HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Herkese merhaba kızlar , beni de ekler misiniz? Sat 28 Nisan bat 28 Mayıs. 🥰

Evet danışmanımda aynisini söyledi yoksa sprem dölleyemez yumurtayi dedi o yüzden bugun iliski yok 🤷‍♀️😂
Peki danışanınıza şunu sorar mısın acaba rica etsem yıllardır kafamı kurcalıyorr yumurtlama olunca vucut ısısında artıs gorunce ılskı ıcın gec derler🙊 ama ben dun yumurtladm hemen ölmemiştir yumurta ındallah dünden bugüne ısım artmıs. Denemesem mi acaba daha bismillah yaa bilemedim napsam😆 çünkü eşimin nöbeti var ve işten getırtcem onu 😏

Tabloma bakınca yumurtlama bitmiş gibi görünüyor hala aşırı hassasiyetim var ama vücut ısım sanrm geçti diyor. erken oldu bu yumurtlama ve eşimin nöbetlerine denk geldi. Aşırı moralım bozuk kızlar.. modum düştü bu ay olamıcak çok ilişki çok şanstı.

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-21-08-16-26-144_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    Screenshot_2024-05-21-08-16-26-144_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    61,2 KB · Görüntüleme: 21
Tabloma bakınca yumurtlama bitmiş gibi görünüyor hala aşırı hassasiyetim var ama vücut ısım sanrm geçti diyor. erken oldu bu yumurtlama ve eşimin nöbetlerine denk geldi. Aşırı moralım bozuk kızlar.. modum düştü bu ay olamıcak çok ilişki çok şanstı.
Benim de tam yumurtlama günü eşimin nöbetine denk geldi ondan bir gün önce ilişki nöbetten çıktıktan sonra da öğlen ilişki oldu. Benim hala göğüs ucumda hassasiyet var 🥺

Yumurtlamadan sonra akıntım bitti denecek kadar azaldı. Ama göğüs hassasiyeti var. Akıntı olmadan gebelik oluşmuş diyemeyiz değil mi kızlar

Benim de tam yumurtlama günü eşimin nöbetine denk geldi ondan bir gün önce ilişki nöbetten çıktıktan sonra da öğlen ilişki oldu. Benim hala göğüs ucumda hassasiyet var 🥺

Aynı olmuş 10. Gün akşam ve 12. Gün öğlen ilişki. Oglende gelıcek eşim. 🤔Peki eşinin gelme ihtimali var mıacaba

Yumurtlamadan sonra akıntım bitti denecek kadar azaldı. Ama göğüs hassasiyeti var. Akıntı olmadan gebelik oluşmuş diyemeyiz değil mi kızlar
Böyle bir kanı yanlış canım bildiğim kadarıyla ayrıca göğüs hassasiyetin de geçebilir illa bunlar şart değil ki gebelik içinbnm geçmişti mesela kızımda yani sabit kalmaz her zaman. Adet e yakın başladı yine

X