Hamileyken şiddet

Siz benim ailemsiniz hepinize çok teşekkür ederim iyi ki varsınız belki adımı bile bilmiyorsunuz ama desteğiniz endişeniz kendimi değerli hissediyorum
Sakin seni manipüle etmesine izin verme. Yok çocuğumuz babasız büyümesin v.s böyle bir babaya ihtiyacı yok çocukların. Anne gayette yeter çocuğuna. Huzursuz şiddet olan ev çocuğa değil kimseye yaramaz. Çalışmaya devam et. Yılma mucadelende Allah yardımcın olsun
inanın zaten umrunda değil sadece belediyede çalıştığı için şikayeti ger çek diye ısrarcı imajı zedeleniyormuş asla geri adım atmadım inşallah iştenden de atarlar ordan yediği de haram olsun asla suratını bile görmek istemiyorum

Şu an ailenin yanindasın sanırım.
Asla ama asla geri dönme.
Şikayetini falan geri çekme.
Rezil olsun siciline işlesin.
Utanmaz arlanmaz.
Hamile eşine el kaldıran biri asla insan olamaz.
Evet ailemin yanındayım utanmadan sıkılmadan herkese de söylüyorum üstümden yüz kat yük kalkmış gibi hissediyorum eşim bana hamile olduğum halde şiddet uyguladı bu yüzden boşanacağız çocuğuma kendim bakacağım diyorum herkese gerçekten rahatladım dün bir çeyreğim vardı gidip onu bozdum bi kısmıyla tedavi olacağım psikiyatriye gideceğim kendi başıma bulunduğum şehirde kutsal bir yer var oraya gittim namaz kıldım rahatladım ara ara boşluğa düşsem de kendimle kalıyorum

Bir arkadaşımın başına gelen bir olay hesabı olmadığı için ben iletiyorum arkadaşım eşi ile tartışmış 4,5 aylık hamile eşi şiddet göstermiş sırtına vurmuş yerde sürüklemiş ve tokat atmış karnına darbe almamış ama çok korkuyor daha önce karnına baktığında hafif hafif hareket ettiğini görüyormuş ama şimdi karnı hiç hareket etmiyormuş karnında guruldamaya benzer sesler geliyormuş bebeğe bir şey olmuş mudur yarın hastaneye gideceğiz zaten ama korkuyoruz bebek kalbi durma olayı olabilir mi ya da kordon bağı ile ilgili bir durum

Bize soracağınıza direkt taksi tutup gidin hastahaneye adamı da boşasın böyle Allahsız ahlaksız ezik bir erkek müsvettesi ile evli mi kalınır ?

Catlak varsa kamu davasi olur artık. Ama hakim mahkemede gene de sorar sana sikayetci olmuyorum deme çeksin cezasini muhtemelen para cezasina cevrilir zaten. Hge de verebilir o da iyi bisey bi korkusu olsun bi daha on kere düşünür o hareketleri birine yaparken.

Catlak varsa kamu davasi olur artık. Ama hakim mahkemede gene de sorar sana sikayetci olmuyorum deme çeksin cezasini muhtemelen para cezasina cevrilir zaten. Hge de verebilir o da iyi bisey bi korkusu olsun bi daha on kere düşünür o hareketleri birine yaparken.
Hge ne demek ben sicilibe işlesin etiket olsun istiyorum

Hagb demek istemis, hukmun aciklanmasinin geri birakilmasi. Kadina siddette oyle bir sey yok, cezasi neyse cekiyor. Sikayetci olmaya devam et sen, sakin geri cekme
Birisinden duymuştum. Hamile eşe şiddette para cezası veya denetimli serbestlik/kamu hizmeti cezası vermişlerdi. Kendi seçiyormuş suçlu kişi.

Hagb demek istemis, hukmun aciklanmasinin geri birakilmasi. Kadina siddette oyle bir sey yok, cezasi neyse cekiyor. Sikayetci olmaya devam et sen, sakin geri cekme
Duzeltme icin teşekkürler yanlış olmus kısaltma. Evet hukmun açıklamasını geri bırakılması demek istedim var öyle bir karar kadina siddette yok diye bi kural yok. Bizzat yaşadım 2015te yüzümde kırık ve cebir olmasina ragmen 2 yıl ceza aldı sahis ama 5 yilligina hagb karari cikti. Sikayeti geri de almadim zaten kamu davasiydi, maalesef mahkemedeki iyi hal ve sosyal statu etki ediyor.

Duzeltme icin teşekkürler yanlış olmus kısaltma. Evet hukmun açıklamasını geri bırakılması demek istedim var öyle bir karar kadina siddette yok diye bi kural yok. Bizzat yaşadım 2015te yüzümde kırık ve cebir olmasina ragmen 2 yıl ceza aldı sahis ama 5 yilligina hagb karari cikti. Sikayeti geri de almadim zaten kamu davasiydi, maalesef mahkemedeki iyi hal ve sosyal statu etki ediyor.
Hanimefendi 2015’teki olayla simdiyi bir tutamazsiniz. Arada duzenleme yapildi kadina siddet cezalarinda, neden israr ediyorsunuz 🤷🏼‍♀️

Hanimefendi 2015’teki olayla simdiyi bir tutamazsiniz. Arada duzenleme yapildi kadina siddet cezalarinda, neden israr ediyorsunuz 🤷🏼‍♀️
Ne ısrarı yahu, yaşadığım şeyi yazıyorum. Sen de bildiklerini yaz işte illa tartismaya itmeyin her konuyu. 6284 zaten 2012de geldi. Hagb de henüz iptal olmadı. Agustosa kadar yolu var. Kendimi ve cevremi gectim bu platformda bile gördüğüm ne kadar cok hagb karari vardi kadina siddette son yillarda.

Ne ısrarı yahu, yaşadığım şeyi yazıyorum. Sen de bildiklerini yaz işte illa tartismaya itmeyin her konuyu. 6284 zaten 2012de geldi. Hagb de henüz iptal olmadı. Agustosa kadar yolu var. Kendimi ve cevremi gectim bu platformda bile gördüğüm ne kadar cok hagb karari vardi kadina siddette son yillarda.
Tamam

X