Hamileyken şiddet

Bir arkadaşımın başına gelen bir olay hesabı olmadığı için ben iletiyorum arkadaşım eşi ile tartışmış 4,5 aylık hamile eşi şiddet göstermiş sırtına vurmuş yerde sürüklemiş ve tokat atmış karnına darbe almamış ama çok korkuyor daha önce karnına baktığında hafif hafif hareket ettiğini görüyormuş ama şimdi karnı hiç hareket etmiyormuş karnında guruldamaya benzer sesler geliyormuş bebeğe bir şey olmuş mudur yarın hastaneye gideceğiz zaten ama korkuyoruz bebek kalbi durma olayı olabilir mi ya da kordon bağı ile ilgili bir durum
insaAllah bebege birsey olmamistir .Arkadasiniz daha ne yapmasini bekliyorki esinin kendisini öldürmesinimi simdi sikayetci olmazsa arkadasiniz bunun ardi arkasi kesilmez bu sayede ya adam olur bi uzmana gider terapi alir ,yada defolur gider kadinin hayatindan kadin hayatini huzurlu sekilde korkusuz yasamina devam eder

Ben anlamiyorum ya, aciller ne için var Allah aşkına, nasil bekleyebilmis nasil kosmamis doktora

Kaç kişi yazdı ama hâlâ yapmıyor😒

hanımefendi bununla ilgili bir güncelleme yapmıştı:
Herkese merhaba bende iyiyim bebek de iyi dün gece ambulansla hastaneye gittim bileğimde de çatlak varmış raporumu da aldım bunları beni merak eden ablalarım kardeşlerim için yazıyorum eski konulardan bahsetmişsiniz yaptığım evet belki çok büyük yanlıştı ama çok küçüktüm cahildim hala da öyleyim eski konular hakkında konuşmak istemiyorum annemlerdeyim son bir yıldır işe de girdim çalışıyorum çağrı merkezinde evden homepfis olarak durumu aile büyüklerine anlattım artık canıma tak etti Kavga esnasında ses kaydına da almıştım çünkü kimse bana inanmıyordu bütün ses kayıtlarını da dinlettim eşyalarımı ekipmanlarımı getirdim daha iyiyim dün gece bana destek olan hastaneye git git diye zorlayan herkese kocaman sarılmak istiyorum inşallah en dar en zor zamanınızda sizin bana uzattığınız el gibi size de bir el uzatır kayınbiraderimi de almıştım yanıma çünkü beni her türlü haksız çıkaracaklardı kayınbiraderim benden iki yaş küçük onu şahit tuttum birlikte gittik hala şoktayım ama bebeğim iyi tek tesellim bu bana çok kızıyorsunuz haklısınız da tecrübeniz benden çok çok fazla ama bu bebeği çok istedim en düzgün şekilde bakacağım bebeğime bu adamı istemiyorum artık kimseye bağlı değilim asgari altı da olsa maaşım var artık düzeltebildiğim kadar düzelteceğim hayatımı hepinizi çok seviyorum gözümü açıp bana yol gösterip bu durumu kabul etmeyip hastaneye gitmem için zorladığınız için hakkınızı helal edin iyi geceler

Ne zaman söylendi ve bu konuda herhangi bir kanun maddesi, yargıtay kararı vb. var mı?

X