hangi bebek arabası kullanışlı??

kraft matrixi tavsiye ederim kapanış tarzı baston tipi katlayıp bagajın doluyken arka koltuğa arabada yere bile koyabilirsin, hemde rahat hafif ve kullanışlı ben memnunum tavsiye ederim travel set haşim işcanda 350 ytl.

Maxima moov modelini kullanan varmı acaba. Dizaynı çok hoşuma gitti fiyatıda benzerlerine göre iyi.

Kullanıpta memnun kalan veya kalmayanların yorumlarını bekliyorum

sefamolsun ben ondan değilde kraft fox kullanıorum model olarak aynı ana kucağı var ekstradan bi bak istersen internetten çok memnunum

bebek arabası alacağım. araştırmalarım "jane slalom pro"yu işaret ediyor bana. tek yönlü olması biraz düşündürücü. onun dışında tekerlekleri beni cezbediyor. kaldığım şehrin yolları güzel değil bu arabanın da tekerlekleri büyük yani sürüş konforu başarılı, daha az sarsıntı sağlıyor .

ama pahalı. bu yüzden daha çok irdelemem gerek. o parayı göözden çıkardım lakin oğlumun rahatını gözden çıkarmak istemiyorum. kullanan var mı?

bende piercarden kullanıyorumm çift yönlü hafif bebek koruma örtüsü var benim bebeğim kış bebeği oldu bu yüzden çok işime yaradı bebeğimi koruma açısından tek elle kapanıyo ben çok memnun kaldım tavsiye ederim

pier cardin markasını abimler kullandı. bizim yollardan mıdır nedir çok sarsılıyordu. hatta "adamlar paris sokakları için yapmışlar elazığda ne yapsın elin pier'i" diye de espiri yapmıştık.

chicco da çok ağır. bu açıdan çok kullanışsız. krafta da pek güvenmiyorum çünkü çabuk bozulanı çok. anlayacağınız ortada kaldım

Maxima moovu aldım görüntü süper ama tek elle kapanmaması oturağını herdefasında çıkarmak oldukça zahmetli daha klasik birşey alsaydım diye içimden çok geçiriyorum.Biran önce büyüsede şu hafif pusetlerden alsam

teşekkürler sefamolsun. maxima da dikkatimi çekmişti, sayende onu elemiş oldum. a.s.

çok kurcalıyorum ama çok problemli bi hamilelik sonrasında sakin kafayla oğluma alacağım ilk büyük eşya bu. o yapabileceğim herşeyin en güzeline layık, diğer tüm bebekler gibi..

bebek arabası alacağım. araştırmalarım "jane slalom pro"yu işaret ediyor bana. tek yönlü olması biraz düşündürücü. onun dışında tekerlekleri beni cezbediyor. kaldığım şehrin yolları güzel değil bu arabanın da tekerlekleri büyük yani sürüş konforu başarılı, daha az sarsıntı sağlıyor .

ama pahalı. bu yüzden daha çok irdelemem gerek. o parayı göözden çıkardım lakin oğlumun rahatını gözden çıkarmak istemiyorum. kullanan var mı?
jane ödüllü bir marka ben de onun baston modelini gördüm jane unique alıcam oğlum 6 ayını doldurunca. slalom pro biraz pahalı. ama sana jane sonic alabilirsin hem daha uygun fiyatlı hemde 0 aydan itibaren kullanıbiliyor.

iki ürünü de inceledim. gerçekten çok kullanışlılar pikolata. hem hafif hem geniş hem de katlanma eyleminin pratikliği çok cezbedici. görmediğim tek şey alışveriş sepeti yok sanırım.

jane slalomun katlanması biraz problemli. çünkü reklam filminde gölgeliğini çıkarmadan katlamıyorlar, o da bi süreç. bi de biraz ağır 8-9 kg.

iki ürünü de inceledim. gerçekten çok kullanışlılar pikolata. hem hafif hem geniş hem de katlanma eyleminin pratikliği çok cezbedici. görmediğim tek şey alışveriş sepeti yok sanırım.

jane slalomun katlanması biraz problemli. çünkü reklam filminde gölgeliğini çıkarmadan katlamıyorlar, o da bi süreç. bi de biraz ağır 8-9 kg.
canımcım bende tanıtıcı kataloğu var jane in her iki modelinde de alışveriş sepet var. hatta baston puset tarzı olan ( 6. aydan sonra kullanılan) modellerin birçoğunda bu sepetten yok canım. benim oğluş 6 ayını doldursun hemen alıcam. alma konusunda acele etmezsen yorumumu yazarım tatlım.

umarım sabredebilirim :) katalogu nereden temin ettiğini öğrenebilir miyim?
ben izmirdeyim. burdaki jane bayisi mina bebek ordan modellerine bakmış eşim ben de göreyim diye katalog alıp gelmiş. orda ayrıca çok amaçlı bir mama sandalyesi gördüm Jane Terra Mama Sandalyesi+Oyun Masası bayıldım. büyüdüğünde masa sandalye olarak kullanabiliyor.
ayrıca bir sorun olursa katalog elimde yardımcı olabilirim. benim almak istediğim unique sadece 5 kilo. sonic ise 5,5 kg. slalom pro 9,5 kilo.

Son düzenleme:
chicco litewey kesinlikle harika bi model son derecede kullanışlı.çok portatif ve hafif 6buçuk kilo.kolay katlanıp açılıyo.şiddetle tavsiye ederim...

Kızlar ben oğluma mama sandalyesi yada salıncak almayı düşünüyorum. Sizce hangisi daha kullanışlı olur bir türlü karar veremedim. Yürütecimiz var acaba onu mama yedirirken kullanabilir miyimki?

aldım ama jane değil. ıstanbul'daki sevgili dostum ricamı kırmayıp bi mağazada jane slalom'u inceleyip bana "çok hantal tek başına zorlanırsın" deyince ben de normal yurdum ve hatta normal şehrim şartlarına yönelip pierre cardin'in yeni bi ürününü aldım. "pierre cardin ps 705 A enigma alüminyum ".

sevdiğim yönleri: 6,5 kilo, çift yön, tam kapanabilen tente, eğimi istediğiniz yöne ayarlanabilen tutma kolu, rüzgarlık ve güzel bi görünüm.

sevmediğim özellikleri: tüm diğer çift yönlü pierre cardinler gibi tekerleklerinin ara mesafesi dar olduğu için ayaklarınız ister istemez çarpıyor (sanırım böyle yaparak mankenler gibi tek çizgide yürümemizi istiyorlar:KK66: ), kaldırımlara çıkarken ön tekerlekleri kaldırmada yaşanan ciddi zorluk ve kolay sarsılan yapısı

tutma koluna hafiften yüklendiğimde sarsılma oranı büyük oranda azalıyor.

bu arada kaldırımlara çıkarken kolaylık olsun diye yapılan yokuşcuk (adını bilmiyorum) ne kadar da yetersizmiş. onu da fark etmiş oldum. kendi adıma belediyemi kınıyorum. :)

bnde bikaç yere baktım gözüm hep kraft twiste gitti, çok güzel ve sağlam görünüyor, ama biraz kaba , katlanınca falan , çok hafifde deil
birde şu pierre cardin enigmaya bakayım ben çok tavsiye edilmiş.

X