hastane cantanizi ne zaman hazirladiniz?

rosace

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2021
429
141
merhaba 34+2 oldum bebisin kiyafetlerini henuz yikayip utulemedim hastane cantasi da hazirlamadim gordugum kadariyla genelde 34. haftada hazirliyor herkes ama emin olamadim siz ne zaman hazirladiniz ya da hazirlayacaksiniz?

Ben 2 ay öncesinden her seyi yıkayıp ütülemiştim. Hastaneye götüreceklerim bir köşede hazırdı. Sezaryen olduğu için gitmeden bir gün önce hazırladım. Kenarda hazır temiz durduktan sonra -her sey bir arada tabiki- alıp çantaya koymak yeterli bence normal doğum olsa bile

7 .ayda hazır ettin 3 dogumumdada. Hatta son bebeğimde 35.haftada yatagini hazirladim nevresim vs serdim herseyi hazır ettim sabırsizlanıp iyiki hazırlamışım 5 gün sonra geldi kızım 😅

merhaba 34+2 oldum bebisin kiyafetlerini henuz yikayip utulemedim hastane cantasi da hazirlamadim gordugum kadariyla genelde 34. haftada hazirliyor herkes ama emin olamadim siz ne zaman hazirladiniz ya da hazirlayacaksiniz?
Benim 34’te tamami hazirdi

7 .ayda hazır ettin 3 dogumumdada. Hatta son bebeğimde 35.haftada yatagini hazirladim nevresim vs serdim herseyi hazır ettim sabırsizlanıp iyiki hazırlamışım 5 gün sonra geldi kızım 😅
erken dogum riskiniz var miydi 🫢

Bende 35de hazırladım. Yıkayıp ütülemem daha öncesinde oldu ama valiz haline getirmem 35 civarıydı. 39da doğurdum.

X