hayatımın en zor dönemi...

hpv dna analizi pahalı ama smear testi şu an istanbulda iyi bir özel hastanede 55 tl ye yapılıyor.
dediğim gibi bakirelere de yapılıyor
ayrıca her genital siğil (eğer siğilse tabi o bile net değil) hpv değildir
hocalarınızla konuşun bari ya da kendiniz açıp okuyun sonra da doğru düzgün bir doktora gidin.
ayrıca bakirelerde smear yok dedi belki de bu sehirde olmadıgı için öyle dedi bilmiyorum :KK43: o öyle deyince de ne diyim ben internetten okudugun seyle ahkam kesme diyolar

napalım ya tedavini olursun
ne ölmesi
aids liler çocuk sahibi olurken sen neden ölmek isteyesin
olabilir yani hastalık bu
bu kadar kahretme kendini
herkese söylemek zorunda da değilsin
mikrop kapmışım de geç seninle doktora girip masada beraber muayene etmeyecekler ya
reşit bi insansın hastaneye kendi başına gidersin
ya zaten hastaneye kendim gider muayene olurum fakat ası lazer yakma ilaç falan masrafları karsılayamam ve bazen yatmak gerekiyomus

ya zaten hastaneye kendim gider muayene olurum fakat ası lazer yakma ilaç falan masrafları karsılayamam ve bazen yatmak gerekiyomus
napalım ya tedavini olursun
ne ölmesi
aids liler çocuk sahibi olurken sen neden ölmek isteyesin
olabilir yani hastalık bu
bu kadar kahretme kendini
herkese söylemek zorunda da değilsin
mikrop kapmışım de geç seninle doktora girip masada beraber muayene etmeyecekler ya
reşit bi insansın hastaneye kendi başına gidersin
bilmiyorum ben gercekten cok utanıyorum yani kimse istemez böyle biriyle evlenmek artık böyle düşünüyorum :KK43:

Doktorun tahlil yapmadan Hpv bu demesi saçma
Teşhise göre ilaç yazması ayrı saçma kusura bakmayın
Test yapılır velev ki pozitif çıkar ona göre tiplendirilmesi yapılır tedaviniz başlar
dediklerinde cok haklısın ısrarla test istedim zaten ben uyuyamam içim rahat etmez lütfen test yapalım dedim ama yapmadılar bi 15 gün gecsin bakarız falan dediler ama gene yapmazlar

dur bi önce teşhisin kesinleşsin de
doktorlar kesin tavırla konustu teste gerek yok zaten var dediler. tedavini olacaksın falan filan dediler. hatta dalga falan geciyolar sanki arkadaşina söylemek zorunda değilsin baskasından kaptım sanar onun da ilişkileri olmustur falan diyolar gülerek. bi sürü kişide var diyolar. kendi baslarına gelse böyle rahat konusabilecekler mi acaba. bi insanın kul hakkına girmek söylememek bu kadar basit bişey mi dünya sadece burdan mı ibaret

doktorlar kesin tavırla konustu teste gerek yok zaten var dediler. tedavini olacaksın falan filan dediler. hatta dalga falan geciyolar sanki arkadaşina söylemek zorunda değilsin baskasından kaptım sanar onun da ilişkileri olmustur falan diyolar gülerek. bi sürü kişide var diyolar. kendi baslarına gelse böyle rahat konusabilecekler mi acaba. bi insanın kul hakkına girmek söylememek bu kadar basit bişey mi dünya sadece burdan mı ibaret
Nasıl doktorlarmış onlar öyle pes :/
Verdiği ilaçların muhteviyatı nedir ?
Yani prospektüslerini okudunuz mu ?

ağızlarımın payını veremedin mi? ne demek hastayla böyle dalge geçer gibi konuşmak.
bence düzgün bir doktora git güvenebileceğin ve seni anlayan.

Nasıl doktorlarmış onlar öyle pes :/
Verdiği ilaçların muhteviyatı nedir ?
Yani prospektüslerini okudunuz mu ?
canım antibiyotik ve antifungal verdi. yani bakteri ve mantar ilacı verdi gecmezse hpv dir dedi. hpv virüs oldugu için ona etki etmez. ama ben belki de ilaçlardan bagzımsız olarak gececek ve bizi yanıltacak dedim test istiyorum dedim içim rahat etsin dedim yok dediler teste. hpv kolay gecmez dediler.

ağızlarımın payını veremedin mi? ne demek hastayla böyle dalge geçer gibi konuşmak.
kendi akılları sıra beni rahatlatmaya calıstılar galiba anlamadım ne yapmaya calıstıklarını. ya da durumumdan dolayı küçümsediler. zaten moralim cok bozuk daha fazla üzülmemek için karsılık vermedim

yaşadıgım yer küçük bi yer. cok az secenek var. devleti artık eledim zaten. özel de 2 secenek var. birini denedim sonuc alamadım diğeri de cok pahalı muayene ücretleri bile cok pahalı.

sen de gidip kendi sağlığını düşünmeyip evlenmeyi yazıyorsun ama buraya da . onlara da evlenmekten erkek arkadaştan bahsedersen kusura bakma ama şaşırma bu tepkiye . yapmayın diş hekimliği bölümündesiniz . nasıl bu kafadasınız? önce bir kendiniz için düşünün hastalığı. size fizik muayenede hpv dedilerse ilacı kullanıp gidin . google dan bakılıp buraya yazılan yorumlar uygulamada öyle olmuyor. sakin olun .

canım antibiyotik ve antifungal verdi. yani bakteri ve mantar ilacı verdi gecmezse hpv dir dedi. hpv virüs oldugu için ona etki etmez. ama ben belki de ilaçlardan bagzımsız olarak gececek ve bizi yanıltacak dedim test istiyorum dedim içim rahat etsin dedim yok dediler teste. hpv kolay gecmez dediler.
O zaman şöyle yapın
İlaçları bir müddet kullanın.Baktınız ki şikayetiniz devam ediyor "Hpv Dna " çalışan tam teşekküllü bir hastaneye gidin.
Israrla test yapılmasınıda isteyin.Üniversite hastanesine giderseniz sizin söylemenize gerek kalmadan test isterler zaten
İnşallah sonucunuz temiz çıkar
Geçmiş olsun

Hpv nedir neden olur hiç bilmiyorum ama üzüldüm umarım sonuçlarınız temiz çıkar, inşallah şifasını bulursunuz.

Moralinizi yüksek tutup tedavi olun.

Cinsel yolla bulaşıyor anladığım kadarıyla.. Peki başka yolla da bulaşır mı?? ne biliyim ağdacıdan bulaşmış, temizlik malzemesinden bulaşmış deseniz inanırlar mı (aileniz) en azından bu süreçte yalnız olmazsınız..

Doktorun tahlil yapmadan Hpv bu demesi saçma
Teşhise göre ilaç yazması ayrı saçma kusura bakmayın
Test yapılır velev ki pozitif çıkar ona göre tiplendirilmesi yapılır tedaviniz başlar
Beybi, sen sağlıkçısın de mi????? Az bi beni aydınlatabiler misiiin özel mesaj atıveesem?

sen de gidip kendi sağlığını düşünmeyip evlenmeyi yazıyorsun ama buraya da . onlara da evlenmekten erkek arkadaştan bahsedersen kusura bakma ama şaşırma bu tepkiye . yapmayın diş hekimliği bölümündesiniz . nasıl bu kafadasınız? önce bir kendiniz için düşünün hastalığı. size fizik muayenede hpv dedilerse ilacı kullanıp gidin . google dan bakılıp buraya yazılan yorumlar uygulamada öyle olmuyor. sakin olun .
Ya ben zaten ilk gittiğimde normal bi hastalık gibi muayene olmaya gittim. Ne olduğunu konusunda aydinlatilmak ve test falan için ısrar edince rahat ve dalga geçer vari konuşmaya başladılar. Ne var sanki bunda bu uçuk işte nolacak niye bu kadar takisiyosun anlamıyorum falan dediler onlar öyle deyince konu oralara geldi. Sonuçta bu bulaşıcı bişey hem kanser yapma hem de çocuğa ve eşe bulaşma ihtimali var dedim ben test istiyorum falan dedim içimin rahat olmasını istiyorum dedim öyle deyince o da soylemezsin onun da ilişkisi olmuştur falan filan demeye başladı konu ordan açıldı zaten. Ben testte ısrar edince konu böyle yerlere gitti. Yoksa zaten doktora ne benim evlenmemden falan. O tedavi etmeye bakar sadece. Ama bu kadar basite alması beni sinirlendirdi

X