HAYIT TOHUMU YASMİN PCOS

mari777

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2024
50
16
25
Kızlar LH değerim yüksek Pcosla uyumlu ve adet düzensizi olduğum için yasmine başlattı dr 3ay kullan dedi

Yasmin içerken hayıt tohumu kullanmamın bi sakıncası olur mu yasmin içerken hayıt tohumu içenler var mı

Anladım benim de lh 12 çıkmıştı ama doktor takviye verdi thancss woman doğum kontrol hapı değil, yumurta gelişimini destekler lh hormonunu düzene sokar demişti

Anladım benim de lh 12 çıkmıştı ama doktor takviye verdi thancss woman doğum kontrol hapı değil, yumurta gelişimini destekler lh hormonunu düzene sokar demişti
Bu takviyeden sonra test yaptınız mı düşmüş mü LH?
Bir de adet düzensizliği için verdi yasmini sizin adetleriniz düzenli miydi

Kızlar LH değerim yüksek Pcosla uyumlu ve adet düzensizi olduğum için yasmine başlattı dr 3ay kullan dedi

Yasmin içerken hayıt tohumu kullanmamın bi sakıncası olur mu yasmin içerken hayıt tohumu içenler var mı
Bende de var pko bence hayır iyi gelmiyor pko da bana baya çektirdi hormonlarımı zor toparladım yine de herkes kendi tecrübesini kendi edinir ama ben önermem özellikle de pkolu olan arkadaşlar için söylüyorum..

Yasmini ne için verdi doktorunuz

Benimde ultrason normal çıktı adette düzenli ama lh hormonuna göre doktorum pcos dedi ama bu an son gittiğim doktor pcos değilsin dedi
Ya bende ona takıldım tahlil sonuçları gelene kadar hersey normal demişti sonra LHyi görünce işler değişti:KK43: ne güzel regliniz düzenliymiş benim 1.5-2 aya anca oluyorum olana kadar da çatlıyorum gerginlikten stresten

Ya bende ona takıldım tahlil sonuçları gelene kadar hersey normal demişti sonra LHyi görünce işler değişti:KK43: ne güzel regliniz düzenliymiş benim 1.5-2 aya anca oluyorum olana kadar da çatlıyorum gerginlikten stresten
Ee peki bu hormonları nasıl düzeltcez

X