Börekler Haşhaşlı Börek - Gelincik Haşhaş Ezmesi Sponsorluğunda

Bu ne zayıflık,çok rüzgarda uçuyorsundur sen beybi valla🫠🫣🤪 ilk defa bu kadar zayif birinde kolesterol duydum bende🙈 yok ya bisey olmaz ,sen halledersin. Daha küçüğüz biz🤩😍🥰💃🙈🍒🍒
Ahhaha evet önemli bir tehlikesi yok ama referans aralığından yüksek çıkıyor diyor işte.
Evet küçüğüz biz 🥰
Bu sarı haşhaş nerede satılıyor bunu da listeye alıyorum.

Ahhaha evet önemli bir tehlikesi yok ama referans aralığından yüksek çıkıyor diyor işte.
Evet küçüğüz biz 🥰
Bu sarı haşhaş nerede satılıyor bunu da listeye alıyorum.
Ceviz suyu iç diyeceğim düşer ama bu seferde daha çok zayiflama beybi🙈

Bimden aldim kuzum ben, siviyagi daha az ekle katı olsun kivami🫠

Ya incitanem sen nasıl bir bal kadinsin💜🤩😍🍒🍒🍒🍒🥰🫶🫶 semi buralarda görmeyi çok özlüyorum 🥰🍒🫶 canım benim çok teşekkür ederim, iyi ki varsın tatlı şey 😍🥰🤩💜🍒🍒🍒🍒🫶😘
Ben de daha sık gelmek istiyorum sosyalim ama çok yoğun geçiyor günlerim 😌 ben de sizi, buradaki sohbetleri çok özlüyorum, en çok özlediğim kişilerden biri de tabiki de sensin 🩷😇💜 sen de iyi ki varsın ,minnoş kalbinden öperim kiraz güzelim 🍒🍒🍒🥰😽😽😽

Ben de daha sık gelmek istiyorum sosyalim ama çok yoğun geçiyor günlerim 😌 ben de sizi, buradaki sohbetleri çok özlüyorum, en çok özlediğim kişilerden biri de tabiki de sensin 🩷😇💜 sen de iyi ki varsın ,minnoş kalbinden öperim kiraz güzelim 🍒🍒🍒🥰😽😽😽
Yaaaa kalbim pıt 🥺🫶🫶💜🍒🍒🍒😘 yoğunluğun bitince inş bol bol sohbet ederiz kuzum benim,aklimdasin🤩🥰😍💜🍒🍒😘

Canım Kadınlar 🍒

Uzun zamandır gelmesini beklediğim kategori geldi. Ve ben uzun zamandır hayalini kurduğum böreği yaptım 🥰😍🤩🫶🍒biliyorum haşhaş herkesin sevdiği bir yiyecek değil ama sevenler içinde vazgeçilmez 🥳🥰😍🍒 belki sizinde önyargılarinizi kırarım 🤭🤗

MALZEMELER
Eki Görüntüle 3256368

🍒 1 paket yufka
🍒 1 paket haşhaş ezmesi
🍒 1 su bardağı sıvıyağ
🍒 Üzeri için: susam ve yumurta sarısı

YAPILIŞI

🍒 Ben yufkalarimi üçgen aldım. Siz bütün yufkayi üçgene bölüpte yapabilirsiniz.Bir üçgen yufkayi ikiye ortadan böldüm .siviyag ile açtığım haşhaşi yufkanin bir yüzüne sürdüm. Üstüne ikinci yufka parçasını koydum ve yine üzerine haşhaşlı harçtan sürdüm. Böylece iki kat yufka oldu. Sigara böreği sarar gibi sardım. Fırın tepsisine dizdim. Üzerine yumurta sarısı sürdüm, susam serptim. 180 derece fırında kızarana kadar pişirdim. Servise hazır. 💃
Eki Görüntüle 3256369

🍒 AFİYET OLSUN 🍒

Eki Görüntüle 3256370 Eki Görüntüle 3256371 Eki Görüntüle 3256372 Eki Görüntüle 3256373 Eki Görüntüle 3256374 Eki Görüntüle 3256375 Eki Görüntüle 3256376 Eki Görüntüle 3256377 Eki Görüntüle 3256378 Eki Görüntüle 3256379 Eki Görüntüle 3256380 Eki Görüntüle 3256381 Eki Görüntüle 3256382 Eki Görüntüle 3256383
Ellerine sağlık canım. Ne güzel bir sunum olmuş. Böreğin de çıtır çıtır çay eşliğinde çok iştah çekici duruyor 😋Başarılar dilerim canım 😍

Canım Kadınlar 🍒

Uzun zamandır gelmesini beklediğim kategori geldi. Ve ben uzun zamandır hayalini kurduğum böreği yaptım 🥰😍🤩🫶🍒biliyorum haşhaş herkesin sevdiği bir yiyecek değil ama sevenler içinde vazgeçilmez 🥳🥰😍🍒 belki sizinde önyargılarinizi kırarım 🤭🤗

MALZEMELER
Eki Görüntüle 3256368

🍒 1 paket yufka
🍒 1 paket haşhaş ezmesi
🍒 1 su bardağı sıvıyağ

YAPILIŞI

🍒 Ben yufkalarimi üçgen aldım. Siz bütün yufkayi üçgene bölüpte yapabilirsiniz.Bir üçgen yufkayi ikiye ortadan böldüm .siviyag ile açtığım haşhaşi yufkanin bir yüzüne sürdüm. Üstüne ikinci yufka parçasını koydum ve yine üzerine haşhaşlı harçtan sürdüm. Böylece iki kat yufka oldu. Sigara böreği sarar gibi sardım. Fırın tepsisine dizdim. Üzerine yumurta sarısı sürdüm, susam serptim. 180 derece fırında kızarana kadar pişirdim. Servise hazır. 💃
Eki Görüntüle 3256369

🍒 AFİYET OLSUN 🍒

Eki Görüntüle 3256370 Eki Görüntüle 3256371 Eki Görüntüle 3256372 Eki Görüntüle 3256373 Eki Görüntüle 3256374 Eki Görüntüle 3256375 Eki Görüntüle 3256376 Eki Görüntüle 3256377 Eki Görüntüle 3256378 Eki Görüntüle 3256379 Eki Görüntüle 3256380 Eki Görüntüle 3256381 Eki Görüntüle 3256382 Eki Görüntüle 3256383
Kendin gibi çok hoş bir sunum hazırlamissin kirazım ❤️ ellerine sağlık 😘

Eline emeğine sağlık canım sosyalimmm 🍒🍒🍒🍒
Haşhaşlı herşeyi aşırı severim, senin böreğinde harika görünüyor 😍😍😍😍
Eminim tadı da görüntüsü kadar harikadır 🍒🍒🍒😍😍😍
Yarışmada bol bol şans diliyorum canımmm sosyalimmm 🍒🍒🍒🍒

Eline emeğine sağlık canım sosyalimmm 🍒🍒🍒🍒
Haşhaşlı herşeyi aşırı severim, senin böreğinde harika görünüyor 😍😍😍😍
Eminim tadı da görüntüsü kadar harikadır 🍒🍒🍒😍😍😍
Yarışmada bol bol şans diliyorum canımmm sosyalimmm 🍒🍒🍒🍒
Yaaa kirazlarıni yesinler canim HALLEYim 🥰😍🍒🍒🍒🫶🫶 çok teşekkür ederim, bende aşırı çok seviyorum. Hem tuzlu hem tatli, hatta kaşık kaşık bile yiyebilirim 🤣🤣🤣 herşeye yakışıyor beybitom valla🙈🥳🍒🍒🍒

Canım Kadınlar 🍒

MALZEMELER
Eki Görüntüle 3256368

🍒 1 paket yufka
🍒 1 paket haşhaş ezmesi
🍒 1 su bardağı sıvıyağ

YAPILIŞI

Eki Görüntüle 3256369

🍒 AFİYET OLSUN 🍒

Kirazimmmm o okadar güzel görünüyor ki tıpkı yemek kitaplarında ki görseller gibi. Eline emeğine sağlık canım 🤩

Keşke daha fazla oy verebilseydik🥺

X