Hanımlar yardım lütfen Ovulasyon tesi

7si pikmiş 10u çatlamış. Umarım değerlendirmişsinizdir
Merhabalar bir şey sorabilirmiyim acaba pik ikisi de koyu çıktı fakat çatlama farklı gün yani önemli olan catlamayi değerlendirmek mi yoksa pikin köyü çıktığı gün de olur mu

Merhabalar bir şey sorabilirmiyim acaba pik ikisi de koyu çıktı fakat çatlama farklı gün yani önemli olan catlamayi değerlendirmek mi yoksa pikin köyü çıktığı gün de olur mu
Yani o belli olmuyor. Pik olunca da olabilir çatlama da olabilir. Pikten önceki 1 gün de olabilir. Hangisinin tutacağına bağlı. Pik ve çatlayana kadarki günleri değerlendirince ihtimal artıyor

Yani o belli olmuyor. Pik olunca da olabilir çatlama da olabilir. Pikten önceki 1 gün de olabilir. Hangisinin tutacağına bağlı. Pik ve çatlayana kadarki günleri değerlendirince ihtimal artıyor
Anladım çok teşekkür ederim hayırlı ramazanlar🌸🌸

Resimlerini atabilirsiniz testlerin iyi olur bazen hemen çatlama görülmeyebilir testleri tekrarlamaya ve değerlendirmeye fayda var bence
Adetim 16 sında bitti ikinci günden bu kadar koyu göstermesi mümkün mü ovülasyon testinin

Eklentiler

• FFC2CC14-7110-4A6A-A741-B20704891579.jpeg
    FFC2CC14-7110-4A6A-A741-B20704891579.jpeg
    72,2 KB · Görüntüleme: 50
Adetim 16 sında bitti ikinci günden bu kadar koyu göstermesi mümkün mü ovülasyon testinin
Canım merhaba evet olabilir her o ulasyon 14. Gün olucak diye bir şey yokmuş bende şaşırdım benimde 3. Gün böyle oldu yani evet bu normal bazılarında adetin ertesi günü ovulasyon oluyormuş umarım ikimizde hayırlı haberler alırız

Canım merhaba evet olabilir her o ulasyon 14. Gün olucak diye bir şey yokmuş bende şaşırdım benimde 3. Gün böyle oldu yani evet bu normal bazılarında adetin ertesi günü ovulasyon oluyormuş umarım ikimizde hayırlı haberler alırız
Of gerçekten artık düşünmekten yoruldum olsun biran önce

Of gerçekten artık düşünmekten yoruldum olsun biran önce
İnşallah canım bende şu an aynı senin gibiyim sürekli düşünüyorum inşallah olur bu ay ikimize de nasip olur ama sen mutlaka catlamayi görene kadar değerlendirmeye çalış o çok önemli umarım güzel sonuçlar alırsın

Düzeltiyorum yorumumu 19unda pikmiş gibi duruyo
Merhabalar 18 i regl bitti 19 u ilk yaptığım andan beri böyle kırmızıydı iki çizgide.Kimisi bana kist var dedi kimi doktor pcos dedi...Şaşırdığım nokta regl biter bitmez yumurtlama olabilir mi bu arada bu reglimim 20 gün falan gecikmeyle olmuştu...Biz yine 19 21 23 ü değerlendirdik dediğiniz gibi olmuştur umarım .Bu fotoğraf da yaptığım ilk 10.dakikası
IMG_20240319_132744.jpg

Merhabalar 18 i regl bitti 19 u ilk yaptığım andan beri böyle kırmızıydı iki çizgide.Kimisi bana kist var dedi kimi doktor pcos dedi...Şaşırdığım nokta regl biter bitmez yumurtlama olabilir mi bu arada bu reglimim 20 gün falan gecikmeyle olmuştu...Biz yine 19 21 23 ü değerlendirdik dediğiniz gibi olmuştur umarım .Bu fotoğraf da yaptığım ilk 10.dakikası Eki Görüntüle 3405773
Bu attıgınız pik değil. Bazen ikinci i yumurtlama olabilir adet olana kadar sabırla test yapın

Merhaba kızlar en sondaki pik mi bakabilir misiniz bugün yaptım tam anlayamadim pik olmak üzere mi ya da yarın falan olur heralde bugün 14. Günü adetin

Eklentiler

• IMG_20240323_171649.jpg
    IMG_20240323_171649.jpg
    68,3 KB · Görüntüleme: 42
X