Hanımlar sizce hamile olabilir miyim ?

Bu ay 2 kere adet oldum hsg çekildim ona bağlıyorum erken adetimi getirdi adet oldum bitti ama kasıklarımda batmalar var çok farklı özellikle çok sessiz olduğu zaman ortam daha net hissediyorum veya o an işim yoksa falan hissediyorum adetim biteli 1 hafta oluyor hatta geçiyor ama mide ağrısı yanma bulantılarım oldu baş dönmelerim oldu anlık gelip giden sabah yataktan kalktığımda o kadar yavaş kalkmama rağmen başım dönüyordu ama bugün yok bende üstüne görmeden falan şüphe ettim ama sonuçlar negatif bilemiyorum adet görüp hamile kalanlarda var ve adet olmadan önce ilişkilerim oldu bi ihtimal dedim afedersiniz kabız oldum 4 gün falan sürdü ve en az 2 litre su içiyorum kasıkta ağrım var doluluk hissi iğne batarmış gibi garip şeyler oluyor yumurta büyürken olur mu hiç batma falan biliyor musunuz
Bu hsg den çok korkuyorum yaa hic cektirmedim diger ay cektirmem gerek ama cok korkuyorum nerde cektirdiniz siz

Bu hsg den çok korkuyorum yaa hic cektirmedim diger ay cektirmem gerek ama cok korkuyorum nerde cektirdiniz siz
K.çekmecede özel bi hastane de çektirdim korkulacak kadar birşey yok ama şöyle söyleyeyim ben anestezi altında olduğum için birşey hissetmedim ağrım da olmadı anestesiz çektirenler de acı ve ağrı oluyormuş çektirin rahat edin içiniz rahat eder belki tıkanıklık vs vardır temizlemiş olurlar geçmiş olsun şimdiden

K.çekmecede özel bi hastane de çektirdim korkulacak kadar birşey yok ama şöyle söyleyeyim ben anestezi altında olduğum için birşey hissetmedim ağrım da olmadı anestesiz çektirenler de acı ve ağrı oluyormuş çektirin rahat edin içiniz rahat eder belki tıkanıklık vs vardır temizlemiş olurlar geçmiş olsun şimdiden
Teşekkürederim şehir hastanesinde deneyecegim once eger yapamazsam anestezi altinda yaptiririm

Hanımlar bişey sormak istiyorum bu ovulasyon testleri regl gününde çok çok silik çıkması gerekmiyor mu lh hormonu her halükarda vücutta mevcut evet ama regl günü yada regl geçince iki çizginin de çok koyu olmasa da eşit sayılacak kırmızılıkta çıkması normal mi

Hiç test yaptınız mı siz tekrar ne durumdasınız
Bir de işin saçma yanı ben zaten genel olarak üşengeç olduğum için yorgunumdur, zaten sürekli çişe giderim zaten anında her şeye midem bulanır. Ayırt edebileceğim bir şey de yok 🤣 en don pazartesi yapmıştım negatifti, artık döngüyü geçireyim öyle yaparım demiştim önümüzdeki hafta yapacağım olmasam bakalım

Bir de işin saçma yanı ben zaten genel olarak üşengeç olduğum için yorgunumdur, zaten sürekli çişe giderim zaten anında her şeye midem bulanır. Ayırt edebileceğim bir şey de yok 🤣 en don pazartesi yapmıştım negatifti, artık döngüyü geçireyim öyle yaparım demiştim önümüzdeki hafta yapacağım olmasam bakalım
Ay evet ya bütün belirtileri ben zaten normal hayatımda da yaşarım bişey ayırt edemiyorum dün regl günümdü olmadım hala bişey yok test yapıyorum gölge gibi çizgi görüyorum ama bilemedim belki de ben yanılıyorum

Bende sadece afedersin süt gibi beyaz akıntı var beni şüphelendiren tek ayırt edici belirti bu bel kasık ağrısı normal zamanlarda da olur ama bu kez çok dinliyorum kendimi ya zaman geçmek de bilmiyor onlarca test yapıyorum

Bende sadece afedersin süt gibi beyaz akıntı var beni şüphelendiren tek ayırt edici belirti bu bel kasık ağrısı normal zamanlarda da olur ama bu kez çok dinliyorum kendimi ya zaman geçmek de bilmiyor onlarca test yapıyorum
O akıntı bende de var. Belki daha da önceki regl öncesinde de vardı da biz fark etmedik insanın her şeyi ona yorası geliyor 🤣 daha önce gecikiyor muydu senin reglin?

Ya bana da garip gelen normalde 1-2 gün karnım kasıklarım falan ağrırdı sonra regl olurdum direk şimdi 10-15 dk bi minik sızılama oluyor sonra direk geçiyor gün içerisinde 3-4 kere anlamadım. Çok fazla aktif değerlendiremedik de bu ay pek bi ümidim de yok açıkçası ama bilmiyorum 😃

Sabretmek o kadar zor ki yani resmen afedersiniz test yapmadan lavaboya gitmez oldum 😂 bende bugün yada yarın olmam gerekiyor bakalım sonuç ne olacak normalde regl öncesi lekelenme yaşarım henüz yok inşallah sizde istediğiniz sonucu alırsınız ve mutluluğunuz daim olur 🥰
Selam ben elendim regl oldum az önce zaten ilk hiç korunmadığımız aydı hiç ümidim yoktu 🤷‍♀️ ama içimden bir ses siz hamilesiniz diyor umarım istediğiniz sonucu alırsınız 🥰

Ya bana da garip gelen normalde 1-2 gün karnım kasıklarım falan ağrırdı sonra regl olurdum direk şimdi 10-15 dk bi minik sızılama oluyor sonra direk geçiyor gün içerisinde 3-4 kere anlamadım. Çok fazla aktif değerlendiremedik de bu ay pek bi ümidim de yok açıkçası ama bilmiyorum 😃
Selam ben elendim regl oldum az önce zaten ilk hiç korunmadığımız aydı hiç ümidim yoktu 🤷‍♀️ ama içimden bir ses siz hamilesiniz diyor umarım istediğiniz sonucu alırsınız 🥰
Ya üzüldüm açıkçası ama zamanı şu an değilmiş demek ki umarım en güzel zamanda en hayırlı zamanda olur bebişiniz zaten ilk denemeniz henüz çok yolun başı inşallah sıkıntısız stressiz beklemeden ümit ettiğiniz en güzel zamanda olur ❤️🥰 benim 2 gün oldu gecikmem henüz yok test yapıyorum böyle çok derinlerde gölge gibi bişey var sadece sanırım ya geç döllenme yada gecikme bilmiyorum kan testi yapmaya da korkuyorum ama hamileymişim gibi dikkat ediyorum şimdilik herşeye

ya aslında geç döllenme olmasa da bu beta hormonunu her vücûd farklı tolere ediyor bence. Gecikmenizden sonra eminim çok daha net görürsün 🙏 inş sizinde en güzel zamanda kalbinizden geçen olsun 💓

ya aslında geç döllenme olmasa da bu beta hormonunu her vücûd farklı tolere ediyor bence. Gecikmenizden sonra eminim çok daha net görürsün 🙏 inş sizinde en güzel zamanda kalbinizden geçen olsun 💓
Canım benim çok teşekkür ederim amin inşallah herkesin gönlünden geçenden çok daha güzeli olsun 🥰❤️ Gecikmemin 2.günü bugün farklı marka testler bile farklı şekilde algılıyor bu beta hormonunu gerçekten ben buna kanaat getirdim artık o yüzden ne testlere nede belirtilere bakmamak gerekiyor önemli olan regl gecikmesini takip edip kan testiyle onaylamak

selamlar hanımlar bişey sormak istiyorum bugün regl gecikmemin 4.günü dün akşam gebelik testim negatif çıktı ama içim rahat etmedi özelden kana baktırmak istedim sonucum 0.100 çıktı yani kanda da negatif çıktı eve geldim yaklaşık 4 5 saat sonra yoğun beyaz akıntım gelince evde de çok fazla test olduğu için testi yeniledim iki tane aynı markayla yaptım ikisi de pozitif çıktı bu kez beta değeri 4 5 saatte değişen bişey mi yada idrar testi

selamlar hanımlar bişey sormak istiyorum bugün regl gecikmemin 4.günü dün akşam gebelik testim negatif çıktı ama içim rahat etmedi özelden kana baktırmak istedim sonucum 0.100 çıktı yani kanda da negatif çıktı eve geldim yaklaşık 4 5 saat sonra yoğun beyaz akıntım gelince evde de çok fazla test olduğu için testi yeniledim iki tane aynı markayla yaptım ikisi de pozitif çıktı bu kez beta değeri 4 5 saatte değişen bişey mi yada idrar testi
Canım hamile misin? Ben de aynı durumu yaşıyorum

selamlar hanımlar bişey sormak istiyorum bugün regl gecikmemin 4.günü dün akşam gebelik testim negatif çıktı ama içim rahat etmedi özelden kana baktırmak istedim sonucum 0.100 çıktı yani kanda da negatif çıktı eve geldim yaklaşık 4 5 saat sonra yoğun beyaz akıntım gelince evde de çok fazla test olduğu için testi yeniledim iki tane aynı markayla yaptım ikisi de pozitif çıktı bu kez beta değeri 4 5 saatte değişen bişey mi yada idrar testim
merhaba kan testi verdiniz mi merak ettim

X