"HAMİLEYİMMMMM" diye haykırmak için iç çekenler...

bende korkuyorum canım. içimden bi ses hiç umutlanma diyor. 6 aydır negatif çünkü. başka bi ses de ya bu sefer geliyosa bebeğim diyor.... hayırlısı diyorum.... adet günümde idrar tasti yaparım heralde. geçende sağlık ocağına gittim kanda gebelik testi yapmıyoruz dediler, devlet hastanesine gönderdiler. sen nerde yaptırcaksın?

cnm bızım saglık ocagı yapıyor orda yaptırcamda sımdıden heyecanlıyımmm bıde ben de sut hrmonlarım yukselıyor ondan olmuyormusum ilac kullanıyorum bu ilaç bebısımın olmasınada yardımcı olacakmıs o yuzdende bır adım daha umutluym :KK14:
senın sorunun neydı cnm?

cnm bızım saglık ocagı yapıyor orda yaptırcamda sımdıden heyecanlıyımmm bıde ben de sut hrmonlarım yukselıyor ondan olmuyormusum ilac kullanıyorum bu ilaç bebısımın olmasınada yardımcı olacakmıs o yuzdende bır adım daha umutluym :KK14:
senın sorunun neydı cnm?

hadi inşallah. pazartesi güzel haberler bekliyoruz senden? :)) biz daha eşimle doktora gitmedik canım. bilmiyoruz sorun var mı yok mu? sadece ben jinekolojik muayene oldum. kist falan yok dedi. 1 yıl deneyin olmazsa eşinle birlikte gelirsiniz dedi. ama biz bu ay da olmazsa gideceğiz doktora...

11 mart beklenen regl tarihi.. bugün 11.günüm ve ovulasyon testimde T silik çıkıyorrr.. ama şu anda bile kaygan bi akıntım var peçeteye gelen...bu akıntı ŞU AN YUMURTLAMANIN olduğunu mu yoksa BUNDAN SONRAKİ GÜN MÜ BAŞLAYACAĞININ BELİRTİSİ..:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK6:

11 mart beklenen regl tarihi.. bugün 11.günüm ve ovulasyon testimde T silik çıkıyorrr.. ama şu anda bile kaygan bi akıntım var peçeteye gelen...bu akıntı ŞU AN YUMURTLAMANIN olduğunu mu yoksa BUNDAN SONRAKİ GÜN MÜ BAŞLAYACAĞININ BELİRTİSİ..:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK6:

birkaç gün (yaklaşık 2 gün) sonra başlayacağını gösteriyor canım. en azından bende öyle oldu. ben hep akıntının geldiği gün yumurtluyorum sanıyordum, ovulasyon testi kullanana kadar. benim pazartesi akıntı göründü, çarşamba çift çizgi...
öyle işte. sen de kendini ona göre ayarla:KK34:

birkaç gün (yaklaşık 2 gün) sonra başlayacağını gösteriyor canım. en azından bende öyle oldu. ben hep akıntının geldiği gün yumurtluyorum sanıyordum, ovulasyon testi kullanana kadar. benim pazartesi akıntı göründü, çarşamba çift çizgi...

olası ovulasyon tarihim 22-28 şubat arası:KK23: değerlendirilmeli:KK9:Hadi hayırlısı:KK51:
:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK76:HAYIRLISIII

olası ovulasyon tarihim 22-28 şubat arası:KK23: değerlendirilmeli:KK9:Hadi hayırlısı:KK51:
:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK76:HAYIRLISIII

benim ovulasyonumunda aynı tarihlerde olduğunu tahmin ediyorum. o kadar düzenli olan adetim son aylarda beni iyice şaşırttığı için artık emin olamıyorum tabii. bu yüzden ben de ovulasyon testi aldım. yarından itibaren başlıycam. dğerlendirelim bakalım :) o haldee "RAST GELE!!!!" diyorum:KK1::KK1::KK1::KK1:

benim ovulasyonumunda aynı tarihlerde olduğunu tahmin ediyorum. o kadar düzenli olan adetim son aylarda beni iyice şaşırttığı için artık emin olamıyorum tabii. bu yüzden ben de ovulasyon testi aldım. yarından itibaren başlıycam. dğerlendirelim bakalım :) o haldee "RAST GELE!!!!" diyorum:KK1::KK1::KK1::KK1:

amin:) bu topik haykıranlarla dolsun :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK42:

merhaba canlarr bnmde 6.ayıma giricem 11 aylık evliyim.Bende artık haykırmak istiyorum hamileyimm diyee :KK43:( inşallah hepimiz aynı anda haykırırız hamile olduğumuzu ben ovulasyon testi hiç kullanmadım iyi bildiğiniz bir marka var mı?

Merhaba arkadaslar uzun suredir takip ediyordum bu formu hamile kalmak icin kim ne yapmis bu surecte neler yasamis bakiyordum.suanda cok sukur hamileyim.size belirtilerini yazmak isterim cunku burdaki hamilelikleri okur bende varmi yokmu hep sorguluyodum.yanlis aslinda bu cunku herkeste farkli seyler olabiliyor.ben hic bir belirti yasamadim sadece birkac gun oncedrn baslayan regl agrilarim olmadi ne belim ne karnim agrimadi goyuslerim sismedi ve agrimadi.sadece sag goyus ucumda dokununca bi sizi oldu o kadar. Hastaligim hic sasmazdi 1 gun gecince test yaptim ve o hic goremiyecgm sandigim cift cizgiyi gordum:)rabbim isteyen herkese nasip eder insh.

hadi inşallah. Pazartesi güzel haberler bekliyoruz senden? :)) biz daha eşimle doktora gitmedik canım. Bilmiyoruz sorun var mı yok mu? Sadece ben jinekolojik muayene oldum. Kist falan yok dedi. 1 yıl deneyin olmazsa eşinle birlikte gelirsiniz dedi. Ama biz bu ay da olmazsa gideceğiz doktora...

cnm bence zaman kaybetmeden gıt bız 6 aylık evlıyken esım gıttı ve varıkoselden amelıat oldu yenı yenı ıyılestı ve ancak bebek falan olur inşşş sızde gıdın bu ay mutlaka :KK34:

Merhaba arkadaslar uzun suredir takip ediyordum bu formu hamile kalmak icin kim ne yapmis bu surecte neler yasamis bakiyordum.suanda cok sukur hamileyim.size belirtilerini yazmak isterim cunku burdaki hamilelikleri okur bende varmi yokmu hep sorguluyodum.yanlis aslinda bu cunku herkeste farkli seyler olabiliyor.ben hic bir belirti yasamadim sadece birkac gun oncedrn baslayan regl agrilarim olmadi ne belim ne karnim agrimadi goyuslerim sismedi ve agrimadi.sadece sag goyus ucumda dokununca bi sizi oldu o kadar. Hastaligim hic sasmazdi 1 gun gecince test yaptim ve o hic goremiyecgm sandigim cift cizgiyi gordum:)rabbim isteyen herkese nasip eder insh.

CNM HAYIRLI OLSUN NE GUZEL BIRSEY İNŞ BİZLERDE KAVUSURUZ BEBİŞLERİMİZE ...:emir_bebek:

Benim bugun 40. gunum, hala adet olmadim. 4 gun once idrar testim negatifti. Acaba tekrar test yapsam mi yoksa beklesem mi?
Kasiklarim da feci agriyor ama :26:

seninde az kalmış canım. bu son günler geçmek bilmiyor :KK43:(( yarın idrar testi yapsam çıkarmı ki? bazılarının çıkabiliyomuş.?? sen ne zaman test yapıcaksın cnm?

canım valla ben adet günümün geçmesini bekleyeceğim yoksa moralim çok bozuluyor. ama bir arkadaşım 4 gün önce yaptı silik bir çizgi de olsa belli oldu akşam hemen acile gitti düşük çıkmış ama yinede hamilesin demiş doktor şimdi 3 aylık bir bebişi var :) darısı bize ve tüm isteyenlere nasip olsun inşallah...

X