Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

Canlarım... hepinizi etiketlemişimdir inşallah. Dualarımız bitti. Şuan ne durumdasınız bilmiyorum ama inşallah okuduğumuz 4444 adet tefriciye duasının faydasını görmüşsünüzdür. Eğer hala hayatınızda bir değişiklik de yoksa elbette Rabbim vakti zamanını biliyordur. Tez zamanda dualarımız kabul olsun inşallah. Bana gelince, nişanlım askerden geldi, işe başladı ve 2 Mayıs 2015 tarihinde Allah kısmet ederse evleniyoruz. Ben hala aynı yerde çalışıyorum sonrasında ne olur bilmiyorum.

Hepinizden Allah razı olsun. Hakkınızı helal edin arkadaşlar. Benden yana helal olsun. Hepinizi öpüyorum. İnşallah başka topiklerde de görüşebiliriz. Allaha emanet olun.

Canım ben de bu grubun dışında 2 grupta daha okuyordum. yarın nişanım var :) Ben de tüm arkadaşlarıma hakımı helal ediyor ve helallik istiyorum. Selamlar sevgiler.

Yedinoktabes icin okuma listesi;DUAM LISTENIN ALTINDA EKLIDIR.
1) Lilruba...............................370 OKUNDU
2) Monarkkk..........................370 OKUNDU
3) Nara87............................... 370 OKUNDU
4) perican55.......................... 370 OKUNDU
5) Limonlu_Cheescake........ 370 OKUNDU
6) buradilmen....................... 370 OKUNDU
7) berirem.............................. 370 OKUNDU
8) Kelebekcim....................... 370 OKUNDU
9) Dior34 ............................... 370 OKUNDU
10) Debusi............................. 370 OKUNDU
11) Havvaayunus................ 370 Okunacak
12) yedinoktabes……..……. 374 OKUNDU

Sadece havvayunus arkadasimizdsn ses yok kendisine ulasabilecek olan varsa durumunu bildirebilirmi aceba?okuyan tüm arkadaslara tesekkur ediyorum.Allah hepinizden razi olsun.bnm hakkim herkese helal olsun.Allah hepimizin kalbine gore verir inşallah.

benide listenize eklerseniz sevinirim arkadaşlar Rabbim dualarımızı kabul etsin

Bnm okumamda sadece havvayunus arkadasimiz kaldi ve kendisinden maalesef ses seda yok :/ onun payini kendim okuyacagim..

Kızlar Nasılsıniz.
Hayatınızda gelişmeler varmı. Forumu takip edemedim. Uzun süredir annem hastanede tedavi görüyordu. Bazen insan hayatta hicbirseyden tat alamaz ya öyle bir süreçti benim için. Umarım sizin güzel haberlerini alırım.
Listedeki son arkadaşımızın duası da bitince isteyen arkadaslarla devam edebiliriz. Listeye yeni katilmak isteyen arkadaşlar var. Yada dua olarak tefriciye değil de isim isim hergün dua da yapabiliriz. Hakkınızı helal edin. Eksiğimiz ile hatamizla Rabbim hepimizin duasını kabul etsin.

Canım benim borçlarım vardı, o nedenle gruba katılmıştım. Allaha şükür yeni yeni kapılar açıldı, hepsini ödedim. Sen nasılsın ne yaptın..
Ay maşallah canım benim çok sevindim. ..
Allah daha da arttirsin inş. ..
ben de çalıştığım yerde maasimi alamamistim 4, 5 ay çok şükür ödendi. .. şimdi biraz borçları kaldı bana...
ve ayrıldım oradan canım normalde uzulmem lazım işsiz kaldım diye ama çok zordu şartlar. .. kendi istegimle ayrıldım birakmiyorlardi sozlesmem olduğu için çok şükür duaların gücüyle insafa geldiler diye düşünüyorum. .. hayırlı kapılar açsın Rabbim...

Ay maşallah canım benim çok sevindim. ..
Allah daha da arttirsin inş. ..
ben de çalıştığım yerde maasimi alamamistim 4, 5 ay çok şükür ödendi. .. şimdi biraz borçları kaldı bana...
ve ayrıldım oradan canım normalde uzulmem lazım işsiz kaldım diye ama çok zordu şartlar. .. kendi istegimle ayrıldım birakmiyorlardi sozlesmem olduğu için çok şükür duaların gücüyle insafa geldiler diye düşünüyorum. .. hayırlı kapılar açsın Rabbim...

Çok sevindim. İyi bu topikle tanışmışız :KK15::KK19:

Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye......:KK12:

DUA LİSTEMİZ:
NARA87 İÇİN OKUYORUZ.....

Başlangıç-Bitiş Süresi:Perşembe gecesi başlıyoruz….Pazartesi akşamına kadar….

1) Lilruba............................. 275 okunacak (tamamı okundu):KK12::KK12:

2) Fndkfndk.......................... 275 okunacak (tamamı okundu):nazar::nazar:
3) Monarkkk......................... 275 okunacak (tamamı okundu):nazar::nazar:
4) Cesmi_naZ...................... 275 okunacak (tamamı okundu):nazar::nazar:
5) Nara87........................... 275+44 okunacak canım bitmişmiydi.........:44::44::44:
6) perican55........................ 275 okunacak(tamamı okundu):nazar::nazar:
7) özgem81......................... 275 okunacak (tamamı okundu):nazar::nazar:
8) Limonlu_Cheescake........ 275 okunacak(tamamı okundu):nazar::nazar:
9) buradilmen...................... 275 okunacak(tamamı okundu):nazar::nazar:
10)berirem.......................... 275 okunacak canım ne durumdasın....:44::44:
11)Sottile............................. 275 okunacak(tamamı okundu):nazar::nazar:
12)yagmurlu_ist.................... (2 hafta duaya katılamayacak)
13)Kelebekcim...................... 275 okunacak (tamamı okundu):nazar::nazar:
14)Dior34 ............................. 275 okunacak (tamamı okundu):nazar::nazar:
15)coksevdimonu………….. 275 okunacak (tamamı okundu):nazar::nazar:
16) Debusi............................... 275 okunacak(tamamı okundu):nazar::nazar:
17) Havvaayunus.................... 275 okunacak (tamamı okundu):nazar::nazar:
18) umman123……………… (1 hafta duaya katılamayacak)

arkadaşlar merhaba dün per için başlayacaktık ama bazı arkadaşlar bitirdimi bilemiyorum......özelden msj atan arkadaşlara dönemedim dün sabahtan beri hastanedeydim eve dönüncede çok kötüydüm yattım...birazdan yine hastaneye gideceğim akşama kadar arkadaşlar dönerse listeyi yeniden düzenlerim kızlar.....:KK54::KK54:

[/QUOTE]
kizlar duam kabul olduç Allah hepinizden razi olsun

kizlar duam kabul olduç Allah hepinizden razi olsun[/QUOTE]
çok sevindim canım. ..
Ne güzel bir haber...

X