Hayıt tohumu ve incir kürünü aynı anda kullansam olur mu

ozelemm

Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2023
676
193
28
Slm kızlar. Ben geçen ay hayıt tohumu kullandım. Yumurtlama görene kadar sonra bıraktım. Ama gebelik oluşmadı. Adet oldum yine başladım hayıt tohumuna. Ayrıca incir kürünüde çok duydum. Gebe kalmaya yardımcı oluyormuş. Aynı anda ikisini kullansam olur mu sizce. Birini sabah birini akşam. Bu konuda tecrübesi yada fikri olan varmı?

Bitkisel şeylerde doz önemli. İkisini aynı anda yapınca istenmeyen etkiler oluşturabilir veya etkisi azalabilir. Önce önce seçtiğiniz biriyle devam edin. Sonra öbürünü denersiniz.

Hicbir şey olmaz canım. Ben özel hastanede bir doktora gitmiştim hatta sadece incir ,hayıt değil havuç ,ceviz de yemiştim havucu incirle haşlayıp suyunu içmiştim. Bir de karışım almıştım. Çünkü amh değerim düşük ve 2 yıl uğraşmaya rağmen bebek olmadı. Bu dediklerimi 3 ay yaptım bıraktıktan 2 ay sonra hamile kaldım . Şimdi 8.5 aylık hamileyim ☺️

Hicbir şey olmaz canım. Ben özel hastanede bir doktora gitmiştim hatta sadece incir ,hayıt değil havuç ,ceviz de yemiştim havucu incirle haşlayıp suyunu içmiştim. Bir de karışım almıştım. Çünkü amh değerim düşük ve 2 yıl uğraşmaya rağmen bebek olmadı. Bu dediklerimi 3 ay yaptım bıraktıktan 2 ay sonra hamile kaldım . Şimdi 8.5 aylık hamileyim ☺️
Rabbim tamamına erdirsin inşallah canım😍. Darısı başıma amin. Bende yeni başladım. Adetin 6. Günündeyim. Rabbimin izniyle bu ay pozitif sonucu görecem inanıyorum🤲🏻

X