah doktorunuz yönlendirir bir hafta on gün sonra gel diyecektir muhtemelen görünmediği takdirde 😊

E gayet güzel kaç haftalık bı hesaplayin 5i geçtiyse gidip kontrolünuzu olun inşallah hayirlisiyla❣️ bebek kesin görünmeyebilir ama kese gorunur altıncı yedinci haftadan sonra bebeği de rahat görürsünüz kalp atışını duyarsınız inşallah doktorunuz yönlendirir bir hafta on gün sonra gel diyecektir muhtemelen görünmediği takdirde 😊
Kan testimi verdim burası ilçe olduğu için dün verdim çarşamba yani yarın çıkacak bakalım dualarında beni de unutma çok korkuyor insan

Kan testimi verdim burası ilçe olduğu için dün verdim çarşamba yani yarın çıkacak bakalım dualarında beni de unutma çok korkuyor insan
Etmez miyim etmez miyim rabbim saglicakla kucağımıza almayı nasip etsin haber bekeleye isteyene rabbim hayırlı haberler nasip etsin inşallah güzel sonuç alırsın baktın mı kaç hafta olabilir

X