HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

fotoraf0130gh8.jpg

SALOPET BU AMA, ASKILAR EVDE

Son düzenleyen: Moderatör:
allammm cok tatli yhaa.. zaten ne olursa olsun .. minnacik olan hersey cok güzel cok sirin ..

canım cok güzelmiş güle güle giysin bebişin. ordan çıkan bacakları ısırıcaksın:icecream: yiyceksin

senacecim güzelmiş askının resmini cekip nerden aldıgınıda söylermisin ben aldım 6 askı ama bir tane bulabildim 6lı askı yine almak istiyorumda

ayerba giysisi guzel bebegin gule gule kullansin insallah

askito nasil havale ediyorsun ki
ben banka numarami versem ne olur ki guvenilir siteye
of ya bende yapmak istiyorum alisveris :KK43:((

canım hiç korkma ama tabi güvenilir sitelerden al hilmiyenin dediği gibi biz sanal kart çıkartıyoruz normal kredi kartımızın .onun nosunu veriyoruz gerçek kart noyu vermioyoruz ne olur nolmaz diye çok güzel şeyler oluo internettede biz hepsiburada.coımdan alıyoruz hep ordan yapıyoru zalışverişi...yerimseniben

ye annesi heryerini ye:)
nekadar kaldı doğuma canım benim 24 günnnnnn heyecan basıyo valla

ne güzel canım az kalmış senin darısı bize inşallah sağ salim bebeğini kucağına alırsın inşallah...:icecream:

dsc01247ey4.jpg

bunun da fotosunu çekmiştim eklemeyi unutmuşum .. temmuz anneleri ; tecrübeli anneler yazın sıcağında doğacak bebişlere penye yelek , hırka öneriyor.. :emir_bebek:

Son düzenleme:
dsc01247ey4.jpg

bunun da fotosunu çekmiştim eklemeyi unutmuşum .. temmuz anneleri ; tecrübeli anneler yazın sıcağında doğacak bebişlere penye yelek , hırka öneriyor.. :emir_bebek:

BENDE PENYE YELEKLER ALDIM KIZIMA, ZATEN KALORİFERLİ EVLERDE KIŞIN BİLE,
KAT KAT GİYDİRMEYE GEREK YOK.
SENİN BEBiŞİN ŞAPKASINA AYRICA BAYILDIM.

dsc01247ey4.jpg

çok güzel canım güle güle giysin inşallah bebeğin...:dance:

maşşalah maşallah hepinizin ekledikleri cok güzel kızlar:asigim:

evet bende lc wakikiden almıştım yelek eklemiştim resmini pembe cok şeker bişi yaa annemde almış ama daha görmedim yazın cok işimize yarıycak

X