Popüler Konu Hazır Yufka Börek Tarifleri

Bütün Kk nın arvişi onda vardır. Merak ettiğin bir üye olursa sor çekinme 🤪
Başka işim yok KK kadınları kim ya da ne iş yaparlar, ne yanlışları var araştıracağım?😂😂

Ben sevmem öyle şeyleri. Herkes hakkında fikrim vardır muhakkak, ama o benim fikrimdir.
Aynı şekilde benim hakkımda da herkesin düşündüğü şeyler vardır, ama bazıları çenesini tutamaz ve fikrini kabul ettirmeye çalışır.

Buradaki asıl konu herkesin fikri kendine ve kendinde kalmalı. Bunu beyinlerine oturtamıyorlar ve milleti linçliyorlar.

Başka işim yok KK kadınları kim ya da ne iş yaparlar, ne yanlışları var araştıracağım?😂😂

Ben sevmem öyle şeyleri. Herkes hakkında fikrim vardır muhakkak, ama o benim fikrimdir.
Aynı şekilde benim hakkımda da herkesin düşündüğü şeyler vardır, ama bazıları çenesini tutamaz ve fikrini kabul ettirmeye çalışır.

Buradaki asıl konu herkesin fikri kendine ve kendinde kalmalı. Bunu beyinlerine oturtamıyorlar ve milleti linçliyorlar.
Evet, anlıyorum.

Kimsenin fikrini zikrini yargılandığım yok çoğu üyeyi burada yazdıkları kadarıyla tanıyor olmak hayatlarını araştırmak değil zaten burada paylaşılıyor sa yazdığı şeyler zaten herkesin yorum hakkı ve bilgisine sunulan şeylerdir

Yok ya hamile iken gittim zorunlu olarak sıradan dahiliye ile endokrin dokturu bir değil istediği testler de dahiliye dokturu sorun görünce yönlendirdi oraya sonrası da defalarca tsh baktırdım dahiliye de 4 hamileliğin birinde yapıldı o testler
Tamam tanısı tedavisi elbet bir değildir de, testi isteyen ister aile hekimi olsun ister endokrinolog sonuç aynı çıkar aynı sürede çıkar yani. Sizi 15 gün bekleten hastanedir test sonucu cıkmadıgı için değildir o.

Tamam tanısı tedavisi elbet bir değildir de, testi isteyen ister aile hekimi olsun ister endokrinolog sonuç aynı çıkar aynı sürede çıkar yani. Sizi 15 gün bekleten hastanedir test sonucu cıkmadıgı için değildir o.
Aynı test olsa dahiliyenin istediği yaptırdığı yeterli olurdu Aynı gün diğer hastaneye gönderip tekrar kan verdirmezdi daha ayrıntılı farklı hormonal şeylerin de sonucu çıkıyor sıradan tsh de yükseklik oranı çıkıyor

X