Güneş Gözlükleri hangisini alayım

Son model bu yıl çok moda, ben de ona benzer bir gözlük almayı düşünüyorum. Yine sen bilirsin tabi ama diğerleri artık çok klasik oldu...

içine hangisi sinecekse ve daha çok hangi rengi giyiyorsan onu almanı öneririm pembelisini denemiştim ben de hoş duruyor bence

arkadaslar ebnde 1 bır sıteden aldım 58 cm dıyo buyuk mu acaba bılen arkadaslar var mı 55 cm kuçuk demıslerdı en sondakı bencede ögzule moda fakat yakışmasıda lazım bana yakışmıyo öyle yardım edın kızlar:KK43:(almasamıydım acaba

ben de 3. gözlük var..sarı karamel kahve kumral çıkolata saçlarla süper duruyor bence..özellikle altın sarı çerçeveli ve aynalı sarı camları olan..ışıl ışıl ...arkadaşımda ise 4. var hiç tarzım değil demiştim ilk görünce ama takınca hem kendime yakıştırdım hem de gözlerimi çepeçevre sardı kullanımı çok rahat ve güzel ayrıca çok da havalı duruyor bence

sonuncusuna çok benzeyen bir gözlüğüm var o modelin her rengini denedim ve gerçekten saç rengi çok önemli ben kumralım ve saçıma en yakın olan renk en güzel gitti ve onu aldım siyah ise saçımla biraz farklı durdu ama model çok güzel çok seviyorum gözlüğümü resimde koyadım ama malum mesaj sayım çok çok az :KK43: kaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
yüzüne yakışanı seçmelisin modeller güzel ama denemeden bilinmez

X