Hayırlı eş için birlikte dua edelim

Kızlar duama yardımcı olmak isteyen varsa beklerim🥰

Kızlar kutlu doğum haftasında salatı tefriciyeyle başlayalım isterseniz hemen, Peygamber Efendimiz Hz Muhammed (sav) hürmetine, onun hatrına isteyelim Allah'tan. Katılmak isteyenler olursa hemen liste oluşturalım, aramızda 4444 ü paylaşalım, bu hafta bitmeden bitirelim Allah'ın izniyle ne dersiniz?
tatlım Rabbim o tatlı gönlüne göre bir cengaver versin

Kızlar ben bir duaya başladım bir bardak suya 101 defa
inna fetahna lekke fethan mübina ve fütihatis semaü fekanet ebvaba. Okuyorum 21 gün okuncakmış allahın izniyle Kısmet in açılcak.
Deneyen var mı aranızda M

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Uygulayan ve fayda gören var mı?

Dua kardeşlerim yeni listemizi oluşturalım, beni ekleyin diyenler olmuş, belli sıra söyleyenler de olmuş, o şekilde takip etmem zor olacağı için ben listeyi oluşturmaya başlıyorum, isteyen kendisini istediği sıraya ekleyebilir. İsterseniz bu defa günü olan kardeşimiz için herkes kendi gönlünden geçen duaları okusun, isteyen Taha suresini, isteyen Yasin suresini, isteyen Fetih suresini, isteyen Esmaül Hüsnayı vs vs... Önemli olan günü olan kardeşimize içten bir şekilde dua edebilmemiz diye düşünüyorum. Bazen içten okunan bir ihlas bir hatimden daha makbul alabilir. Ben listemizi oluşturmaya başlıyorum, hadi hayırlı olsun dua kardeşlerim :)

Bismillahirrahmanirrahim

YENİ LİSTEMİZ
1)
2)
3)
4)
5)
6)
7)
8)Aybirgen
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir canım bizde bu topikte devam edebiliriz sayımızı Arttırıpta

Kızlar Allah razı olsun dualarını, için amin amin amin diyorum şu mübarek gecenin hürmetine kabul etsin hepimiz hayırlı evlilikler yapalım en kısa zamanda. Ve bu topiğe gelip bakanlar da desin dua etmişler ve kabul olmuş, ümitsizliğe düşmesinler ve bu dualara bizden sonraki dualara da vesile olalım inşallah... Yoldan yanyana geçsek birbirimizi tanımayacağız ama birbirimize dua ediyoruz çok güzel bişey sırf Allah rızası için inşallah.. İyi ki varsınız..
Ben geldimm 🤭💕 Dualari kabul olmuş ne güzel diyorum. Rabbim tez zamanda bana da isteyen tüm kardeşlerime de afiyetle hayirla nasip etsin. Inşallah ben de ileride gelir bu yorumuma bakarım

X