HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

canım bizde mevlütte güzel saten gecelik giyilir bide mevlüde katılmaz anne bebeğiyle odasında oturur mevlüdün sonlarına doğru bebeği getirir onuda elden ele dolaştırılarr ay pek güzel oluo melek gibi uyuyolarr ablamınki öle olmuştu yiğenim hiç uyanmamıştıı sağ salim gelselerde bizde yapsak mevlüdüüü:nazar::teytey::dance:
HADI YAA AMA AYIP OLMAZMI BIZ ODAYA CEKILICEZ FALAN SONUCTA BIZIM EVIMIZE GELIYORLAR AYY İİCENE KARISTIM VALLA:uhm:
NEYSE HELE BI OGUNLER GELSINDE DUSUNURUZ NAPALIM:teytey:
DAHA BENIM VAKTIM VAR NEGUZEL SIZIN AZ KALDI ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN CNM DARISI BIZLERIN BASINA..
a.s.:nazar:

canım normal dogumda benim bildiğim odamıza girince dogumdan önce gecelik tarzı bol kıyafet giymemiz lazım...hastanede normal dogum için kıyefet felan vermiyorlar...yaklaşık 4 yıl önce ablamın dogum anında birlikteydik, hiç öyle bişi görmedim...o yuzden 2 gecelik olsa yanımızda guzel olur...biri dogum anında diğeri dogumdan sonra giymek için...

Kızlar yalnış biliyorsunuz eskiden öyle oluyor olabilir ama şimdi normal sezeryan şu hastalara giydirdikleri bol yeşilimsi gibi arkadan bağlanan kıyafetler ondan giyiliyor sonra odamıza çıkınca giyeceğiz sanırım gecelik ondan önce değil :içelim:

Kızlar yalnış biliyorsunuz eskiden öyle oluyor olabilir ama şimdi normal sezeryan şu hastalara giydirdikleri bol yeşilimsi gibi arkadan bağlanan kıyafetler ondan giyiliyor sonra odamıza çıkınca giyeceğiz sanırım gecelik ondan önce değil :içelim:

canımm bende onu diyorum ameliyat kıyafetti giydiriyolar arkadan bagcıklı bol bişi :teytey:

canım dediğim gibi 4 yıl önceydi ve devlet hastanesi idi...şimdi nasıl oluyor, ben özelde olucam...onlar ne yapacak bilmiyorum...ama her halukarda gecelik bulundurmak lazım

semra dogru söylüyor yesil gecelik veriyolar dogumdan sonra odanıza cıkmadan önce hademe temizliyor alt taraflarınızı sonra tekrar temiz kıyafet veriyolar odaya gönderiyolar bebişinizide kucagınıza veriyolar odaya anneniz geliyor cantayla bebegide sizide giydiriyor bu kadar:))kesin en son ben dogurmusumdur aranızda eylül 2006:)

semra dogru söylüyor yesil gecelik veriyolar dogumdan sonra odanıza cıkmadan önce hademe temizliyor alt taraflarınızı sonra tekrar temiz kıyafet veriyolar odaya gönderiyolar bebişinizide kucagınıza veriyolar odaya anneniz geliyor cantayla bebegide sizide giydiriyor bu kadar:))kesin en son ben dogurmusumdur aranızda eylül 2006:)

allah bağışlasın arzucumm maşallah kız bu ne hızlılık :icecream:

sagol şekerim:))kaza kurşunu aldıramadım kıyamadım,hic düşünmüyoduk ama oldu artık hayırlısı

BUNLARI ANNEANNEMİZ ALDI :)) ve ÖRDÜ ( Elleri dert görmesin canım annecim )
SADECE 1 ELBİSE ve PEMBE EKOSELİ AYAKKABILARI BEN ALDIM...

763411Fotograf0104.jpg

264112Fotograf0106.jpg

251370Fotograf0107.jpg

312135Fotograf0108.jpg

214185Fotograf0109.jpg

987540Fotograf0110.jpg

200376Fotograf0111.jpg

959260Fotograf0112.jpg

425564Fotograf0113.jpg

992037Fotograf0114.jpg

ayyy canım süperrr bunlar yaaa bayıldım vallahi hayırlısıyla güzel günlerde giyer inş. bebişin

ayyy canım süperrr bunlar yaaa bayıldım vallahi hayırlısıyla güzel günlerde giyer inş. bebişin

SAĞOL CANIM, HEPİMİZİN MELEKLERİ SAĞLIKLA DOĞSUN YETER.
BABAANNESİDE BİR SÜRÜ CİCİ ALMIŞ KIZIMA.
EŞİM GÖRMÜŞ AMA, HENÜZ BEN GÖRMEDİM.
BENİM ALDIKLARIMDA VAR...
BUNLARIN BİRÇOĞUNU GİYEMEDEN BÜYÜR... :))

ne güzel valla bende bugün annemle konuştum cok güzel cicler örmüş yelekler şapkalar patikler hep takım yaptım dedi bide dışardan gördügü 0 3 aylık cicileri dayanmayıp alıyomuş cok güzel ciciler almış kızıma annanesi bende görmedim daha ahh ahhh

kızlar duygusal degişiklik dedikleri bu olsa gerek yaa dokunsalar aglıycam bu gece cok duygusalım aslında tarifi güc cünkü karma karışıgım anlatamıyorum derdimi aglamaklıyım heycanlıyım kızıma kavuşacagım icin az kaldı diyorum sonra bakıyorum off diyorum daha aylar var odasına bakıyorum kızım burda yatıcak diyorum off neler geciyor aklımdan cok kötüyüm yaa aslında iyiyimde anlayın işte kızlar durumumu ayy aglıycam gene yaaa:çok üzgünüm::a015:

askito ve senace çoook güzel kıyafetler güle güle kullansın bebekleriniz bunları gördükçe insan sabırsızlanıyo bide bebeklerin üzerindeyken resimlerini görmek istiyo insan:teytey:

3 ay sonra görürüz inşallah:nazar:a.s.:emir_bebek:

AŞKİTO OĞLUŞUNUN KIYAFETLERi ÇOK TATLI.
GÜLE GÜLE GİYSİN.
BİZ DIŞARI KIYAFETİ ALMAYA PEK CESARET EDEMİYORUZ.
KİLOSU NE OLUR, MEVSİM NASIL OLUR...
HEP KAFAMI KARIŞTIRIYORLAR...

senace askito bebişlerin kıyafetleri çook tatlı alllah onları giyecekleri günleride gösterir inşallah.

ne güzel valla bende bugün annemle konuştum cok güzel cicler örmüş yelekler şapkalar patikler hep takım yaptım dedi bide dışardan gördügü 0 3 aylık cicileri dayanmayıp alıyomuş cok güzel ciciler almış kızıma annanesi bende görmedim daha ahh ahhh

kızlar duygusal degişiklik dedikleri bu olsa gerek yaa dokunsalar aglıycam bu gece cok duygusalım aslında tarifi güc cünkü karma karışıgım anlatamıyorum derdimi aglamaklıyım heycanlıyım kızıma kavuşacagım icin az kaldı diyorum sonra bakıyorum off diyorum daha aylar var odasına bakıyorum kızım burda yatıcak diyorum off neler geciyor aklımdan cok kötüyüm yaa aslında iyiyimde anlayın işte kızlar durumumu ayy aglıycam gene yaaa:çok üzgünüm::a015:

canım bende bazen bööle oluyorum ağlıyorum söle haftada bir ama sağlam ağlıyorum yani deşarj oluyorum bazen nedeni de yok bi bahane uyduruyorum o zaman da

bu yaşıma kadar İstanbul da yaşıyordum evlenince Manisa ya yerleştim 9 ay oldu buralara alışamadım daha kendi ailem de yok buralarda iş,aile,şehir değişikliği...
hepsi ayrı bir koyuyor insana...

sonra hamilelik sürecimde zor günlerim geçti 4 ay hastanelerde geçirdim her gün hasta hergün serumlar iğneler...şimdi de evde geçiriyorum zamanımın çoğunu işe kendimi çok ii hissedersem gidebiliyorum ve canımı sıkacak çoook şey buluyorum anlıyacağınız...:çok üzgünüm: hamilelik dönemi insan herşeye ayrı bi kafa takıo galiba bide bunun lohusalığı var bilmem nolcak halimiz...:uhm:

canım bende bazen bööle oluyorum ağlıyorum söle haftada bir ama sağlam ağlıyorum yani deşarj oluyorum bazen nedeni de yok bi bahane uyduruyorum o zaman da

bu yaşıma kadar İstanbul da yaşıyordum evlenince Manisa ya yerleştim 9 ay oldu buralara alışamadım daha kendi ailem de yok buralarda iş,aile,şehir değişikliği...
hepsi ayrı bir koyuyor insana...

sonra hamilelik sürecimde zor günlerim geçti 4 ay hastanelerde geçirdim her gün hasta hergün serumlar iğneler...şimdi de evde geçiriyorum zamanımın çoğunu işe kendimi çok ii hissedersem gidebiliyorum ve canımı sıkacak çoook şey buluyorum anlıyacağınız...:çok üzgünüm: hamilelik dönemi insan herşeye ayrı bi kafa takıo galiba bide bunun lohusalığı var bilmem nolcak halimiz...:uhm:

bende bilmiyorum ne olucak halimiz:çok üzgünüm: aglasam aglıyamıyorumda ama acayip bir duygusalık var napıcagımı şaşırdım senağlama

oh herkes alio gene kiyafetler esyalar ne guzel
ay semras icin daha gun var ya cinsiyeti ogrenmesi icin hay yaramaz bebek yesinler senin nazini :)

ainen canim bende öyleyim ..a.s etrafimdakiler iyice anne oldun sen diolar .. degistigimin farkindalar ..
ama bu durumdan sikayetci deilim ..
yha biz ne duygular icerisindeyiz ..insanlar dogurup nasil atabiliyo yavrularini hic anlamiyorum ..bunu daha öncede anlamiodum ama anne olduktan sonra daha bi icerledim .. yazik :eek:klava: :1no2:

X