Son bir aydır aşırı artan cinsel istek

Dediğinizi ben de yaşadım aslında . Yani cinsel olarak soğumayı başlarda çok yaşadım. Eziyet gibi geliyordu bana. Ama sanırım doz arttırımı zamanlarına denk geliyor tam tersine dönüştü her şey. Problemlerim konusunda bana çok iyi geldiği için bırakmak da istemiyorum ilacı, bir doktora danışsam çok iyi olacak. Sizin de ihtiyacınız varsa eğer bu tür problemler oluşturmayan ilaç grubu illaki vardır diye düşünüyorum, belki doktorunuz o konuda da size yardımcı olur
Teşekkür ederim. Ben aslında wellbutrin diye bir antidepresan kullanıyorum. Cinsel yan etkisi yok ama sanki yetmemeye başladı. Doktorum istersen yanında Lustral de kullanabilirsin demişti ama almıyorum. Siz de mutlaka doktorunuza danışın.

Şöyle diyim, evliliğim son yıllarda çok da iyi değildi benim . Çok sık tartışırdık çok da soğumuştum eşimden. Yani nasıl geçecek ömür diye düşündüğüm çok oluyordu. Ama bu son bir iki aydır her şey tersine döndü. Aşırı bir sevgi oldu içimde eşime karşı. Uyuduğum zaman hayatta eşime sarılmayan ben , şimdi o sarılmadığında üzülüyorum. Günlük hayatta çok daha ilgiliyim ona karşı. Sevgi anlamında da cinsel anlamda da. Yani bu değişim bir anda ve aşırı derecede oldu. Konuşkanlık evet biraz artmış durumda. Her şeye gülme var. Fiziğime giydiklerime çok daha dikkat eder hale geldim. Bi de en ilginci normalde geceleri eşimin nöbete gittiği günler ben çok korkardım odada tek uyumaya. Çocukların odasında uyurdum. Şimdi tam tersi inanılmaz bir cesaret var. Karanlıkta üstüne kapıyı kapatıp uyuyorum zerre korku duymadan. Bilmiyorum manik depresyon belirtileri mi acaba bunlar ?
Mani değil de hipomani belirtileri olabilir belki ama bir uzmana danışmakta fayda var diye düşünüyorum. Bence ertelemeden bir doktorunuza kontrole gidin derim. Şu aşamada bu etkiler güzeldir belki ama sonrasında daha da şiddetlenirse vs sıkıntı oluşturmasın sizin için😕

O zaman alevlendirin istesin🤣
Hiç giymem dediğim saçma sapan gecelikleri bile aldım :)) ama gerçekten bir şeyin üzerine gidince o şey kaçıyor sanki. Bizim adama pek etki etmiyor. Ben istemediğim zamanlarda ısrarla bu tarz şeyler giy diyen adam şimdi tam tersine döndü gibi. Erkekler iyilikten anlamıyor sanırım 😅

Mani değil de hipomani belirtileri olabilir belki ama bir uzmana danışmakta fayda var diye düşünüyorum. Bence ertelemeden bir doktorunuza kontrole gidin derim. Şu aşamada bu etkiler güzeldir belki ama sonrasında daha da şiddetlenirse vs sıkıntı oluşturmasın sizin için😕
Evet gitgide şiddetlendiğini hissettiğim ve çok da tatmin edecek bir eşim olmadığı için durum benim için sıkıntılı olmaya başladı. Mutlaka gideceğim teşekkür ederim ilginiz için 🙏

Hiç giymem dediğim saçma sapan gecelikleri bile aldım :)) ama gerçekten bir şeyin üzerine gidince o şey kaçıyor sanki. Bizim adama pek etki etmiyor. Ben istemediğim zamanlarda ısrarla bu tarz şeyler giy diyen adam şimdi tam tersine döndü gibi. Erkekler iyilikten anlamıyor sanırım 😅
Ben her şeyi giyerim 🤣siz etkilenmediğine bakmayın giyin 🤣ama onun üzerine gidiyormuş gibi giymeyin kendi canınız istediği için giyin biraz da havalı davranın 🤣o koşsun

Evet aslında güzel ama her şeyde denge iyi olduğu gibi bunda da dengesizlik olunca yani aşırısı olunca , tatminsizlik ortaya çıkıyor. Kendimde gözlediğim o oldu. Bu tatminsizlik de (Allah korusun ) başka şeylere yol açabilir diye korkuyorum. Çünkü cidden aşırı istekte pek de kendini yönetemiyorsun , riskli şeyler düşünüyorsun. Düşüncesi bile iğrenç , 😟
Tatminsizlik derken nasıl mesela evet aşırısı kötü ama arada olabilir yani hormonlardan felan tadını çıkar boşver 😁

Ben her şeyi giyerim 🤣siz etkilenmediğine bakmayın giyin 🤣ama onun üzerine gidiyormuş gibi giymeyin kendi canınız istediği için giyin biraz da havalı davranın 🤣o koşsun
Evet sanırım erkeklere gel demeyeceksin , git diyeceksin ki gelecekler. 2 yaşındaki oğluma uyguladığım ters tepki tarifesini ona da uygulayayım bir de:)

Tatminsizlik derken nasıl mesela evet aşırısı kötü ama arada olabilir yani hormonlardan felan tadını çıkar boşver 😁
Aslında isteğime tam karşılık alabilsem dediğiniz gibi gerçekten güzel bir şey. Ama karşı taraf ben kovalayınca kaçan oldu naza çekti kendini. Kovalamak deyince de yanlış anlaşılmasın sadece çok istekli olduğumu dile getiriyorum , tahrik edici şeyler söylüyorum galeyana gelsin diye falan. Tövbe yarabbim ne oldu sana beni korkutuyorsun, diyor :) tatminsizlik kısmı hani yüzde yüz dolusundur ama gün içinde 20-30 u ancak çıkmıştır öyle misal vereyim. Hatta her gün bile değil. E geri kalan enerjim de içimde durmuyor. Bu sefer dışarda gördüğüm insanlara karşı bile farklı düşünceler içinde bulabiliyorum kendimi. Bunu söylediğim için kusura bakmayın lütfen ama elimde olmayan bir dürtü gerçekten . Düşünce boyutunda tabi sadece :KK43:(

Aslında isteğime tam karşılık alabilsem dediğiniz gibi gerçekten güzel bir şey. Ama karşı taraf ben kovalayınca kaçan oldu naza çekti kendini. Kovalamak deyince de yanlış anlaşılmasın sadece çok istekli olduğumu dile getiriyorum , tahrik edici şeyler söylüyorum galeyana gelsin diye falan. Tövbe yarabbim ne oldu sana beni korkutuyorsun, diyor :) tatminsizlik kısmı hani yüzde yüz dolusundur ama gün içinde 20-30 u ancak çıkmıştır öyle misal vereyim. Hatta her gün bile değil. E geri kalan enerjim de içimde durmuyor. Bu sefer dışarda gördüğüm insanlara karşı bile farklı düşünceler içinde bulabiliyorum kendimi. Bunu söylediğim için kusura bakmayın lütfen ama elimde olmayan bir dürtü gerçekten . Düşünce boyutunda tabi sadece :KK43:(
Ay inanır mısın benimkide öyle ben kovaladıkca o kaçtı sapık gibi oldum bir anda yere göğe sığamadım hiç yapmayacağım şeyleri yaptım korktu galiba istemedi de zaten uzaklaştı benden bende soğudum normal olarak isteklerimin karşılığını alamadım çokta üzüldüm yani hergün değil 2-3günde birde yeterdi ama görecek o gününü o benim peşimden koşacak libidomu düşürdü resmen 😂 bir şeyi isteyipte karşılık bulamamak gerçekten çok kötüymüş

Ay inanır mısın benimkide öyle ben kovaladıkca o kaçtı sapık gibi oldum bir anda yere göğe sığamadım hiç yapmayacağım şeyleri yaptım korktu galiba istemedi de zaten uzaklaştı benden bende soğudum normal olarak isteklerimin karşılığını alamadım çokta üzüldüm yani hergün değil 2-3günde birde yeterdi ama görecek o gününü o benim peşimden koşacak libidomu düşürdü resmen 😂 bir şeyi isteyipte karşılık bulamamak gerçekten çok kötüymüş
Cidden şimdiki erkekler ilginç , istekli olmayan eşleri olsa onlar saldırıya geçiyor bu sefer :) son cümlenize kesinlikle katılıyorum, hele de böyle bi durumda karşılık bulamamak çok çok kötüymüş. Çünkü o enerjinin bir şekilde çıkması gerekiyor biyolojik olarak hani. Umarım değerimizi fazlasıyla anlarlar :)

Kendi kendini tatmin edersin en fazla evli kadinlar mastürbasyon yapmaz diye bir kural mi var bende yillardir var bu durum kendi kendinize yetinmeyi ogrenirseniz gözünüz dışarıya kacmaz suan sizin endise ettiginiz tek sey bu sanirim

Kendi kendini tatmin edersin en fazla evli kadinlar mastürbasyon yapmaz diye bir kural mi var bende yillardir var bu durum kendi kendinize yetinmeyi ogrenirseniz gözünüz dışarıya kacmaz suan sizin endise ettiginiz tek sey bu sanirim
Onu da deniyorum. Gün içinde iyi geliyor tabi ertesi gün yine devam . Ama sürekli buna takılı kalırsam da kötü bir durum. Kusura bakmazsanız bir şey soracağım , mastürbasyonda ya da normal ilişkide normalde ben bir defa orgazm olduktan sonra bana yeterdi , orgazmdan sonra anında isteğim biterdi. Ancak en son yaptığımda defalarca oldum ve hislerimde değişen bir şey olmadı . Yani iyi geldi tabi ama istek yine de devam etti. Sizde bmyle bir durum oluyor mu ? Normal mi acaba

Onu da deniyorum. Gün içinde iyi geliyor tabi ertesi gün yine devam . Ama sürekli buna takılı kalırsam da kötü bir durum. Kusura bakmazsanız bir şey soracağım , mastürbasyonda ya da normal ilişkide normalde ben bir defa orgazm olduktan sonra bana yeterdi , orgazmdan sonra anında isteğim biterdi. Ancak en son yaptığımda defalarca oldum ve hislerimde değişen bir şey olmadı . Yani iyi geldi tabi ama istek yine de devam etti. Sizde bmyle bir durum oluyor mu ? Normal mi acaba

Hemen degil ama kisa bir zaman sonra yine devam ediyor illaki iliski dinamiği gibi olmuyor yeterince doyurmuyor ama sonuca odaklanirsan orgazm oluyorsun ve rahatliyorsun

Cidden şimdiki erkekler ilginç , istekli olmayan eşleri olsa onlar saldırıya geçiyor bu sefer :) son cümlenize kesinlikle katılıyorum, hele de böyle bi durumda karşılık bulamamak çok çok kötüymüş. Çünkü o enerjinin bir şekilde çıkması gerekiyor biyolojik olarak hani. Umarım değerimizi fazlasıyla anlarlar :)
Umarım 🥹 siz nasıl oldunuz peki hâla aynı mısınız

Umarım 🥹 siz nasıl oldunuz peki hâla aynı mısınız
Sanırım aynıyım :) dün gece eşimle ufak atıştık arkamı dönüp uyudum ama baya laf saydım içimden de. Çünkü bu aralar küs yatacak havada değilim 😅 cidden eski haline dönse ne iyi olacak benim için ama dengeyi mi sağlıyoz bu şekilde anlayamadım . İki taraf da istekli olunca aslında her şey yolunda gayet güzel de ilerler, hatta evliliğe can geliyor gerçekten . Ama karşılık az olunca öfke oluşturuyor o da.

Sanırım aynıyım :) dün gece eşimle ufak atıştık arkamı dönüp uyudum ama baya laf saydım içimden de. Çünkü bu aralar küs yatacak havada değilim 😅 cidden eski haline dönse ne iyi olacak benim için ama dengeyi mi sağlıyoz bu şekilde anlayamadım . İki taraf da istekli olunca aslında her şey yolunda gayet güzel de ilerler, hatta evliliğe can geliyor gerçekten . Ama karşılık az olunca öfke oluşturuyor o da.
Sen biraz sık dişini bence onunda götü kalkmış çok istiyosun diye yoksa sapık gibi olacaksın 😂

Sen biraz sık dişini bence onunda götü kalkmış çok istiyosun diye yoksa sapık gibi olacaksın 😂
Aynen öyle oldu kesinlikle , kıymete bindirdi kendini. Benim de içimde hem cinsel anlamda hem de sevgi anlamında ona karşı daha doğrusu elimde o olduğu için ona karşı bir sevgi istek oluştu :) ama haketmiyor bu erkekler gerçekten . Umarım sonu iyi olur ne diyeyim , eski halime de dönmek istemem ama bu da fazla oldu gibi. Ortasında kalsaydım iyiydi 😊

Şu anda sadece istekte kalıyor bu durum ancak görünüşe bakılırsa sürekli istediğiniz için eşinizin libidosu yenilenmemiş. Hormonal olarak iki üç günde bir yenilenmesi gerekiyor her gün yapma taraftarı değil belli ki. Gözünüzün dışarıya kayması son derece yanlış şuan bir düşünce dahi olsa kendinizi kontrol edememeniz durumunda büyük bir hataya yol açar. Yuvanız dahi dağılabilir dikkatli olmanızı öneririm. Bunun vicdan azabını bir ömür çekersiniz sonra. Eşinize çok yaklaşmayın bırakın o kendi gelsin. Eşinizin hormonlarının da yenilenmesi gerekiyor.

X