Hayıt macunu ve gebelik

npl21

Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2023
244
12
24
Arkadaşlar selam hayıt macunu kullanıp gebe kalanınız varsa Allah rızası için burda yorum yapabilir mi? bende başladım ve bu konuda çok inanıyorum olacağına sizin de sifaniz olduysa paylaşır mısınız ne kadar kullandığınızı ve ne için kullandığınızı.

Benim kullandığım macun bu

Eklentiler

• Screenshot_2024-03-04-12-37-47-029_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-03-04-12-37-47-029_com.android.chrome.jpg
    67 KB · Görüntüleme: 40
Şuan kullanıyor musunuz kullanıp hamile mi kaldınız bende yani duydum araştırmaya
Şuan kullanıyor musunuz kullanıp hamile mi kaldınız bende yani duydum araştırmaya başladım

Valla kullandım bir ay çok iyi geldi ama guatr başlangıcı olduğu için bıraktım guatiri daha çok tetikledi o yüzden şuan aşılama yapıyorum

Amh düşüklüğü var bende başka hiç bi problemimiz yok 1 buçuk senedir deniyoru bi kere tüp bebek yaptırdık tutmadı şimdi bunyarz bitkisel şeyler denemeye karar verdim

Amh düşüklüğü var bende başka hiç bi problemimiz yok 1 buçuk senedir deniyoru bi kere tüp bebek yaptırdık tutmadı şimdi bunyarz bitkisel şeyler denemeye karar verdim
Benimde polikistik overim var doğal yolla olmadı şimdi aşılama deniycez oldu oldu olmadı tüp bebek istersen bı kronik hastalığın yoksa dene macunu gerçekten ben bayağı fayda gördüm adet olmuyordum kendiliğinden adet olsum ilaçsız

Adetlerim düzenli Allaha şükür bi sıkıntı yok onda inşallah işe yarar deneyeceğim

Adetlerim düzenli Allaha şükür bi sıkıntı yok onda inşallah işe yarar deneyeceğim
Deneyin ama doktora da danışın çünkü ben de danışarak kullandım bir sorun yok dedi sonrasında guatr çıkınca bıraktım ama amh için kullanan bir arkadaşımda gene kaldı kullandıktan sonra 0 altindaydi

Deneyin ama doktora da danışın çünkü ben de danışarak kullandım bir sorun yok dedi sonrasında guatr çıkınca bıraktım ama amh için kullanan bir arkadaşımda gene kaldı kullandıktan sonra 0 altinday
İnşallah bendede işe yarar çok teşekkür ederim ☺️
Rica ederim şifa bulun inşallah

X