Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Hangi koltuk takımını almalıyım?

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

eminexx

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2014
2
2
Kızlar selam; düğün hazırlığı içerisindeyim ve haliyle ev telaşından işim başımdan aşkın. Birçok mobilyamı aldım sadece salon takımı ve yemek odası kaldı. Düğünüme de çok az kaldı kaldığı için bir an önce seçim yapmam gerekiyor. Çok fazla para vermek istemiyorum, çünkü tayin durumları sebebiyle şehir değiştirmek zorunda kalacağız. Hem ekonomik olsun hem de modern görünsün istiyorum.
Oturma odasında kullanacağım. Yani hem gün boyu kullanılacak hem de misafirlerimi ağırlamaya uygun şıklığa sahip olmalı diye düşünüyor. Evimde gri ve kiremit rengini ağırlıklı olarak kullandım. Bu nedenle beğendiğim takımlardan biri de bu renklerde.
Sizce bu model nasıl? Fiyat performans açısından bakıp yorumlarsanız sevinirim.
Ayrıca girona salon takımı da mağazada incelediğimde çok hoşuma gitti.
İkisi de evimin genel dekorasyonuna uyuyor. Gerçekten fikre ihtiyacım var. Eğer bu ürünleri ya da bu markanın ürünlerini kullananlar varsa onların da fikrini öğrenmek isterim.
Çok teşekkür ediyorum ve yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam Emine, iki takım da güzel ben ürünlerinden çok memnunum. Girona biraz daha spor bir takım. Jenna'ya alternatif bir önerim olacak. salon takımına da göz atabilirsin. Renk olarak da benzer olduğunu düşünüyorum. Yatak olabilen bir takım hem, büyük ölçüde işini kolaylaştıracaktır.

bence ikincisi daha güzel- evinin diger mobilyalarinla uyumluysa ikincisi daha kullanisli olur

Ben ilkini beğendim,sanki 2.nin teklisi ofis havası verdir gibi geldi bi de fiyatları arasında büyük fark var açıkçası. Tayin durumu var dediniz sırf bu yüzdem bile 1.yi seçerdim sanırım.

Canım bence jennayi al o daha modern ve onun modeli diğerinden daha güzel diğeri çok sıradan tabi yinede seçenek senin

Kızlar selam; düğün hazırlığı içerisindeyim ve haliyle ev telaşından işim başımdan aşkın. Birçok mobilyamı aldım sadece salon takımı ve yemek odası kaldı. Düğünüme de çok az kaldı kaldığı için bir an önce seçim yapmam gerekiyor. Çok fazla para vermek istemiyorum, çünkü tayin durumları sebebiyle şehir değiştirmek zorunda kalacağız. Hem ekonomik olsun hem de modern görünsün istiyorum.
Oturma odasında kullanacağım. Yani hem gün boyu kullanılacak hem de misafirlerimi ağırlamaya uygun şıklığa sahip olmalı diye düşünüyor. Evimde gri ve kiremit rengini ağırlıklı olarak kullandım. Bu nedenle beğendiğim takımlardan biri de bu renklerde.
İkisi de evimin genel dekorasyonuna uyuyor. Gerçekten fikre ihtiyacım var. Eğer bu ürünleri ya da bu markanın ürünlerini kullananlar varsa onların da fikrini öğrenmek isterim.
bence ilki daha güzel...

Kızlar teşekkür ederim her birinize. Jenna salon takımına yakınım ben de şu an. pazar günü artık alıyoruz, o güne dek netleştireceğim fikrimi. Bu arada haklısınız girona biraz ofis havası katabilir düşündüm de.

Ödemesini sipariş tesliminden önce şart koşan sipariş teslimi için 36 gün bekleten GÖNDERDİĞİ KOLTUKLARIN KUMASI YIRTIK VE YER YER ERİMİŞ OLAN sıkıntınızı dile getirdiğinizde sözde şikayet hatlarından hiçbir yardım alamayıp adeta çocuk gibi oyalandırıldıgınız ,tanınmış bir marka ürününün arkasında durur düşüncesiyle tercih edip buyuk hayalkırıklıgına ugradıgınız DOGTAŞ KELEBEK ALMAK BİR PİŞMANLIKTIR.Bilgilerinize..

X